Toronto – Montreal 2:1 (kon.) | Washington – NY Rangers 5:1 (kon.) | Anaheim – Winnipeg 4:1 (kon.)
Colorado – Chicago 4:2 (kon.) | Edmonton – Vancouver 3:2 (2:1 po s.n.)
po s.n. (2:1)
Edmonton Oilers
3:2 (1:0, 1:0, 0:2 - 0:0)
Vancouver Canucks
Čtvrtek 14.10.2021, 04:15 • Rogers Place, Edmonton • NHL

65:00
    Po závěrečném klaksonu se strhla ještě krátká rozmíška a výsledkem je dvouminutový trest za podrážení pro hostujícího Bo Horvata.

50:59
    Hostující tým si zahraje další přesilovku, dvě minuty za podrážení dostal Tyson Barrie.

46:14
    Přesilová hra pro Vancouver, dvouminutový trest za krosček dostal Kris Russell.

39:17
    Ještě jedno vyloučení na straně Edmontonu. Při přechodu do útoku se faulu dopustil Zach Hyman a dostal dvě minuty za držení.

36:17
    Do oslabení jsou naopak hosté, neboť nezvládli střídání a je z toho dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Conor Garland.

33:15
    Domácí Colton Sceviour dostal pět minut za bitku, dvě minuty za vyprovokování bitky a desetiminutový osobní trest za nesportovní chování. Hostující Tyler Myers pouze pět minut za bitku.

26:47
    Přesilovka pro Edmonton, dvě minuty za krosček obdržel Oliver Ekman-Larsson.

23:24
    Je tu první vyloučení, přesilovku si zahraje Vancouver. Dvě minuty za sekání dostal Ryan McLeod.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 17. Puljujärvi (Nurse, McDavid), 38. Hyman (Draisaitl, McDavid), rozh. náj. Turris – 53. Ekman-Larsson (Höglander, Garland), 58. Q. Hughes (Höglander, J. T. Miller)