Plzeň – Hranice 33:18 (kon.)
Talent tým Plzeňského kraje
33:18 (17:10)
TJ Cement Hranice
Neděle 03.10.2021, 10:30 • Sportovní hala 1, Plzeň • Chance Extraliga mužů • 5. kolo

Talent tým Plzeňského kraje – TJ Cement Hranice 33:18 (17:10)
    Nejvíce branek: Linhart 9, Šafránek 4, Korbel 4 – Pinkas 4, Plaček 4/1, Zbránek 3. Rozhodčí: Friedel, Kučerka. Sedmimetrové hody: 2/2 – 2/1. Vyloučení: 4:4. (12:01:45)

Obhájce titulu hladce poráží poslední Hranice, které dál zůstávají jako jediné v házenkářské extralize bez bodu. Hosté měli dobrý nástup do zápasu a po 10 minutách vedli 5:3, sedmigólová šňůra Plzně je ale srazila do kolen a druhý poločas se odehrál za rozhodnutého stavu v exhibičním tempu. Plzeňští se posunuli o skóre na druhé místo.

Konec zápasu. (33:18)
    60
    Číhající Režnický dostal dlouhý míč od brankáře Herajta a sólem nepohrdl. (33:18)

59
    Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice. Jaroslav Fulneček už se dnes do hry nedostane, zbývá 76 vteřin. (32:18)
    59
    Další plzeňskou ztrátu už trestá z brejku bezpečně Jiří Fišer. (32:18)

57
    Domácí si počínali v útoku bezradně a přišli o míč, jenže samostatný nájezd zakončuje Ciborán vedle. (32:17)
    55
    Také Tomáš Nejdl se poprvé zapisuje do střelecké listiny, kde už chybějí jen dva hráči z celé plzeňské soupisky. (32:17)
    55
    Jan Plaček v početní výhodě zavěsil z brankoviště. (31:17)

54
    Talent tým Plzeňského kraje bude hrát vinou Leonarda Kaplana 2 minuty v oslabení. (31:16)
    54
    Daniel Režnický skóruje v pádu po zemi jako na fotbale. (31:16)
    53
    S góly se teď roztrhl pytel, už v plném počtu na obou stranách snižuje Plaček. (30:16)
    52
    Plzeňský brankář Filip Herajt vystřídal Šmída a své účinkování si zpestřil přesnou střelou přes celé hřiště do prázdné brány! (30:15)
    52
    Více prostoru na hřišti využívá také plzeňský Korbel. (29:15)
    51
    Gól Hranic střílí Jaroslav Fulneček. (28:15)

51
    Za půl minuty ho následuje domácí Martin Říha. Hraje se 5 na 5. (28:14)

50
    Nová ukrajinská posila Cementu Hranice Jevhen Rakatyněc míří na dvě minuty na trestnou. (28:14)
    50
    A nastává evergreen – do deseti vteřin po hranické brance přichází domácí odpověď. Autorem je Ondřej Šafránek. (28:14)