Technika Brno – Kobra 2:5 (kon.) | Chrudim – HK MD Šumperk 1:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Přerov 4:9 (kon.)
Kralupy n. Vltavou – Warriors Brno 1:2 (1:2 po s.n.) | Ústí n/L – Vsetín 2:3 (po pr.) | Písek – Poruba 2011 3:2 (2:1 po s.n.)
HC Slovan Ústí nad Labem
2:3 (0:0, 1:0, 1:2 - 0:1)
VHK ROBE Vsetín
Neděle 10.10.2021, 14:45 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Liga juniorů • 8. kolo

Konec zápasu. (17:06:23)

63:34
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Zápas je u konce a valaši si na cestu přibalí bonusový bod! Po hezké akci Bachánka už měl MAREK HOUSER snadnou práci a doklepl puk do sítě. Asistence: Adam Bachánek.

62:12
    Velké zmatky před brankou teď musel řešit Štěpka, poradil si znamenitě.

61:45
    Macel se elegantně zbavil obránce, na zakončení už nyl však v příliš velkém úhlu.

60:32
    Vsetín začíná s pukem na holi, nikdo nebude chtít udělat chybu.

60:01

Po třetí třetině je zápas nerozhodný a oba týmy si připisují po jednom bodu. Kdo získá ten druhý se dozvíme za pár chvil v prodloužení, případně v nájezdech.

60:00

59:05
    Gašpar měl na hokejce možná rozhodující gól, ale v brejku se mu puk nabalil na čepel a nezakončil podle představ.

58:37
    Ani jeden z týmů se nikam nežene a vypadá to, že po základní hrací době směřuje zápas k remíze.

57:33
    Přesilovka je využita a stav je opět nerozhodný! ADAM MACÍK dostal prostor na modré čáře a švihem přes clonu dostal puk do branky. Asistence: Adam Bachánek, Ondřej Broža.

56:50
    Vsetín se drží v pásmu a pokračuje klasickou přesilovkou.

56:19
    Štěpka si nyní připsal jednoznačně zákrok zápasu, když se dokázal přesunout a skokem do poloodkryté branky zhatil hostující kombinaci!

Vsetín se bere oddechový čas, bude mít k dispozici krátkou přesilovou hru 5 na 3.

55:46
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Polata – 2 min., držení).

54:49
    Snad poprvé v zápase rozestavěli Valaši kvalitní přesilovkový zámek ze kterého vzešla střela Bachánka, která pořádně zaměstnala Štěpku.

54:09
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Macel – 2 min., krosček).

54:01
    Slovan se nadále snaží kontrolovat hru a nyní příliš puk hostům nepůjčuje.

Jan Melicher

Branky a nahrávky: 23. Kredl (Špaček, Koval), 53. Martínek (Gašpar, Macel) – 48. Broža (Houser, Janíček), 58. Macík (Bachárek, Broža), 64. Houser (Bachánek)

HC Slovan Ústí nad Labem: Štěpka – Česnohlídek, Hynek, Kuchař, Tomšík, Martínek, Polata, Filip, Gašpar, Bár, Macek, Macel, Špaček, Kredl, Nedoma, Tot, Koval
    VHK ROBE Vsetín: Tkadlec – Sýkora, Houser, Machů, Prčík, Fojtík, Čapka, Macík, Bednařík, Maštalíř, Janíček, Vrána, Matějíček,