Vyšehrad – Písek 0:4 (kon.) | Sokolov – Příbram B 2:2 (kon.) | Motorlet – Admira Praha 3:2 (kon.)
Benešov – Plzeň B 1:1 (kon.) | Králův Dvůr – Rakovník 3:0 (kon.) | Povltavská – Slavia B 1:2 (kon.)
FK Benešov
1:1 (0:1)
FC Viktoria Plzeň B
Sobota 09.10.2021, 10:15 • SK Benešov, tráva • Česká fotbalová liga (A) • 11. kolo

Domácí fotbalisté díky povedenému závěru zápasu dokázali vybojovat bod v zápase proti Plzni B. Hosté vedli, ale Benešovu se díky brance Srba podařilo srovnat. (12:29:17)

90+2

90+2
    Ještě jedno autové vhazování pro domácí celek. Obrana si poradila.

90+2
    V poklidném tempu se zápas dohrává.

90+1
    Nastavovat se budou dvě minuty.

90
    Brankář Plzně bude rozehrávat od své branky.

90
    Benešov pokračuje v aktivní hře, to jsme se už dostali do poslední minuty. Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Benešov cítí šanci ještě zaútočit na výhru. Rychle se prokombinoval na útočnou část hrací plochy.

87
    Benešov právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno, z bezprostřední blízkosti se prosazuje dnes aktivně hrající PETR SRB.

87
    Benešov se nyní dostal na útočnou část hrací plochy.

85
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Dominik Dušek, přichází Miroslav Tomek.
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B: ze hřiště odchází Filip Prokop, přichází Ladislav Janča.
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B: ze hřiště odchází Kryštof Krátký, přichází Jakub Kule.

85
    Ondřej Mrózek vykopává od své branky, situaci zvládl a balon dobře poslal na spoluhráče.

84
    Hostující celek pokračuje v aktivní hře, ale nyní se k zakončení nedostal. Benešov rychle přenáší směr hry. Na polovině ale akci pozastavil.

82
    Bránící se domácí celek se dopustil faulu, rozehrávat tedy budou hosté na útočné polovině.

81
    Benešov má míč na útočné polovině, kde se pokouší něco vymyslet.

79
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B: ze hřiště odchází Matyáš Kotýtek, přichází Robert Aubrecht.
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B: ze hřiště odchází Pavel Gaszczyk, přichází Milan Kůta.

79
    Žlutou kartu dostává Matyáš Kotýtek (FC Viktoria Plzeň B).

78
    Rána byla dobře postavenou zdí velmi rychle zblokovaná.

77
    Plzeň se nyní zatáhla a musí se bránit. Navíc si pomohla faulem, a tak budou míč možnost volného kopu domácí.

Jan Prošek

Branky: 87. Srb – 32. Gaszcyk

Karty:   35. Kulhavý (BNS), 42. Filip (BNS) – 79. Kotýtek (PLB)

FK Benešov: Víšek – Vosáhlo J., Filip, Pedro, Dušek (85. Tomek), Meszároš (61. Srb), Roháč, Vosáhlo O. (73. Ziman), Vrňák (C), Brokeš, Kulhavý
    Náhradníci: Bára – Srb, Lička, Sládek, Tomek, Ziman

FC Viktoria Plzeň B: Mrózek – Vacek (31. Keltyčka), Čihák, Fišer, Šimek – Kolerus, Pešek, Gaszcyk (79. Krůta) – Kodýtek (79. Aubrecht), Prokop (85. Janča), Krátký (85. Kule)
    Náhradníci: Daněk – Keltyčka, Kule, Krůta, Janča, Aubrecht

Rozhodčí: Tupý – Tesař, Vychodil