Vladivostok – Čeljabinsk 3:4 (1:2 po s.n.) | Magnitogorsk – Soči 3:1 (kon.) | N.Novgorod – Čerepovec 2:3 (1:2 po s.n.)
CSKA Moskva – Spartak Moskva 1:0 (kon.) | Jaroslavl – Dynamo Moskva 3:1 (kon.) | Omsk – Jekatěrinburg 3:1 (kon.)
CSKA Moskva
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Spartak Moskva
Pondělí 11.10.2021, 18:00 • CSKA Arena, Moskva • KHL

Československá stopa v utkání

Jakub Jeřábek (SPM) – do utkání nenastoupil (20:12:15)

Je tady konec. CSKA získává dva body do tabulky po velmi vyrovnaném zápase, který nakonec skončil nejtěsnějším možným výsledkem 1:0. Ve třetí třetině jsme viděli tuhý boj a hlavně fantasticky chytající gólmany, kteří chytli, co se dalo. Hlavně tedy Reideborn opravdu exceloval a vychytal několik opravdu dobrých příležitostí soupeře. V tabulce je nyní tedy CSKA s dvaadvaceti body čtvrté. Spartak až sedmý s šestnácti body, když prohrál poslední tři zápasy v řadě.

59:55
    Další dvě vyhození domácích už budou pravděpodobně stačit!

59:30
    Oddechový čas pro hosty.

59:28
    Višněvskij raději sprintoval za vyhozeným kotoučem, který ale jen kontroloval k čáře. Zakázané uvolnění.

59:06
    Dansk už je pryč a Spartak v šesti bruslařích.

58:54
    Další útok Spartaku končí jen vyhozením ze střední třetiny a následným zakázaným uvolněním, které opět hru posune před branku Danska, který z ní nemůže vystartovat.

58:34
    Spartak je v útočné třetině a kombinuje, trenér ale překvapivě ještě neodvolal gólmana.

58:00
    Zbývají poslední dvě minutky třetí třetiny a možná i zápasu.

56:25
    Domácí už hrají v plném počtu. Těžkou situaci přestáli velice dobře.

56:02
    Na druhou stranu v oslabení unikl Karnauchov, ovšem srazil se nakonec s domácím obráncem a oba přišli o hokejku.
    55:39 Šance - Pettersson

55:39
    Pettersson dostal kotouč do parádní příležitosti před brankou. V obrovské možnosti ke srovnání stavu ho ale opět vychytal neskutečný Reideborn.

54:37
    Po nahození jednoho z hráčů Spartaku se snad všichni ostatní sjeli do chumlu před brankáře a snažili se došprtat a nebo vyhodit kotouč z brankoviště.

54:25
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Semjon Lugovjak – 2 min., hákování).

54:25
    Hostující hokejista unikl z mezikruží na branku. Sudí tuto situaci posoudili jako zákrok na dvě minuty, ovšem tady se dal určitě pískat samostatný nájezd.

54:05
    Poměrně dlouho drželi hosté kotouč v útočném pásmu. Ale opět nepálili a nechali se nakonec zase vyhnat.

53:18
    Před Reidebornovou brankou vyhrál buly Spartak a Virtanen se okamžitě pokoušel vypálit. To se mu ale nepovedlo, tedy aspoň ne na branku. Střelu tělem zblokoval obětavě domácí hokejista.