Kazachstán – Turecko 0:1 (kon.) | Arménie – S. Makedonie 1:2 (kon.) | Polsko – San Marino 3:0 (kon.)
Slovensko – Malta 4:0 (kon.) | Lucembursko – Bosna 0:2 (kon.) | Island – Portugalsko 0:1 (kon.)
Bulharsko – Švýcarsko 0:1 (kon.) | Ukrajina – Faerské ostrovy 1:0 (kon.) | Maďarsko – Německo 1:5 (kon.)
Litva – Rusko 0:3 (kon.) | Černá Hora – Irsko 2:1 (kon.) | Itálie – Švédsko 1:1 (kon.)
Norsko – Estonsko 3:0 (kon.) | Kypr – Řecko 0:0 (odl.) | Bělorusko – Lichtenštejnsko 6:0 (kon.)
Moldavsko – Gibraltar 1:0 (kon.) | Česko – Kosovo 3:0 (kon.) | Izrael – Lotyšsko 2:1 (kon.)
Ázerbájdžán – Chorvatsko 1:5 (kon.) | Finsko – Rakousko 3:1 (kon.) | Srbsko – Francie 0:3 (kon.)
Nizozemsko – Wales 5:0 (kon.) | Belgie – Dánsko 1:0 (kon.) | Španělsko – Sev. Irsko 3:0 (kon.)
Španělsko
3:0 (2:0)
Severní Irsko
Úterý 12.10.2021, 20:45 • Estadio de La Cortuja, Sevilla (Španělsko • Kvalifikace ME U21 • Skupina C

Zápas je u konce. Španělé do druhého poločasu nevstoupili tak útočně, jako do toho prvního. Severoirové zpevnili obranu a začali hrát lépe, ovšem i přesto se Ruizovi už v 56. minutě povedlo dát gól. Další už ale i přes kvantum šancí nepřišel. Španělsko tak bere tři body do tabulky, ve které je nyní jasně první. Severní Irsko je naopak kvůli horšímu skóre, než má Litva, poslední. (22:41:01)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 11:1. Střely mimo: 7:1. Rohy: 16:1. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 8:8.

90+3

90+2
    Pyrenejci v závěru mohutně soupeře tlačí. Střely Niña a Abela Ruize byly zablokovány. Další pokus opět vychytal perfektní Webber.

90+1
    Španělé si za svou ofenzivní snahu vybojovali alespoň rohový kop. Ten rozehrál Gomez na Gonzáleze, jenž ale pálil do gólmana.

90
    Sudí k tomuto zápasu nastavil ještě tři minutky nad rámec základní hrací doby.

88
    Sergio Gómez rozehrál volný přímým kop před branku, odkud následně pálil Fontan Mondragon vypálil, ale z hranice malého vápna míč poslal asi deset metrů nad branku.

87
    Žlutou kartu dostává Finn Cousin-Dawson (Severní Irsko).

85
    Další volný přímý kop, který Francés rozehrál, opět nebyl dobrý. Míč se dsotal jen rychle na kopačky soupeře.

84
    Alejandro Francés si vzal na starost rozehrávku volného přímého kopu, ale z toho se žádná zajímavá akce nakonec nezrodila.

83
    Hra se v posledních minutkách začíná vyostřovat. McGovern spáchal další faul, tentokrát na Alejandra Francése a koleduje si o žlutou kartu.

82
    Žlutou kartu dostává Paul O'Neill (Severní Irsko).

81
    Faulovalo se však ale i na druhé straně. McGovern poslal k zemi Miguela Gutiérreze, což sudí viděl a okamžitě foukl do píšťalky.

79
    Sergio Gomez zavinil faul, když "sundal" Humeho. Následně si hosté vzali na starost rozehrání, které provedl brankář Webber.

78
    Blanco rozehrál rohový kop, který byl udělen po předchozí akci. Centrovaný míč ale nenadělal hostům problémy.

77
    Niño úplně unikl obraně a dostal se před branku úplně sám. Webber ho ale i tak fantastickým zákrokem vychytal. Skvělá práce hostujícího gólmana.

76
    Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Juan Miranda, přichází Miguel Gutiérrez.

74
    Carreira Vilariño si vzal na starost rozehrání volného přímého kopu, ovšem míč doputoval jen na kopačky soupeře.