Benátky n/J – Havířov 1:3 (kon.) | Jihlava – Třebíč 4:5 (1:2 po s.n.) | Vsetín – Slavia 5:0 (kon.)
Kolín – Ústí n/L 5:1 (kon.) | Šumperk – Prostějov 3:4 (1:2 po s.n.) | Kadaň – Sokolov 3:4 (kon.)
Poruba 2011 – Litoměřice 2:3 (kon.) | Přerov – Vrchlabí 3:1 (kon.)
SK Trhači Kadaň
3:4 (1:0, 1:2, 1:2)
HC Baník Sokolov
Středa 06.10.2021, 18:00 • ZS Kadaň • Chance liga • 8. kolo

Vyrovnat už se ale domácím nepodařilo, 3 body tak míří do Sokolova. Pro domácí je to škoda, byli Baníku více než důstojným soupeřem. Vaz jim ale zlomily dvě trefy Tomiho. Já vám děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (20:11:39)

59:40
    Kadaň bez brankáře!
    58:56 Michal STEINOCHER - 3:4

58:56
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Trhačům se díky využité přesilovce daří minutu před koncem zdramatizovat hru. MICHAL STEINOCHER se na modré opřel do kotouče a puk propadl k pravé tyči Cichoňovy branky. Asistence: David Routa.

58:45
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Denis Zeman – 2 min., faul kolenem).

58:43
    Konášek se snažil procpat do pásma, kde narazil na tuhý odpor.

56:30
    Sokolov se snaží kontrolovat hru. Trhačům se teď příliš nedaří ohrozit Cichoně, naopak se musí bránit.

55:33
    Tečovaná střela Rulíka už málem mířila za záda Běhuly, nakonec prolétla těsně nad.

54:20
    Kuťák pelášil podél levého mantinelu, odkud napálil připraveného Běhulu. Ten drží puk a vhazuje se po jeho pravici.
    53:12 Vojtěch TOMI - 2:4

53:12
    Baník právě vstřelil branku!
    Zdá se, že Sokolov právě zasadil Trhačům zdrcující úder. VOJTĚCH TOMI byl znovu důrazný před brankou a svým druhým dnešním zásahem překonal Běhulu. Asistence: Ondřej Jurčík.

52:55
    Konášek bojoval v rohu, ale byl odzbrojen a hosté vyráží do protiútoku.
    50:16 Vojtěch TOMI - 2:3

50:16
    Rychlou akci Sokolova zakončil přesnou střelou k tyči VOJTĚCH TOMI. Asistence: Tomáš Rohan, Jan Novák.

48:02
    Tomi nabral rychlost na levém křídle, Běhula jeho střelu vykryl betonem. Hosté ale zůstali u puku a gólman Kadaně přerušil.

47:26
    Steinocher ztratil puk na modré a Kadaň opouští útočné pásmo.

47:06
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Tomáš Vracovský – 2 min., sekání).

45:30
    Také Pohlova pumelice byla přizvednuta mimo branku.

44:08
    Ostrá rána Rulíka byla ztečována mimo.

42:36
    Mežnar napadal rozehrávku hostí, nakonec se hra přesouvá do středního pásma.

41:09
    Sokolov se pustil do Trhačů, domácí ale nápor ustáli.

40:01

Sokolov v úvodu části srovnal krok, nicméně Trhači si jej záhy uzmuli nazpět. I v následujících minutách se Kadaňští prezentovali aktivním hokejem a Cichoň předvedl několik vynikajících zákroků. Sokolov však v závěru třetiny zařadil vyšší rychlost, dostal Trhače pod tlak a v následné přesilovce pouhých 10 sekund před koncem srovnal na 2:2. V závěrečné části, jež začne za nějakých 15 minut, se každopádně máme na co těšit.

40:00
    39:50 Otakar ŠIK - 2:2

39:50
    Sokolov využívá přesilovku a gólem do šatny srovnává na 2:2. OTAKAR ŠIK dostal přesnou přihrávku do pravého kruhu, odkud zacílil pod horní tyč kadaňské branky. Asistence: Tomáš Šmerha, Jan Pohl.

