Buffalo – Pittsburgh 1:2 (kon.) | New Jersey – NY Rangers 7:1 (kon.) | Florida – Dallas 6:3 (kon.)
Tampa – Carolina 8:5 (kon.) | Ottawa – Montreal 7:2 (kon.) | Chicago – St. Louis 3:6 (kon.)
Calgary – Vancouver 4:1 (kon.) | Vegas – Los Angeles 4:0 (kon.) | Seattle – Edmonton 2:1 (po pr.)

Zblokované střely 18:9 (06:36:39)

Vegas Golden Knights vyhrávají tento přípravný zápas 4:0. Ve velmi dobrém světle se předvedli Brossoit a Miromanov. Hostující celek se ani jednou nedokázal prosadit.

1. Laurent Brossoit (VEG)
    38 zákroků, 0 OG, úspěšnost 100%, odchytal 60:00
    2. Danill Miromanov (VEG) 2+0
    3. William Karlsson (VEG) 1+1

Česká a slovenská stopa
    Český ani slovenský hráč do zápasu nezasáhl.

Laurent Brossoit (VEG) – 38 zákroků, 0 OG, úspěšnost 100%, odchytal 60:00
    Calcin Petersen (LAK) – 24 zákroků, 4 OG, úspěšnost 85,7%, odchytal 60:00

59:00
    Oznámena byla poslední minuta hry.

58:40
    Puk mají hosté, kteří ví, že v tomto zápase už šanci na výhru nemají.

58:16
    Domácí se nyní dostali do útočného pásma, kde chtějí odehrát co nejvíce zbývajícího času v tomto zápase.

57:46
    27:37, tak vypadá statistika střel na branku.

57:10
    Kopitar a Brown kombinovali v ú točném pásmu, k zakončení se ani jeden z nich nedostal.

56:40
    Doughty má puk za svou brankou, jeho tým se rychle dostal do útočného pásma, ale rána byla zblokovaná. Následně už domácí brankář v pohodě zasáhl.

56:00
    Dostáváme do finální fáze hry ve třetí třetině. Brankář Vegas rozehrává za svou brankou, sledujeme nyní klidnější pasáž hry.

55:50
    Ofsajd překazil akci Los Angeles. Komerční přestávka v závěru třetí třetiny.

55:30

54:41
    Golden Knights se nyní dostali do situace dva na jednoho při vlastním oslabení, ale rána končí vedle.

54:20
    Vegas nyní dokázalo vyhodit přes všechny čáry.

54:13
    Andersson autorem další tvrdé rány od modré čáry, jeho pokus tak tak kryl domácí brankář.

54:01
    Brossoit si tak tak dokázal poradit se střelou soupeře. Z hranice brankoviště pálil Arvidsson.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 10. Miromanov (Marchessault, Karlsson), 30. Martinez (Pietrangelo, Marchessault), 41. Karlsson (Pietrangelo, Smith), 47. Miromanov (Smith)

Vegas Golden Knights: Brossoit (Thompson) – Martinez, Pietrangelo, Hague, Miromanov, DiLiberatore, Pachal – Marchessault, Karlsson, Smith – Pacioretty, Patrick, Dadonov – Carrie, Stephenson, Janmark – Rondbjerg, Leschyshyn. Dugan
    Los Angeles Kings: Petersen (Sparks) – Määttä, Bjomfot, Doughty, Anderson, Clague, Strand – Kopitar, Moore, Vilardi, Andersson, Tkačev, Brown Anderson-Dolan, Arvidsson, Byfield, Fagemo, Kupari, Grundström

Rozhodčí: Skilliter, Rehman – Mills, Hunt

Diváci: 17 542