Nashville – Carolina 4:3 (kon.) | Florida – Tampa 2:4 (kon.) | Colorado – Dallas 4:2 (kon.)
Toronto – Ottawa 4:1 (kon.) | NY Islanders – NY Rangers 4:5 (po pr.) | Columbus – Pittsburgh 3:4 (po pr.)
San Jose – Vegas 4:0 (kon.) | Chicago – Minnesota 5:1 (kon.) | Vancouver – Edmonton 2:3 (kon.)
Los Angeles – Anaheim 3:4 (1:2 po s.n.)
Florida Panthers
2:4 (0:0, 2:1, 0:3)
Tampa Bay Lightning
Neděle 10.10.2021, 00:10 • BB&T Center, Sunrise • Příprava NHL

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou. (02:52:00)

Radko Gudas (FLA) – 0+0, účast na ledě -1, 1 střela na bránu, čas na ledě 20:54
    Obhájce Stanley Cupu zakončil přípravu vítězně!

V oslabení: 0:0

Tampa Bay vykročila za obratem tohoto utkání hned v první minutě poslední části, když z dorážky vyrovnal Point. Hosté následně dokázali ještě využít dvě přesilové hry, které obě shodně proměnil v jejich posledních vteřinách Maroon.

Jeho dvě branky se nakonec ukázaly, jako rozhodující, protože Panteři už na ně nedokázali najít nějakou odpověď a i přes velmi dobrý výkon, který podali především během prvních 40 minut, nakonec v posledním přípravném utkání podlehli svému nejbližšímu sokovi 2:4.

59:56
    V závěru utkání je tu ještě jedno vyloučení, když je na dvě minuty za hákování vyloučen Patrick Maroon (TBL).

59:32
    Forsling vypálil z první od modré čáry, ale jeho dělovka letěla mimo tři tyče.

59:16
    Hedman vyhodil puk vysokým obloukem z obranného pásma a jeden z domácích jej sestřelil ze vzduchu vysokou holí.

59:01
    Huberdeau se snažil obstřelit několik bránících hráčů Tampy Bay, což se mu i podařilo, jenže se svou střelou už nepřekonal Vasilevského.

58:38
    Bolts vyhazují puk do středního pásma a na chvíli se vymaňují z tlaku domácího týmu.

58:00
    Ekblad nahodil puk do modré a Vasilevskij jen vyrazil kotouč před sebe, kde se ho snažil dorážet Hornqvist, avšak neúspěšně.

57:39
    Raddyshovi se podařilo dostat puk z obranného pásma Bolts, ale ve středním pásmu už o něj přišel.

57:10
    Barkovova střela z pravého kruhu skončila někde ve výstroji Vasilevského.

57:00
    Weegar vypálil od modré čáry a jeho střelu Vasilevskij vyrazil svou holí.

56:36
    Bobrovskij je už na střídačce a domácí zkouší hru v šesti.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 25. Connauton (Huberdeau, Tippett), 28. Verhaeghe (Reinhart, Barkov) – 28. Killorn (Stamkos, Cirelli), 41. Point (Černák, Palát), 53. Maroon (Perry, Palát), 55. Maroon (Palát, Perry)

Florida Panthers: Bobrovskij (Knight) – Weegar, Ekblad, Forsling, Gudas, Connauton, Montour – Verhaeghe, Barkov, Reinhart – Huberdeau, Thornton, Tippett – Vatrano, Lundell, Hornqvist – Lomberg, Luostarinen, Duclair.
    Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Elliott) – Hedman, Rutta, Černák, McDonagh, Sergačjov, Bogosian – Palát, Point, Kučerov – Killorn, Cirelli, Joseph – Stamkos, Colton, Perry – Maroon, Bellemare, Raddysh.

Rozhodčí: StLaurent, Markovic – Baker, Murray

Diváci: 12 221