Dynamo Moskva – Magnitogorsk 2:4 (kon.) | Jaroslavl – Barys 4:3 (kon.) | Kazaň – Ufa 2:0 (kon.)
Petrohrad – Nižněkamsk 2:0 (kon.) | Soči – Minsk 3:7 (kon.) | Spartak Moskva – Čerepovec 2:0 (kon.)
SKA Petrohrad
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Neftěchimik Nižněkamsk
Neděle 03.10.2021, 16:00 • Ledovyj dvorec, Petrohrad • KHL

Československá stopa v utkání

Lukáš Klok (NIZ) – 0+0, 4 střely na branku, čas na ledě 25:08
    Ronald Knot (NIZ) – 0+0, 2 střely na branku, čas na ledě 23:44 (18:08:15)

Statistiky zápasu

Střely na branku 28-27
    Trestné minuty 6-6
    Hity 9-22
    Vhazování 18-18

Je dobojováno! Hosté sice v tomto utkání předvedli velmi sympatický výkon, avšak Lars Johansson měl dneska dobrou formu, což bylo pro zápas klíčové. Domácí ani jednou neinkasovali a sami se prosadili ve druhé třetině zásluhou Kirilla Marčenka. V poslední minutě výhru SKA zpečetil gólem do prázdné brány Danila Moisejev.

59:43 Danila MOISEJEV - 2:0

59:43
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Domácí svou výhru pečetí, když se po špatné přihrávce hostí k puku dostal DANILA MOISEJEV, který přesnou střelou do prázdné brány potvrdil vítězství SKA. Bez asistence.

59:19
    Po přihrávce Lukáše Kloka pálil z první Ronald Knot, jehož střela byla přizvednuta do ochranné sítě.

58:52
    Hosté jsou usazeni v útočném pásmu a zkoušejí to s šesti hráči v poli!

58:20
    Efektní a efektivní otočku předvedl hostující Ansel Galimov, který si také následně na Larsu Johanssonovi vylámal zuby.

57:34
    Domácí už mohli zřejmě zpečetit své vítězství, ale Jevgenij Keton v situaci dva na jednoho v zakončení selhal.

57:08
    Z předbrakového prostoru zakončoval Pavel Porjadin, ale ani on domácího brankáře nepřekonal.

56:23
    Nahození Ronalda Knota bylo ještě tečované, ale Lars Johansson se dnes zdá být nepřekonatelný. Hosté na to ještě mají přibližně tři a půl minuty.

55:30
    Hosté nyní předvedli zmatky ve své rozehrávce, ale nakonec jim vše pomohl vyřešit Frans Tuohimaa. Hosté se vydávají do útoku.

54:39
    před bránu hostů se prodral Anton Burdasov, ale obránce Neftěchimiku mu na poslední chvíli znemožnili zakončení.

53:50
    Kirill Kirsanov ukořistil kotouč a nyní za vlastní bránou dění na ledě trochu uklidňuje.

53:02
    Do samostatného úniku se dostal domácí Vladislav Cicjura, kterého hostující gólman vychytal!

52:10
    Domácí se nyní dostali do přečíslení dvou proti jednomu, které zakončil Anton Burdasov, jehož zakončení Frans Tuohimaa vyrazil do rohu pásma.

51:43
    Do zakončení z pravého kruhu se prodral Linden Vey, jehož střelu Frans Tuohimaa ukryl v lapačce.

51:10
    Hosté byli opět v tlaku, a tak se domácí po zmocnění puku jen jednoduše osvobodili, aby mohli vystřídat.