VUT Cavaliers Brno – Akademici Plzeň 2:5 (kon.)
VUT Cavaliers Brno
2:5 (1:1, 1:3, 0:1)
Akademici Plzeň
Středa 06.10.2021, 19:40Univerzitní liga ledního hokeje • 2. kolo

Já Vám děkuji za pozornost a například při sledování dalších zápasů Univerzitní ligy zase někdy na počtenou. (22:03:55)

Máme tu konec dnešního utkání mezi plzeňskými Akademiky a Cavaliers Brno.
    Ačkoli se domácí snažili a dokonce se dostali do vedení, musím konstatovat ,že Západočeši si tři body z dnešního utkání odvezou zaslouženě.
    Jejich vítězství se ,ale nerodilo lehce, ještě po první třetině to bylo 1:1. Hosté ,ale odskočili ve druhé periodě kdy vsítili tři branky. Ve třetí třetině to dlouho vypadalo že se branky nedočkáme nakonec, ale přišla devět vteřin před koncem pojistka Davida Markova do prázdné brány.
    Akademici tak zůstávají i po dvou kolech stoprocentní naopak Cavaliers na svou první výhru v novém ročníku stále čekají.

59:51
    Tým Akademici Plzeň právě vstřelil branku!
    Autorem branky je DAVID MARKOV, jenž ukořistil puk a poslal ho přes celé hřiště až do sítě.

59:35
    Po šarvátce přichází ještě poslední šance. Hrajeme šest na tři.

59:35
    Vyloučení v týmu VUT Cavaliers Brno (Horňák – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Akademici Plzeň (Soukup – 2+2 min, hrubost).

59:21
    Domácí hrají v šesti.

58:40
    Domácí se zatím neodhodlali odvolat brankáře a dobře udělali jelikož Burian musel řešit hned několik náznaků útoku.

57:55
    Velká šance na snížení, ve skrumáži před bránou se ale neprosadil ani Dlouhý ani Kaukič.

57:07
    Možnost na závěrečný nápor domácích přichází právě teď. Kavalíři se ještě pokoušejí zdramatizovat utkání.

57:05
    Oddechový čas pro domácí Brno!

57:05
    Vyloučení v týmu VUT Cavaliers Brno (Králíček – 2 min., sekání).

56:40
    Domácí svůj výkon v posledních minutách zlepšili a pomalu se chystají k závěrečnému náporu.

55:32
    A máme tu další velkou šanci Akademiků a opět nevyužitou. Tentokrát netrefil zařízení Kalus.

54:57
    V útočném pásmu teď byli nastěhovaní Cavaliers a mohou se tam znovu vrátit jelikož Západočeši se provinili zakázaným uvolněním.

53:50
    Hosté jsou i nyní lepším týmem a většinu času kontrolují hru.

52:59
    Štěpán Říha to zkoušel po vhazování, ani jeho střela se ale neujala a na první branku třetí třetiny tak stále čekáme.

52:32
    Hanzlík čekal za obranou Cavaliers, přesné přihrávky se ale nedočkal a jde tak o puk bojovat do rohu.

Adam Čuba

Branky a nahrávky: 12. Kaukič (Dlouhý), 26. Dlouhý (Kaukič) – 19. Hanzlík (Šucha, Králíček), 23. Šucha, 25. Švec (Šefl, Koco), 27. Prachař (Princl), 60. Markov

VUT Cavaliers Brno: Burian (Huzlík) – Pernický, Antal, Sedláček, Malý, Běhal, Sabol, Holub – Plitko, Malý, Uhlíř, Zemánek, Dlouhý, Malíř, Hrstka, Šenk, Gombarčík, Kaukič, Horňák, Novák
    Akademici Plzeň: Štěkr (Černý) – Beer, Koco, Prachař, Marguš, Šperl, Jankovský, Soukup – Králíček, Kalus, Strmiska, Markov, Šefl, Hanzlík, Rejzek, Princl, Švec, Říha, Šucha

Rozhodčí: Domský – Hrabal, Viskot