Kladno – Plzeň 2:4 (kon.) | Liberec – K. Vary 5:3 (kon.) | Kobra – Jihlava 1:15 (kon.)
Vítkovice – Poruba 3:1 (kon.) | Hvězda Praha – HC Litvínov 3:2 (po pr.) | Havířov – Třinec 1:7 (kon.)
Mountfield HK – Tábor 4:3 (kon.) | Motor ČB – Havlíčkův Brod 3:2 (kon.) | Slavia – Sparta 4:5 (kon.)
Pardubice – Technika Brno 11:1 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 4:5 (po pr.) | Přerov – Vsetín 7:3 (kon.)
PZ Kladno – Mladá Boleslav 1:9 (kon.) | Chomutov – Třemošná 8:2 (kon.) | HK MD Šumperk – Zlín 2:4 (kon.)
konec
Rytíři Kladno
2:4 (2:1, 0:3, 0:0)
HC Škoda Plzeň
Čtvrtek 14.10.2021, 15:00 • ČEZ stadion, Kladno • Extraliga dorostu • Skupina Západ
Partner:
     
    Konec zápasu. (17:11:21)
     
    55:56
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Bílek – 2 min., držení).
     
    51:15
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Beran – 2 min., nedovolené bránění).
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    39:58
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Rájek – 2 min., sekání).
     
    39:03
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Hráčská lavice – 2 min., příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Bílek.
     
    35:14
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Bílek – 2 min., podrážení).
     
    31:19
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Autorem branky z trestného střílení je ADAM BENÁK.
     
    31:19
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (J. Aschenbrenner – trestné střílení, hákování).
     
    24:48
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Autorem branky je JOSEF EICHLER. Asistence: Aleš Mazanec.
     
    23:36
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (J. Aschenbrenner – 2 min., nedovolené bránění).
     
    22:49
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Autorem branky je ALEŠ MAZANEC. Asistence: Jan Bílek, Jan Kučera.
     
    21:17
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (V. Aschenbrenner – 2 min., hákování).
     
    20:01
    Začala druhá třetina.
     
    20:00
    První třetina skončila.
     
    20:00
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Buzek – 2 min., vysoká hůl).
     
    17:10
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Bílek – 2 min., vysoká hůl).
     
    16:57
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je VOJTĚCH ASCHENBRENNER. Asistence: Lukáš Černý, Marek Daníček.
     
    12:26
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Eichler – 2 min., nedovolené bránění).
     
    9:16
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Šátek – 2 min., krosček + 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Eichler – 2 min., hrubost).
     
    8:30
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Petřík – 2 min., napadení).
     
    7:57
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Autorem branky je JAN KUČERA. Asistence: Adam Benák.
     
    7:16
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Šátek – 2 min., nedovolené bránění).
     
    5:17
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je MAREK DANÍČEK. Asistence: Matěj Šátek, Štěpán Rájek.
     
    00:01
    Utkání právě začalo.
     
    Úvodní sestavy:

    Rytíři Kladno: Punda (Stránský) – Svoboda, Šátek, J. Aschenbrenner, Novák, Pražák, Marcinek, Rájek (A) – Daníček, Lev, Mejtský (C), Černý, Holeček, Váňa, Petřík, V. Aschenbrenner, Holub, Šíma.

    HC Škoda Plzeň: Jansa (Mečl) – Jiříček, Lučan (A), Hromádka, Buzek (A), Prošek, Skala, Eicher – Bílek, Beran, Mazanec (C), Řehoř, Hofrajtr, Pittr, Kučera, Benák, Makovec.

    Rozhodčí: Müller – Hradil, Maňák.
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.
    Největší specialista na prodej tréninkových pomůcek na hokej – testy v praxi, videorecenze a detailní fotky produktů – www.x-trenink.cz.

    Jakub Štěrba

    Branky a nahrávky: 6. Daníček (Šátek, Rájek), 17. V. Aschenbrenner (Černý, Daníček) – 8. Kučera (Benák), 23. Mazanec (Bílek, Kučera), 25. Eichler (Mazanec), 32. Benák (TS)


    Rytíři Kladno: Punda (Stránský) – Svoboda, Šátek, J. Aschenbrenner, Novák, Pražák, Marcinek, Rájek (A) – Daníček, Lev, Mejtský (C), Černý, Holeček, Váňa, Petřík, V. Aschenbrenner, Holub, Šíma.
    HC Škoda Plzeň: Jansa (Mečl) – Jiříček, Lučan (A), Hromádka, Buzek (A), Prošek, Skala, Eicher – Bílek, Beran, Mazanec (C), Řehoř, Hofrajtr, Pittr, Kučera, Benák, Makovec.

    Rozhodčí: Müller – Hradil, Maňák

    Diváci: 50