HC Slovan – Třinec 1:4 (kon.) | Rögle BK – SønderjyskE 8:3 (kon.) | Mannheim – Lausanne 1:3 (kon.)
Zug – Mnichov 1:6 (kon.) | Lugano – Eisbären 2:4 (kon.) | Cardiff – Rauma 3:6 (kon.)
EC-KAC – Doněck 1:2 (kon.)
Rögle BK
8:3 (0:0, 2:1, 6:2)
SønderjyskE Ishockey
Středa 13.10.2021, 18:05 • Catena Arena, Rögle • Hokejová Liga mistrů • Skupina D

49:33
    Shawn O´Donell (SON) obdržel trest do konce utkání + pětiminutový trest navrch, jelikož ještě před tím rozhodčí viděl nedovolený zákrok na domácího hráče.

42:10
    Rögle bude hrát za malou chvíli další přesilovou hru. Na trestnou lavici tentokrát usedá Mathieu Foget (SON) za sekání. Hostující tým se musí bránit.

35:39
    Samuel Jonsson (RGL) je dalším vyloučeným hráčem v tomto utkání a už sedí na trestné lavici. Domácí obránce vyfasoval dvě trestné minuty za zdržování hry.

29:44
    Bude se znovu vylučovat. Na trestnou lavici usedá tentokrát Tyler Kelleher (RGL), který se provinil nedovoleným bráněním a odpyká si dvě trestné minuty.

27:04
    Domácí hokejisté si za malou chvíli vyzkouší svou první přesilovou hru. Na trestnou lavici usedá Mads Eller (SON) za nebezpečnou hru vysokou holí.

22:40
    Hosté si za malou chvíli zahrají další přesilovou hru. Na trestnou lavici odjíždí Samuel Johannesson (RGL), který dostává menší trest za podrážení.

03:01
    Bude se poprvé v utkání vylučovat. Na trestnou lavici usedl obránce William Wallinder (RGL), který vyfasoval do rozhodčích dvě trestné minuty za podrážení.

Petr Pavlík

Branky a nahrávky: 27. Bristedt (Lyrenäs, Ferguson), 28. McKiernan (Larsson, Ferguson), 50. Strömgren (Bristedt, Jonsson), 50. Sjödin (Ferguson, Larsson), 52. Stål Lyrenäs (Bristedt, Strömgren), 53. Johnsson (Strömgren, Lyrenäs), 54. Larsson (Kelleher, Sjödin), 56. Sjödin (Granath, Jonsson) – 30. O´Donnell (Foget, Little), 46. Eller (Jensen, Little), 46. Eskildsen (Galbraith, O´Donnell.)

Rögle BK: Clang (Rifalk) – Wallinder, McKiernan, Johannesson, S. Jonsson, Sund, Ekeståhl Jonsson, Hassel – Strömgren, Ferguson, Bristedt – Sjödin, Larsson, Kelleher – Johnsson, Tärnström, Granath – Edström, Kasper, Stål Lyrenäs.
    SønderjyskE Ishockey: P. Galbraith (Henriksen) – Petersen, Little, Lyø, Hansen, Gatz, D. Galbraith, Holzmann – Eskildsen, Eller, Boysen – Frank, Szmatula, Salhany – Borring, O´Donnell, Foget – Jensen, Biel, Vedel.

Rozhodčí: Holm, Öhlund – Lundgren, Svensson