39:20
    V levém kruhu se opřel do kotouče Šmerha, rána byla zblokována.

39:05
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Pavel Kordule – 2 min., příliš mnoho hráčů).

38:36
    Novák hledal v dobré palebné pozici Vracovského, jenž k velké smůle Baníku promáchl.

37:38
    Šik dostal prostor v pravém kruhu a pohotově vystřelil, beton brankáře Běhuly zaduněl a puk skončil rohu.

37:10

36:52
    Baník důrazně napadá rozehrávku Kadaně.

36:20
    Kadaň rozestavena před brankou, hosté se zatím příkladně brání.

35:35
    Teď ale z levého křídla udeřil Bernat a Cichoň musel přerušit.

35:23
    Sokolov hned po buly vyhazuje.

35:08
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Jan Pohl – 2 min., podrážení).

34:52
    Klejna pálil od modré a kotouč se následně koulel před Běhulou. Ve velké skrumáži se ovšem nikomu nepodařilo jej usměrnit za ležícího brankáře.

33:18
    Konášek prchal s Hradeckým, prvně jmenovaný se ještě snažil dorážet, ale jeden z hostujících zadáků na poslední chvíli touš odpálil. Každopádně další povedená akce Trhačů.

32:32
    Icing Sokolova. Kadaňští jsou v posledních minutách lepším týmem a Cichoň se musí mít permanentně v pozoru.

31:37
    Zorko perfektně odzbrojil Zemana a hned založil protiútok, Routa se ale v obranném pásmu Baníku neprosadil.

30:49
    Hradecký dostal hodně prostoru mezi kruhy a mířil do levé šibenice, Cichoň vytěsnil vyrážečkou do rohu.

30:26
    Domácí obrana teď nebyla úplně důrazná před brankou, kde zle dotíral Jurčík. Běhula se ale natáhl a zadržel puk.

29:27
    Kapitán Zorko zavezl puk do pásma, nakonec pálil Routa a sokolovský gólman musel vytasit parádní zákrok.

28:30
    Zemanovo pokus od modré Běhula jen zkontroloval.

28:15
    Hosté dostali Trhače pod tlak, v brance ale místo puku skončil pouze Šmerha.

26:01
    Před odkrytou brankou Kadaně číhal Šik, těžkou přihrávku ale nedokázal usměrnit do klece.

25:19
    Zorko chtěl rychlou přihrávkou vyslat do brejku Hradeckého, ale celá akce končí icingem.
    24:01 Martin BERČÍK - 2:1

24:01
    Trhače vyrovnávací gól nezlomil a berou si vedení zpět. Na konci rychlé akce černožlutých byl MARTIN BERČÍK, jenž překonal nešťastného Cichoně. Asistence: David Routa.

23:49
    V nebezpečném prostoru mezi kruhy dostal až příliš mnoho prostoru Tomi, vypálil, ale Běhula zasáhl betonem.

23:11
    Trhači se hned pokoušel odpovědět a natlačili se před Cichoně, jenž drží puk ve své moci.
    22:37 Petr HAŠEK - 1:1

22:37
    Sokolov zavezl puk před branku a srovnává krok. Domácí obrana neuhlídala, jenž překonal brankáře Běhulu. Asistence: Adam Rulík, Jan Novák.

22:05
    Steinocher u mantinelu využil své tělesné parametry a čistým zákrokem složil Šmerhu.

21:39
    Zeman pálil od modré, Běhula pohotově sklapl betony.

21:00
    Matěj Zabloudil hledal rozjetého Mežnara, ten však kotouč nezachytil.

20:30
    Trhači zavezli puk před Cichoně, ten přerušil.

20:01

20:00

19:00
    Routa se tlačil do pásma, ale nakonec byl dvěma hostujícími zadáky odzbrojen.

