Kladno – Plzeň 2:4 (kon.) | Liberec – K. Vary 5:3 (kon.) | Kobra – Jihlava 1:15 (kon.)
Vítkovice – Poruba 3:1 (kon.) | Hvězda Praha – HC Litvínov 3:2 (po pr.) | Havířov – Třinec 1:7 (kon.)
Mountfield HK – Tábor 4:3 (kon.) | Motor ČB – Havlíčkův Brod 3:2 (kon.) | Slavia – Sparta 4:5 (kon.)
Pardubice – Technika Brno 11:1 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 4:5 (po pr.) | Přerov – Vsetín 7:3 (kon.)
PZ Kladno – Mladá Boleslav 1:9 (kon.) | Chomutov – Třemošná 8:2 (kon.) | HK MD Šumperk – Zlín 2:4 (kon.)
konec
HC Dynamo Pardubice
11:1 (3:0, 4:1, 4:0)
Technika Hockey Brno
Čtvrtek 14.10.2021, 18:00 • enteria arena • Extraliga dorostu • Skupina Střed
Partner:
     
    58:21
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Milan Turena – 2 min., vysoká hůl).
     
    54:36
    Vyloučení v týmu Technika Hockey Brno (Miloš Langmann – 2 min., sekání).
     
    38:37
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Adam Fiala – 2 min., vysoká hůl).
     
    26:06
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Filip Hiemer – 2 min., hrubost).
     
    19:36
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Samuel Šmerda – 2 min., napadení).
     
    13:38
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Filip Svoboda – 2 min., podrážení).
     
    09:29
    Vyloučení v týmu Technika Hockey Brno (Dominik Hejduk – 2 min., podrážení).
     
    05:27
    Vyloučení v týmu Technika Hockey Brno (Dominik Hejduk – 2 min., naražení zezadu).
    Největší specialista na prodej tréninkových pomůcek na hokej – testy v praxi, videorecenze a detailní fotky produktů – www.x-trenink.cz.

    Petr Dejnožka

    Branky a nahrávky: 4. Pražan (Fiala), 16. Fiala (Sopoušek), 19. Hiemer (Svoboda), 25. Fiala (Pražan), 28. Fiala (Lejdar), 34. Pilař (Hemský), 37. Lejdar (Pražan), 45. Svoboda (Holec, Hiemer), 49. Vrba (Kučera), 51. Kučera, 57. Holec (Pražan) – 35. Szemmelroth (Straka)


    HC Dynamo Pardubice: Matěcha (Červinka) – Úlehla, Sopoušek, Šmerda, Oliva, Holec, Dvořák, Hemský – Hiemer, Lejdar, Jedlička, Pilař, Fiala, Pražan, Vrba, Kučera, Svoboda, Turena
    Technika Hockey Brno: Rygl (Melich) – Vildomec, Pospíšil, Hrabinec, Barčák, Dvořák, Hejduk – Sladký, Netopil, Apolenáč, Langmann, Straka, Janík, Pálkovič, Frimel, Szemmelroth, Smrž, Hamák

    Rozhodčí: Bernat – Bohuněk, Nechvátal