Ústí n/L – Benátky n/J | 1:4 (kon.) | | | Vrchlabí – Poruba 2011 | 4:3 (kon.) | | | Litoměřice – Vsetín | 3:2 (kon.) |
Slavia – Jihlava | 3:7 (kon.) | | | Sokolov – Šumperk | 2:5 (kon.) | | | Havířov – Frýdek-M. | 2:3 (kon.) |
Třebíč – Kadaň | 5:1 (kon.) | | | Prostějov – Kolín | 4:2 (kon.) |
Jihlava – Motor ČB | 5:4 (kon.) | | | Zlín – Přerov | 2:5 (kon.) | | | Třemošná – Liberec | 1:7 (kon.) |
Mladá Boleslav – Hvězda Praha | 4:0 (kon.) | | | Technika Brno – Mountfield HK | 1:7 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Pardubice | 0:3 (kon.) |
Sparta – Kobra | 11:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Vítkovice | 2:4 (kon.) | | | Třinec – HK MD Šumperk | 5:1 (kon.) |
Poruba – Havířov | 5:2 (kon.) | | | HC Litvínov – Kladno | 6:5 (po pr.) | | | Tábor – Slavia | 0:6 (kon.) |
Vsetín – Olomouc | 5:2 (kon.) | | | K. Vary – PZ Kladno | 10:1 (kon.) |
Chabarovsk – Riga | 3:2 (3:2 po s.n.) | | | Vladivostok – N.Novgorod | 2:1 (kon.) | | | Čeljabinsk – Omsk | 4:3 (kon.) |
Kunlun – Viťaz | 4:2 (kon.) |
Opava – SHK Hodonín | 1:2 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Žďár n/S | 4:5 (po pr.) | | | Hronov – Letňany | 3:0 (kon.) |
Dvůr Králové n. L. – Bílina | 8:1 (kon.) | | | Cheb – Havlíčkův Brod | 1:3 (kon.) | | | Písek – Klatovy | 8:4 (kon.) |
Příbram – Kobra | 6:4 (kon.) | | | Mostečtí Lvi – Nová Paka | 12:1 (kon.) | | | Kometa Brno B – Kopřivnice | 3:4 (po pr.) |
Vel. Meziříčí – Nový Jičín | 2:4 (kon.) | | | Děčín – Jablonec n/N | 0:5 (kon.) | | | Tábor – Řisuty | 7:2 (kon.) |
Olomouc – Chomutov | 5:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Jihlava | 2:4 (kon.) | | | Pardubice – Slavia | 2:4 (kon.) |
Plzeň – Kometa Brno | 3:1 (kon.) | | | K. Vary – Zlín | 4:2 (kon.) | | | Vítkovice – HC Litvínov | 4:1 (kon.) |
Salzburg – Havířov | 2:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Kladno | 3:1 (kon.) | | | Liberec – Sparta | 3:5 (kon.) |
Buffalo – Pittsburgh | 1:2 (kon.) | | | New Jersey – NY Rangers | 7:1 (kon.) | | | Florida – Dallas | 6:3 (kon.) |
Tampa – Carolina | 8:5 (kon.) | | | Ottawa – Montreal | 7:2 (kon.) | | | Chicago – St. Louis | 3:6 (kon.) |
Calgary – Vancouver | 4:1 (kon.) | | | Vegas – Los Angeles | 4:0 (kon.) | | | Seattle – Edmonton | 2:1 (po pr.) |
NY Islanders – New Jersey | 1:2 (po pr.) |
Slaný – Mladá Boleslav | 5:12 (kon.) |
Havířov – SOHO Olomouc | 0:3 (kon.) | | | Zlín sledge – SHK Mustangové | 5:1 (kon.) |
Pelhřimov – Telč | 8:5 (kon.) |
konec
SKMB Boskovice
5:1
(1:1, 2:0, 2:0)
HOKEJ Uherský Ostroh
Konec zápasu.
(13:25:15)
|
||
Konec zápasu.
(10:50:18)
|
||
Konec zápasu.
(19:55:07)
|
||
59:24
|
Vyloučení v týmu SKMB Boskovice (Aleš Pelikán – 2 min., hrubost).
|
|
59:24
|
Vyloučení v týmu SKMB Boskovice (Aleš Pelikán – 2 min., hrubost).
|
|
59:24
|
Vyloučení v týmu SK Minerva Boskovice (Aleš Pelikán – 2 min., hrubost).
|
|
59:24
|
Vyloučení v týmu SKMB Boskovice (Aleš Pelikán – 2 min., hrubost).
|
|
59:24
|
Vyloučení v týmu SKMB Boskovice (Aleš Pelikán – 2 min., hrubost).
|
|
59:24
|
Vyloučení v týmu SK Minerva Boskovice (Aleš Pelikán – 2 min., hrubost).
|
|
Sledujte tisíce přímých přenosů na TV Tipsport, největší internetové sportovní televizi!
|
||
Sledujte tisíce přímých přenosů na TV Tipsport, největší internetové sportovní televizi!
|
||
59:24
|
Vyloučení v týmu SKMB Boskovice (Lukáš Kaukič – 2 min., držení hole).
|
|
59:24
|
Vyloučení v týmu SKMB Boskovice (Lukáš Kaukič – 2 min., držení hole).
|
|
59:24
|
Vyloučení v týmu SK Minerva Boskovice (Lukáš Kaukič – 2 min., držení hole).
|
|
Sledujte tisíce přímých přenosů na TV Tipsport, největší internetové sportovní televizi!
|
||
58:55
|
Vyloučení v týmu Hokej Uherský Ostroh (David Rauš – 2 min., podrážení).
|
|
58:55
|
Vyloučení v týmu Hokej Uherský Ostroh (David Rauš – 2 min., podrážení).
|
|
58:55
|
Vyloučení v týmu Hokej Uherský Ostroh (David Rauš – 2 min., podrážení).
|
|
58:00
|
Tým Boskovic právě vstřelil branku! Autorem branky je FILIP ONDRÁČEK. Asistence: Jan Hasoň.
|
|
58:00
|
Tým Boskovic právě vstřelil branku! Autorem branky je FILIP ONDRÁČEK. Asistence: Jan Hasoň.
|
Branky a nahrávky:
11. Dufek, 26. Rosendorf (Sedláček, Pelikán), 30. Rosendorf (Hasoň), 43. Jurča (Strýček), 58. Ondráček (Hasoň) – 5. Kučera (Flora)
Rozhodčí: Radim Slavka — Miroslav Olšar, Kamila Smetková
Diváci: 216
Neproměněná penalta:
SKMB Boskovice:
M. Huzlík — L. Rosendorf, M. Dufek, D. Sedláček, P. Strýček, J. Pekr, M. Korvas — J. Hasoň, P. Jurča, F. Ondráček, A. Pelikán, Č. Sekanina, L. Šmíd, K. Benýšek, J. Boček, L. Kaukič
Náhradníci:
Trenér:
HOKEJ Uherský Ostroh: M. Šurý — R. Kučera, I. Klauda, Š. Vaněk, D. Rauš — P. Flora, P. Flora, F. Fuga, E. Juračka, M. Rauš, V. Mika, J. Zalubil, L. Zalubil, L. Galuška, V. Galuška
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HOKEJ Uherský Ostroh: M. Šurý — R. Kučera, I. Klauda, Š. Vaněk, D. Rauš — P. Flora, P. Flora, F. Fuga, E. Juračka, M. Rauš, V. Mika, J. Zalubil, L. Zalubil, L. Galuška, V. Galuška
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Radim Slavka — Miroslav Olšar, Kamila Smetková
Diváci: 216