Třinec – Pardubice | 2:3 (2:3 po s.n.) | | | Zlín – Sparta | 1:4 (kon.) | | | Olomouc – Litvínov | 1:0 (kon.) |
Mountfield HK – Vítkovice | 4:2 (kon.) |
Ottawa – Toronto | 3:2 (kon.) | | | Florida – Pittsburgh | 5:4 (po pr.) | | | Columbus – Arizona | 8:2 (kon.) |
Buffalo – Montreal | 5:1 (kon.) | | | Carolina – NY Islanders | 6:3 (kon.) | | | NY Rangers – Dallas | 2:3 (po pr.) |
Detroit – Tampa | 6:7 (po pr.) | | | Nashville – Seattle | 3:4 (kon.) | | | Los Angeles – Vegas | 6:2 (kon.) |
Jekatěrinburg – Ufa | 4:3 (po pr.) | | | Čeljabinsk – Soči | 4:2 (kon.) | | | N.Novgorod – Chabarovsk | 2:1 (po pr.) |
Jokerit – Petrohrad | 5:4 (po pr.) | | | CSKA Moskva – Vladivostok | 2:1 (kon.) | | | Kunlun – Barys | 1:2 (1:2 po s.n.) |
Znojmo – Villach | 2:5 (kon.) | | | EC-KAC – Bratislava Capitals | 2:3 (po s.n.) |
Zlín – Vítkovice | 3:5 (kon.) | | | Kometa Brno – Olomouc | 6:5 (1:0 po s.n.) | | | Kladno – Pardubice | 1:4 (kon.) |
Havířov – Liberec | 2:4 (kon.) | | | HC Litvínov – Motor ČB | 4:1 (kon.) | | | Třinec – Mladá Boleslav | 5:2 (kon.) |
Chomutov – Salzburg | 2:1 (kon.) | | | Slavia – Plzeň | 0:4 (kon.) | | | Jihlava – K. Vary | 1:6 (kon.) |
Sparta – Mountfield HK | 1:0 (kon.) |
Lipt. Mikuláš – Michalovce | 1:4 (kon.) | | | Košice – Nové Zámky | 4:0 (kon.) | | | Nitra – Prešov | 8:3 (kon.) |
Spišská N. Ves – Trenčín | 5:2 (kon.) | | | Zvolen – Poprad | 7:6 (po pr.) | | | HC Slovan – Banská Bystrica | 2:3 (1:2 po s.n.) |
Skalica – Trnava | 8:5 (kon.) | | | Martin – Topoľčany | 3:4 (po s.n.) | | | Levice – Dubnica | 1:3 (kon.) |
Pov. Bystrica – Vlci Žilina | 1:6 (kon.) |
Technika Brno – Poruba 2011 | 4:5 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Písek | 5:7 (kon.) | | | Kobra – Kralupy n. Vltavou | 6:1 (kon.) |
Warriors Brno – Přerov | 0:8 (kon.) | | | Vsetín – HK MD Šumperk | 2:4 (kon.) |
po prodl.
Torpedo Nižnij Novgorod
2:1
(0:0, 1:0, 0:1 - 1:0)
Amur Chabarovsk
62:39
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Sergej Těreščenko – 2 min., vysoká hůl).
|
|
61:29
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Roman Ljubimov – 2 min., podrážení).
|
|
51:52
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Zijat Pajgin – 2 min., sekání).
|
|
50:08
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Marek Hrivík – 2 min., podrážení).
|
|
36:34
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Andrej Belevič – 2 min., podrážení).
|
|
33:12
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Dmitrij Znacharenko – 2 min., podrážení).
|
|
29:00
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Alexandr Kuzněcov – 2 min., držení).
|
|
23:11
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Maxim Fedotov – 2 min., příliš mnoho hráčů).
|
|
06:23
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Jegor Martynov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
Branky a nahrávky:
31. Agostino (Lennström, Miele), 64. Hrivík (Žafjarov) – 52. Archipov (Fajzullin)
Rozhodčí: Gofman, Romasko – Viljugin, Šalagin
Diváci: 480
Neproměněná penalta:
Torpedo Nižnij Novgorod:
Murygin (Tichomirov) – J. Martynov, Pajgin (A), M. Orlov, Marin, Lennström, Mišarin, M. Fedotov – Žafjarov (A), Miele, Agostino – Zaar, Hrivík, Čechovič – Ilja Fedotov, A. Michejev, Šenfeld (C) – Gončaruk, Belevič, Verjajev.
Náhradníci:
Trenér:
Amur Chabarovsk: Alikin (Jevgrafov) – S. Těreščenko, Jordán (C), Volgin, Znacharenko, Aljajev, Korjagin, Byčkov – Ljubimov, Galuzin (A), Tomášek – A. Gorškov (A), Nikolišin, V. Butuzov – Fajzullin, Lenc, Šarov – Alexejev, A. Kuzněcov, Archipov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Amur Chabarovsk: Alikin (Jevgrafov) – S. Těreščenko, Jordán (C), Volgin, Znacharenko, Aljajev, Korjagin, Byčkov – Ljubimov, