Mohuč – Union Berlín 1:2 (kon.) | Bayern – Frankfurt 1:2 (kon.) | Bielefeld – Leverkusen 0:4 (kon.)
1. FSV Mohuč 05
1:2 (1:0)
1. FC Union Berlín
Neděle 03.10.2021, 15:30 • OPEL ARENA, Mohuč • Německá Bundesliga • 7. kolo

Tohle je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (17:38:55)

Je dobojováno! A že se hlavně ve druhém poločase bylo na co dívat. Aktivní hru z obou stran okořenil obrat Unionu Berlín, o který se postaral v rozmezí čtyř minut nigerijský útočník Taiwo Awoniyi. Ten si připsal i cenný zápis do historických tabulek, vyrovnávací gól na 1:1 byl totiž jubilejním stým zásahem jeho celku v nejvyšší německé soutěži.

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 7:12. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 15:6.

90+5

90+4
    Odkop od brány Unionu Berlín. V zápase se s největší pravděpodobností už nic nestane.

90+2
    Kohr se s ničím nepáral a kolíky zaryl do hrudi hostujícího hráče. Žlutá karta a Mohuč bude dohrávat v deseti.

90
    Nad rámec základní hrací doby se ve druhém poločase odehrají čtyři minuty.

89
    Mohlo být srovnáno! Moussa Niakhaté vyslal načechraný centr k malému vápnu, kam si nabíhal Silvan Widmer. Tomu chyběly centimetry k tomu, aby na balón dosáhl.

87
    Blížíme se k závěru druhého poločasu. Hosté už se spíše zaměřují na obrannou činnost, což je tedy zcela pochopitelné.

85
    Tohle může Karima Onisiwa ještě mrzet. Míč si na penaltovém puntíku zpracoval naprosto famózně, následná střela z otočky ale zapadla jen do rukavic Lutheho.

83
    Max Kruse si vypral pro svůj odchod ze hřiště snad nejdelší možnou cestu. Za postranní čarou si vyslechl pár nadávek, dostal i spršku piva, přesto vypadá spokojen.

82
    Žlutou kartu dostává Max Kruse (1. FC Union Berlín).

82
    Střídání v týmu 1. FC Union Berlín: ze hřiště odchází Taiwo Awoniyi, přichází Andreas Voglsammer.
    Střídání v týmu 1. FC Union Berlín: ze hřiště odchází Max Kruse, přichází Kevin Möhwald.

81
    Rozhodčí Stieler se přimotal do cesty hráči Mohuče, jenž měl v plánu pálit. Domácí to nerozhodilo, stále pokračují v tlaku.
    80. Vyrovnávací gól na 1:1 byl jubilejní 100. brankou Unionu Berlin v nejvyšší německé soutěž

80
    Vyrovnávací gól na 1:1 byl jubilejní 100. brankou Unionu Berlin v nejvyšší německé soutěži.

79
    Žlutou kartu dostává Grischa Prömel (1. FC Union Berlín).

79
    Domácí fotbalista hlavičkoval uprostřed vápna, jenže mířidla neseřídil zrovna přesně.

76
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Daniel Brosinski, přichází Moussa Niakhaté.
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Leonardo Barreiro, přichází Kevin Stöger.