K. Vary – Plzeň | 3:0 (kon.) | | | Kladno – Kometa Brno | 5:6 (po pr.) |
Toronto – Montreal | 2:1 (kon.) | | | Washington – NY Rangers | 5:1 (kon.) | | | Anaheim – Winnipeg | 4:1 (kon.) |
Colorado – Chicago | 4:2 (kon.) | | | Edmonton – Vancouver | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Kladno – Plzeň | 2:4 (kon.) | | | Liberec – K. Vary | 5:3 (kon.) | | | Kobra – Jihlava | 1:15 (kon.) |
Vítkovice – Poruba | 3:1 (kon.) | | | Hvězda Praha – HC Litvínov | 3:2 (po pr.) | | | Havířov – Třinec | 1:7 (kon.) |
Mountfield HK – Tábor | 4:3 (kon.) | | | Motor ČB – Havlíčkův Brod | 3:2 (kon.) | | | Slavia – Sparta | 4:5 (kon.) |
Pardubice – Technika Brno | 11:1 (kon.) | | | Olomouc – Kometa Brno | 4:5 (po pr.) | | | Přerov – Vsetín | 7:3 (kon.) |
PZ Kladno – Mladá Boleslav | 1:9 (kon.) | | | Chomutov – Třemošná | 8:2 (kon.) | | | HK MD Šumperk – Zlín | 2:4 (kon.) |
Magnitogorsk – Kazaň | 2:1 (kon.) | | | Jokerit – Novosibirsk | 4:3 (kon.) | | | Minsk – Spartak Moskva | 1:2 (po pr.) |
Riga – Nižněkamsk | 4:3 (kon.) |
konec
HC Radobyčice
6:8
(4:2, 0:4, 2:2)
HC Omega Trans Plzeň
43:31
|
Vyloučení v týmu HC Omega Trans Plzeň (Václav Frank – 2 min., napadení).
|
|
43:31
|
Vyloučení v týmu HC Omega Trans Plzeň (Václav Frank – 2 min., napadení).
|
|
43:31
|
Vyloučení v týmu HC Omega Trans Plzeň (Václav Frank – 2 min., napadení).
|
|
43:31
|
Vyloučení v týmu HC Radobyčice (Radek Fryš – 2 min., krosček).
|
|
43:31
|
Vyloučení v týmu HC Radobyčice (Radek Fryš – 2 min., krosček).
|
|
43:31
|
Vyloučení v týmu HC Radobyčice (Radek Fryš – 2 min., krosček).
|
|
43:00
|
Vyloučení v týmu HC Radobyčice (Radek Kopřiva – 2 min., hrubost).
|
|
43:00
|
Vyloučení v týmu HC Radobyčice (Radek Kopřiva – 2 min., hrubost).
|
|
43:00
|
Vyloučení v týmu HC Radobyčice (Radek Kopřiva – 2 min., hrubost).
|
|
43:00
|
Vyloučení v týmu HC Omega Trans Plzeň (Pavel Skala – 2 min., hrubost).
|
|
43:00
|
Vyloučení v týmu HC Omega Trans Plzeň (Pavel Skala – 2 min., hrubost).
|
|
43:00
|
Vyloučení v týmu HC Omega Trans Plzeň (Pavel Skala – 2 min., hrubost).
|
|
39:28
|
Vyloučení v týmu HC Omega Trans Plzeň (Václav Frank – 2 min., napadení).
|
|
39:28
|
Vyloučení v týmu HC Omega Trans Plzeň (Václav Frank – 2 min., napadení).
|
|
39:28
|
Vyloučení v týmu HC Omega Trans Plzeň (Václav Frank – 2 min., napadení).
|
|
27:43
|
Vyloučení v týmu HC Radobyčice (Jiří Hájek – 2 min., krosček).
|
|
27:43
|
Vyloučení v týmu HC Radobyčice (Jiří Hájek – 2 min., krosček).
|
|
27:43
|
Vyloučení v týmu HC Radobyčice (Jiří Hájek – 2 min., krosček).
|
|
23:37
|
Vyloučení v týmu HC Omega Trans Plzeň (Jaroslav Havel – 2 min., vysoká hůl).
|
|
23:37
|
Vyloučení v týmu HC Omega Trans Plzeň (Jaroslav Havel – 2 min., vysoká hůl).
|
|
23:37
|
Vyloučení v týmu HC Omega Trans Plzeň (Jaroslav Havel – 2 min., vysoká hůl).
|
|
23:01
|
Vyloučení v týmu HC Omega Trans Plzeň (Lukáš Hodaň – 2 min., sekání).
|
|
23:01
|
Vyloučení v týmu HC Omega Trans Plzeň (Lukáš Hodaň – 2 min., sekání).
|
|
23:01
|
Vyloučení v týmu HC Omega Trans Plzeň (Lukáš Hodaň – 2 min., sekání).
|
|
14:04
|
Vyloučení v týmu HC Radobyčice (Jiří Hájek – 2 min., hákování).
|
|
14:04
|
Vyloučení v týmu HC Radobyčice (Jiří Hájek – 2 min., hákování).
|
|
14:04
|
Vyloučení v týmu HC Radobyčice (Jiří Hájek – 2 min., hákování).
|
|
10:53
|
Vyloučení v týmu HC Radobyčice (Lukáš Mach – 2 min., vysoká hůl).
|
|
10:53
|
Vyloučení v týmu HC Radobyčice (Lukáš Mach – 2 min., vysoká hůl).
|
|
10:53
|
Vyloučení v týmu HC Radobyčice (Lukáš Mach – 2 min., vysoká hůl).
|
Branky a nahrávky:
1. Sobota (Diviš, Páník), 3. Sobota (Fryš), 10. Sobota (Páník), 14. Sobota (Páník), 41. Páník (Sobota), 44. Diviš (Sobota) – 12. Hodaň, 14. Boček (Frank), 18. Holubec (Babka), 22. Holubec (Švátora), 27. Frank (Babka), 29. Holubec (Babka), 33. Frank (Křen), 35. Frank (Hodaň)
Rozhodčí: Tomáš Hacaperka — Filip Sýkora, Matěj Straka
Diváci: 10
Neproměněná penalta:
HC Radobyčice:
J. Hrabák — P. Sobota, J. Páník, J. Diviš, R. Fryš, M. Diviš, R. Krupička, B. Kadlec, D. Vrba, P. Housar, L. Mach, R. Kopřiva, J. Válka, J. Hájek, R. Poskočil
Náhradníci:
Trenér:
HC Omega Trans Plzeň: L. Ptáček — M. Holubec, L. Hodaň, K. Boček, L. Švátora, D. Špeta — V. Frank, P. Babka, J. Křen, R. Švátora, L. Balín, J. Havel, P. Skala, J. Linet
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Omega Trans Plzeň: L. Ptáček — M. Holubec, L. Hodaň, K. Boček, L. Švátora, D. Špeta — V. Frank, P. Babka, J. Křen, R. Švátora, L. Balín, J. Havel, P. Skala, J. Linet
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Tomáš Hacaperka — Filip Sýkora, Matěj Straka
Diváci: 10