Elche – Celta Vigo 1:0 (kon.) | Espanyol – Real Madrid 2:1 (kon.) | Getafe – Real Sociedad 1:1 (kon.)
Villarreal – Real Betis 2:0 (kon.) | Granada – Sevilla 1:0 (kon.)
Elche CF
1:0 (0:0)
Celta de Vigo
Neděle 03.10.2021, 14:00 • Estadio Manuel Martínez Valero (Elche) • Španělská LaLiga • 8. kolo

Z mé strany je to pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek nedělního dne. Na počtenou! (16:03:24)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 5:6. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 14:19.

Je za námi utkání mezi Elche a Celtou de Vigo. Tři body si nakonec připisují domácí, kteří dnes zvítězili poměrem 1:0. Jedinou branku utkání vstřelil ve 49. minutě Darío Benedetto po pěkné přihrávce záložníka Fidela. Ve druhé půli se hra z obou stran zvedla, najednou měla daleko vyšší tempo. V 90. minutě sice vstřelil branku hostující Iago Aspas, ale VAR rozluštil, že si balón zpracoval rukou. Elche tedy o výhru už nic nepřipravilo.

90+9

90+9
    V deváté minutě nastavení si žlutou kartu připsal i Santiago Mina, jenž nešetrně loktem fauloval jednoho z domácích hráčů.

90+8
    Za zdržování hry viděl žlutou kartu i domácí brankář Kiko Casilla.

90+8
    Aspasova střela z otočky byla hodně nepřesná. Tohle byla zřejmě poslední akce hostů v tomto zápase.

90+7
    Pere Milla nevybojoval pro Elche autové vhazování, přestože si hlasitě o něj říkal. Mallo okamžitě rozehrál.

90+6
    Tým v červených dresech se stále nemůže dostat do trvalejšího tlaku. Teď už to s nadějemi domácích vypadá velice dobře.

90+4
    Raúl Guti byl faulován. Je jasné, že zpět na nohy se moc rychle zvedat nebude.

90+3
    Elche ale setrvává na útočné polovině. Momentálně se snaží co nejlépe získávat cenné vteřiny.

90+2
    Až nyní rozhodčí ukázal, že dnes se bude nastavovat dlouhých 8 minut. Kvůli protestům ze strany Celty se nyní chvíli nehrálo.

90
    Hosté vstřelili vyrovnávací branku, ale ta nakonec uznána nebyla. Po přistrčení Yokuşlua se k míči dostal Iago Aspas, který sice dal gól, ale míč si zpracoval rukou. Po korekci videorozhodčího si tedy hosté musí nechat zajít chuť.

90
    Hosté na začátku 90. minuty vybojovali rohový kop. K jeho rozehrávce se chystá Denis Suárez.

89
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Renato Tapia, přichází Okay Yokuşlu.

89
    Žlutou kartu dostává Omar Mascarell (Elche CF).

87
    Lucas Boyé vyvezl míč po pravém křídle, ale následně nepřihrál zrovna nejlépe.

86
    Oproti úvodu utkání teď sledujeme jednoznačně aktivnější fotbal z obou stran. Elche se snaží využívat mezírek v obraně Celty.

84
    Kiko Casilla předvedl kvalitní zákrok. Santiago Mina se objevil před ním, přičemž zkoušel mu i udělat dlouhou kličku do strany. Zkušený brankář ale forvardovi hostů skočil pod nohy a čistě balón vydoloval.