Příbram B – Benešov 2:0 (kon.) | Admira Praha – Hostouň 2:0 (kon.) | Slavia B – Králův Dvůr 4:0 (kon.)
Plzeň B – Vyšehrad 2:3 (kon.)
FC Viktoria Plzeň B
2:3 (1:1)
FC Slavoj Vyšehrad
Neděle 03.10.2021, 10:30 • Luční ulice • Česká fotbalová liga (A) • 10. kolo

Zápas je u konce, z vítězství se raduje Slavoj Vyšehrad!

Jako první dnes do vedení šel hostující tým. Za obranou se zjevil osamocený Pavel Vandas, který svůj brejk šikovně proměnil. Plzeňské béčko ale poměrně rychle vyrovnalo zásluhou tečované trefy Miroslava Káčera.

Zkraje druhé půle, konkrétně ve 49. minutě, se hosté zásluhou pěkné trefy Matyáše Vojty podruhé ujali vedení. Sedm minut poté Plzeň B vyrovnala opět šťastnou trefou. Střelu Tomáše Jedličky ze strany si srazil jeden z bránících hráčů o tyč do brány. V 87. minutě ale Filip Drobílek přeloboval Mariána Tvrdoně a rozhodl o vítězství Slavoje Vyšehrad!

Z Luční ulice to bude všechno. Děkuji za pozornost a na počtenou! (12:21:31)

90+3

90+3
    Centr Falty byl odhlavičkován do bezpečí.

90+2
    Mlejnek zahrál rukou, Viktoria tak rozehraje z pravé strany standardní situaci. Do vápna už jde i brankář Marián Tvrdoň!

90+1
    Po centru Martina Šimka propadl balon k Šimonu Faltovi, jehož tvrdá přízemní střela šla bohužel pro domácí tým mimo bránu!

90
    Rozhodčí nastavuje ještě dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Centr Matyase Mlejnka z levého křídla byl zblokovaný, Viktoria tak okamžitě chce zamířit dopředu.
    87. Filip DROBÍLEK - 2:3

87
    Vyšehrad právě vstřelil branku!
    Slavoj Vyšehrad se zničehonic dostává opět do vedení! FILIP DROBÍLEK překvapil vyběhnutého Mariána Tvrdoně a lobem dopravil míč do domácí brány. 3:2 pro hostující tým!

86
    Výborně se teď rval Tomáš Jedlička po dlouhém pasu z obrany. Dostal se až ke střele, ale tu Viktor Šulc vyrazil!

85
    Matěj Kubeš zatahal unikajícího Filipa Prokopa za dres a dostává žlutou kartu.

84
    Mlejnek se hned pokusil o útočnou akci, zleva ale balon nikam neprocpal. Do protiútoku zamířili viktoriáni, střela Tomáše Jedličky šla ale vedle brány!

83
    Střídání v týmu FC Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Matyáš Vojta, přichází Matyas Mlejnek.

83
    Po centru Šimona Falty propadl míč k Adamu Peškovi, ale ten neměl moc vhodnou pozici k tomu, aby něco vymyslel. Navíc byl důsledně bráněný. Nic z toho tedy nebylo.

82
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B: ze hřiště odchází Matyáš Kodýdek, přichází Jan Kolerus.

82
    Viktor Šulc nejistě propustil balon, který letěl vzduchem, a tak z toho bude roh pro Viktorii.

81
    Denys Tokar se snažil založit sám útočnou akci, přes Martina Šimka ale neprošel.

80
    Do pokutového území posílal míč Philipp Tvaroh, naneštěstí pro Vyšehrad ale nikdo ze spoluhráčů nebyl v pozici, odkud by mohl zakončovat.