18:31
    Pokus o rychlý brejk Kadaně končí ofsajdem.

18:20
    Zeman se ocitl s pukem mezi kruhy, rána jen prosvištěla kolem pravé tyče Běhulovy klece.

18:06
    Na druhé straně Běhula přerušil a vhazuje se po jeho pravé ruce.

15:40
    Druhá lajna Kadaně dostala Sokolov pod tlak, už ale vyklízí pozice.

14:40
    Routa hledal Korduleho, ale ten nezachytil puk.

14:20
    Komerční přestávka.

13:49
    Rulíkův pokud od modré byl zblokován mimo.

12:32
    Domácí výborně napadají rozehrávku Sokolova.

Omluvte prosím technické problémy, který by měly být do startu druhé části vyřešeny.

10:51
    Trhači opět zahrozili, ale gólman Sokolova byl připraven.
    07:40 David ROUTA - 1:0

07:40
    Trhači se ujímají vedení. DAVID ROUTA dostal hodně prostoru v právem kruhu a trefil se na vzdálenější tyč. Asistence: Michal Steinocher.

07:10
    Zemanova dělovka od modré na branku neprošla.

05:40
    Jiskra pálil do středu branky, tam byl připravený Běhula.

05:06
    Hosté znovu přistiženi v ofsajdu.

04:20
    Ofsajd Sokolova.

02:25
    Domácí jsou v rozpačitém úvodu aktivnějším týmem.

00:01

Hezký den z kadaňského zimního stadionu. Dnes se domácí Trhači utkají s Baníkem Sokolov.

Svěřencům Vladimíra Růžičky se zatím nepodařilo získat bod do tabulky. Jako poslední vyjeli do Třebíče, kde sehráli 7. kolo Chance ligy. Po první periodě domácí hokejisté vedli pouze o jednu branku, to se ale výrazně změnilo v prostředním dějství. Třebíč v něm vsítila hned čtyři góly. Do třetí třetiny se již třebíčští střelecky nezapsali, naopak dostali prostor Kadaňští. Za ty se prosadil Matěj Zabloudil, který ale pouze kosmeticky upravil stav klání.

Od začátku sezony Baník zaváhal v plné míře pouze dvakrát, a to v prvním a posledním kole. Nejprve padl doma s Prostějovem 0:5 a v posledním případě proti Šumperku 2:5. Proti Havířovu pak padl až v prodloužení za stavu 2:3. Zbylá klání již skončila v kladných číslech. Například na ledě Frýdku-Místku Sokolovští ukořistili tři body za vítězství 4:1. Stejným poměrem pak zdolal i Benátky nad Jizerou. Podobně jako střetnutí s Havířovem skončilo i to s Kolínem. Tentokrát šťastnějším týmem byli právě Sokolovští, když přemohli soupeře v prodloužení poměrem 3:2.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Jiří Novotný

Branky a nahrávky: 8. Routa (Steinocher), 25. Berčík (Routa), 59. Steinocher (Routa) – 23. Hašek (A. Rulík, J. Novák), 40. Šik (Šmerha, J. Pohl), 51. Tomi (T. Rohan, J. Novák), 54. Tomi (Jurčík)

SK Trhači Kadaň: R. Běhula (A. Horák) – Steinocher, Kabelka, Kuboš, Štochl, Zorko, K. Červenka, Ferbas, Hradecký – Kordule, Berčík, Routa – Z. Zabloudil, Mežnar, M. Zabloudil – Bernat, Konášek, D. Homer – L. Koblížek, L. Švec.
    HC Baník Sokolov: Cichoň (Habal) – Klejna, J. Novák, J. Pohl, Strejček, Klikorka, D. Zeman, A. Rulík – Vracovský, Kverka, Šik – Jurčík, T. Rohan, Tomi – Kuťák, Jiskra, Šmerha – T. Jandus, Hašek, M. Sloboda.

Rozhodčí: Valenta, Hucl – Štofa, Sedláček