Hr. Králové – Jablonec 2:2 (kon.) | Liberec – Ostrava 0:2 (kon.) | Karviná – Mladá Boleslav 0:1 (kon.)
Sparta – Slavia 1:0 (kon.)
FC Hradec Králové
2:2 (1:1)
FK Jablonec
Neděle 03.10.2021, 16:00 • Lokotrans Aréna, Mladá Boleslav • FORTUNA:LIGA • 10. kolo

Ode mě je to vše. Přeji Vám příjemný zbytek nedělního večera a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (18:09:22)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 4:6. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 21:13.

Je dobojováno a zápas končí remízou 2:2. Také ve druhém poločase jsme byli svědky vyrovnané partie, která nezaujatého diváka rozhodně musela bavit. Dlouho to vypadalo, že Hradec získá všechny tři body, neboť po gólu Krále ze 62. minuty se hosté nedokázali dostávat do nějakých šancí. V závěru se ovšem Jablonec usadil u vápna soupeře a nakonec v deváté minutě nastavení srovnal Malínský.

90+9
    90+9. Tomáš MALÍNSKÝ - 2:2

90+9
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Severočeši svůj závěrečný tlak nakonec přetavili ve vyrovnávací branku! Kratochvíl před vápnem udržel balon a poté ho procpal na Kubistu, jenž jej ještě prodloužil za sebe. Tam se nacházel TOMÁŠ MALÍNSKÝ, jenž nekompromisní pumelicí pod břevno nedal Vízkovi šanci zasáhnout.

90+7
    Nešpor byl faulován u postranní čáry a Jablonec ještě dostane možnost udeřit ze standardní situace.

90+6
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Adam Vlkanova, přichází Erik Prekop.

90+5
    Dobrou práci teď odvedl Mejdr, jenž se protáhl po křídle a poté získal aut u šestnáctky Jablonce.

90+4
    Houska tvrdě pálil z velkého úhlu, ovšem jeho pumelici zblokoval dobře postavený Donát.

90+3
    Kubala se snažil napadat rozehrávku Jablonce, ale na vše byl sám, takže hosté ho bez problémů obehráli.

90+2
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Pavel Dvořák, přichází Štěpán Harazim.

90+1
    Nad rámec řádné hrací doby bylo nastaveno sedm minut.

90
    Žlutou kartu dostává Václav Pilař (FK Jablonec).

90
    Vše je nakonec jinak! Denis Donát měl dle názoru hlavního arbitra ruku u těla, a pokutový kop tak z toho nebude.

89
    Petr Hocek si chce být naprosto jistý, a proto si jde vše zkontrolovat k monitoru.

88
    Po Pilařově centru zahrál jeden z obránců Hradce rukou ve vápně a bude z toho penalta pro Jablonec!

87
    Zleva dobře odcentroval Vlkanova, ale nikdo v bílém se ke střele nedostal.

86
    Do konce utkání už moc času nezbývá a Hradec stále drží jednobrankový náskok. Podaří se mu získat další tři body?

Jáchym Tůma

Hledáme zpravodaje pro tým FK Jablonec. Více informací zde.

Branky: 19. P. Dvořák (Vašulín), 62. J. Král – 13. Kratochvíl (Pleštil), 90+9. Malínský (V. Kubista)

Karty:   33. Urma (HKR), 44. Soukeník (HKR), 78. Kateřiňák (HKR) – 61. Surzyn (JAB), 70. Nešpor (JAB), 78. V. Kubista (JAB), 90. Pilař (JAB)   70. Urma (HKR)

FC Hradec Králové: Vízek – Donát, J. Král, Urma – Mejdr, J. Rada (73. Kateřiňák), Soukeník, F. Novotný – P. Dvořák (90+2. Harazim), Vlkanova (C) (90+6. Prekop) – Vašulín (73. Kubala).
    Náhradníci: Reichl – Harazim, Kateřiňák, Jakub Klíma, Kubala, Prekop.

FK Jablonec: Hanuš (67. V. Hrubý) – Haitl (76. Smejkal), V. Kubista, Zelený, Surzyn – Považanec (C) (76. Ali-Abubakar) – Pleštil (85. Malínský), Houska, Kratochvíl, Pilař – Nešpor.
    Náhradníci: V. Hrubý – Ali-Abubakar, Vaníček, Smejkal, Malínský, Hübschman.

Rozhodčí: Petr Hocek – Jan Paták, Marek Podaný