Benátky n/J – Havířov 1:3 (kon.) | Jihlava – Třebíč 4:5 (1:2 po s.n.) | Vsetín – Slavia 5:0 (kon.)
Kolín – Ústí n/L 5:1 (kon.) | Šumperk – Prostějov 3:4 (1:2 po s.n.) | Kadaň – Sokolov 3:4 (kon.)
Poruba 2011 – Litoměřice 2:3 (kon.) | Přerov – Vrchlabí 3:1 (kon.)
HC ZUBR Přerov
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
HC Stadion Vrchlabí
Středa 06.10.2021, 18:00 • MEO Aréna, Přerov • Chance liga • 8. kolo

Tři body zůstávají v Přerově! Do třetí třetiny vstoupili aktivněji hosté a drali se za srovnáním. Skvělý Lukáš Klimeš však pokryl jak únik Costy, tak i stoprocentní příležitost soupeře, kterého vleže vychytal betonem při zakončování do odkryté branky. Hosté se snažili srovnat, zatímco Zubři už ke konci šetřili čas, do vyložených šancí se ale Vrchlabí nedostalo a naopak se minutu před koncem zrodilo přečíslení Doležala s Janem Süssem. Ten se dočkal pravděpodobně nejšťastnějšího gólu v kariéře, když puk po sérii kuriózních momentů zaplul až mezi Štěpánkovy betony. Já se s Vámi z Přerova pro dnešek loučím a u dalšího přenosu se budu těšit! Na počtenou! (20:26:44)

59:02 Jan SÜSS - 3:1

59:02
    Přerov právě vstřelil branku!
    Zubři dělají důležitý krok za tříbodovým vítězstvím! Štěpánek dlouho čekal na pokyn trenérů a nakonec musel ještě řešit domácí přečíslení Doležala s JANEM SÜSSEM. Ten chtěl přihrát spoluhráči, puk se mu ale zamotal pod nohama a už to vypadalo, že z nadějné akce nic nebude. Při Süssovi však stála štěstěna, která nakonec zapříčinila, že puk zaplul mezi Štěpánkovy betony a za brankovou čáru. Šťastnější gól snad tento přerovský útočník v kariéře ještě nedal. Asistence: T. Doležal.

58:23
    Zubři zahazují další kotouč, Štěpánek je stále v bráně.

57:56
    Po přetlačované v rohu kluziště domácí vyhazují pouze do středního pásma. Čas Vrchlabí se krátí.

57:04
    Hosté útočí a Štěpánek už očima hledá pohledy trenérů pro případnou hru v šesti mužích v poli.

56:14
    Herčík pálil z dobré pozice golfákem, Klimešovu branku ale netrefil.

55:25
    Štěpánek se teď dopustil velké hrubky, kterou však Zubři trestuhodně nevyužívají! Třetí přerovský útok měl na chvíli k dispozici úplně volnou branku, situaci však zbytečně překombinoval!

55:05
    Icing Hanáků.

55:00
    Domácí celek výhodu nevyužívá a v plném počtu už hraje i Vrchlabí, které má na zkorigování výsledku zápasu rovných 5 minut.

54:02
    Zubři hrají v plném počtu a začíná jim zkrácená početní výhoda.

53:51
    Chrtek se v útoku snažil, seč mu síly stačily, do zakončení jej ale domácí obrana nepustila.

53:00
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Tomáš Jelínek – 2 min., držení).

52:39
    Cenné vteřiny nyní u mantinelu v útočném pásmu pošetřil Dvořák.

52:13
    Zubři uspěli na buly a odpálili puk ke Štěpánkovi.

52:02
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Matouš Kratochvil – 2 min., nedovolené bránění).

51:40
    Na Seemannovu střelu měl Štěpánek dobrý výhled a bez problémů ji schoval do lapačky.

50:15
    Puk se dostal do sítě Klimešovy branky, avšak z opačné strany, než by si hosté přáli. Po přerušení bude hra pokračovat vhazováním v pásmu domácích.

Daniel Doležal

Branky a nahrávky: 19. Jakub Svoboda (Hrabal, M. Kratochvil), 31. R. Černý (T. Doležal, Pšurný), 60. Süss (T. Doležal) – 23. T. Kaut (Linhart)

HC ZUBR Přerov: Klimeš (Postava) – R. Černý, Hrabal, Kubeš, Hamrlík, Krisl, Seemann – T. Doležal, Pšurný, Süss – Jan Svoboda, M. Kratochvil, Jakub Svoboda – Matěj Svoboda, F. Dvořák, Matěj Novák – Herman, Tadeáš Král, T. Šoustal – Fencl.
    HC Stadion Vrchlabí: O. Štěpánek (J. Soukup) – Linhart, T. Jelínek, Kajínek, Oliva, M. Voženílek, Nedbal, J. Kynčl – Matýs, T. Kaut, Heřman – Pochobradský, Chrtek, T. Zeman – D. Chalupa, P. Urban, Mrňa – Kaplan, Herčík, Costa.

Rozhodčí: Horák, Vrba – Vašíček, Blažek