Zlín – Vítkovice 3:5 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 6:5 (1:0 po s.n.) | Kladno – Pardubice 1:4 (kon.)
Havířov – Liberec 2:4 (kon.) | HC Litvínov – Motor ČB 4:1 (kon.) | Třinec – Mladá Boleslav 5:2 (kon.)
Chomutov – Salzburg 2:1 (kon.) | Slavia – Plzeň 0:4 (kon.) | Jihlava – K. Vary 1:6 (kon.)
Sparta – Mountfield HK 1:0 (kon.)
HC Oceláři Třinec
5:2 (0:2, 3:0, 2:0)
BK Mladá Boleslav
Pátek 15.10.2021, 18:00 • Mini WERK ARENA, Třinec • DHL Extraliga juniorů • 10. kolo

59:34
    Ještě jedno vyloučení. Dvě minuty za podrážení dostává třinecký hráč Petr Ullrych.

55:48
    Možná poslední šance Mladé Boleslavi, jak něco udělat se zápasem. Na trestnou lavici usedá Matěj Kozlík, který odpyká trest pro hráčskou lavici Ocelářů za příliš mnoho hráčů na ledě.

42:42
    Další komplikace ppro Třinec. Oceláři půjdou znovu do čtyř, dvě+dvě minuty za vysokou hůl dostává Jonáš Jobánek.

Hosté ale začnou závěrečnou část v přesilové hře. S úderem druhé sirény byl vyloučen domácí hráč Petr Andrle.

29:45
    Oceláři ale budou hrát další přesilovku. Vyloučen je Petr Šíma.

25:24
    Aktivní Jobánek padá při pokusu natlačit se do brankoviště a Oceláři si díky tomu zahrají první přesilovou hru. Dvě minuty za podrážení dostává Tomáš Moravec.

19:58
    Po zákroku třineckého gólmana přišla drobná potyčka, po které se vylučuje na obou stranách. Dvě minuty dostávají Dlask a Chovaniak.

18:29
    Uvidíme první přesilovou hru. Za podrážení usedá na trestnou lavici Patrik Šutý, Oceláři jdou do čtyř.

Adam Sušovský

Branky a nahrávky: 27. Ramík, 35. Jobánek (Ullrych), 38. Ullrych (Andrle, Haas), 55. Matěj (Ramík), 57. Matěj – 2. Plíšek (Brouček, Křepelka), 15. Simon (Brouček, Plíšek)

HC Oceláři Třinec: Švančara (Nešpůrek) – Hykl, Andrle, Chovaniak, Kareš, Hrůzek, MMarcinko – Moškoř, Šutý, Wardas, Haas, Pětník, Przybyla, Ullrych, Matěj, Ramik, Kozlík, Jobánek.
    BK Mladá Boleslav: Stuchlík (Krinwald) – Moravec, Němmec, Vacík, Křepelka, Rajgl, Jasečko – Simon, Závora, Polák, Snášel, Brouček, Dlask, Vlasák, Václavík, Hašlar, Šíma, Plíšek.

Rozhodčí: Cabák – Lederer, Konvička