Kladno – Plzeň 2:4 (kon.) | Liberec – K. Vary 5:3 (kon.) | Kobra – Jihlava 1:15 (kon.)
Vítkovice – Poruba 3:1 (kon.) | Hvězda Praha – HC Litvínov 3:2 (po pr.) | Havířov – Třinec 1:7 (kon.)
Mountfield HK – Tábor 4:3 (kon.) | Motor ČB – Havlíčkův Brod 3:2 (kon.) | Slavia – Sparta 4:5 (kon.)
Pardubice – Technika Brno 11:1 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 4:5 (po pr.) | Přerov – Vsetín 7:3 (kon.)
PZ Kladno – Mladá Boleslav 1:9 (kon.) | Chomutov – Třemošná 8:2 (kon.) | HK MD Šumperk – Zlín 2:4 (kon.)
konec
Mountfield HK
4:3 (2:0, 2:2, 0:1)
Hockey Club Tábor
Čtvrtek 14.10.2021, 17:15 • ČPP Aréna, Hradec Králové • Extraliga dorostu • Skupina Střed
Partner:
   
  57:26
  Tábor právě vstřelil branku!
  K němu se rozjel ADAM KOFROŇ a je z toho nakonec branka! Hostující útočník si roztáhl Kasala a procpal puk za brankovou lajnou mezi jeho betony – 4:3!
   
  35:09
  Tábor právě vstřelil branku!
  Tábor přidává druhou branku a ještě rozhodně nic nebalí! Na levém kruhu se po rychlé kombinaci ocitl osamocen MAREK EREMIÁŠ, který vystřelil a vypadalo to, že si Kasal připíše zákrok. Puk ale byl stále ve hře a dostal se až za jeho záda – 4:2! Asistence: Filip Šindelář, David Kupka.
   
  32:09
  Hradec právě vstřelil branku!
  Hradec přidává necelou minutu po skončení přesilovky čtvrtou branku a byla to další střela z kategorie povedených. DAVID PAVIČ si nabruslil na modré, počkal si na přihrávku od Novotného a poslal pumelici, která zapadla přesně nad rameno gólmana Maňase – 4:1! Asistence: Adam Novotný.
   
  25:56
  Tábor právě vstřelil branku!
  Tábor je však za svůj výkon ve druhé třetině odměněn kontaktní brankou! Bůžek získal kotouč na středovém kruhu a všiml si rozjetého ADAMA ŠPÁNKA, který se dvěma skluzy dostal za obranu. Kasal na tuhle střelu neměl nárok, to byl přesný vingl – 3:1! Asistence: Jakub Bůžek.
   
  25:49
  Hradec právě vstřelil branku!
  V útočném pásmu během druhé třetiny sice strávil v součtu Hradec asi tak půl minuty, na třetí branku to však stačí! Král postrčil na levé křídlo pro FILIPA ŽABU, který si nebráněn dojel až na levý kruh a mezi betony propálil Maňase – 3:0! Asistence: Lukáš Král.
   
  07:43
  Hradec právě vstřelil branku!
  Lvi vedou o dvě branky již na konci osmé minuty! JIŘÍ KLÍMA předvedl nejprve po nástupu na led pěkný průhyb hole, kotouč byl ale zablokován. I tak se domácí útočník dostal k puku, projel až před Maňase a zakončil bekhendem nad jeho rameno – 2:0! Bez asistence.
   
  02:07
  Hradec právě vstřelil branku!
  Hradec se ujímá brzkého vedení v utkání! Ačkoliv byli domácí při přechodu do útoku v poměrové situaci 2 na 3, Tomáš Hora dokázal zpoza kasy nabrat puk a nahrát na JANA VENCLA v předbrankovém prostoru. Domácí kapitán se otočil a z jedničky prostřelil Maňase – 1:0! Asistence: Tomáš Hora.
  Největší specialista na prodej tréninkových pomůcek na hokej – testy v praxi, videorecenze a detailní fotky produktů – www.x-trenink.cz.

  Tomáš Kalas

  Branky a nahrávky: 3. Vencl (Hora), 8. Klíma, 26. Žaba (Král), 33. Pavič (Novotný) – 26. Špánek (Bůžek), 36. Eremiáš (Šindelář, Kupka), 58. Kofroň (TS)


  Mountfield HK: Kasal (Mrázek) – Fiala, Žaba (A), Pavič, Burda, Bezpalec, Samek – Pavlík, Vítek, Vencl (C), Síla, Hora, Klíma, Král, Šinkovský, Novotný
  Hockey Club Tábor: Maňas (Tesař) – Bůžek, Shaklein, Šťastný, Cícha (C), Ondřej, Šíma – Šindelář (A), Kofroň, Špánek, Kupka, J. Pospíchal, Fábera, Klatovský, P. Pospíchal, Eremiáš, Sabiniok (A)

  Rozhodčí: Vepřovský – Řezníček, Hájková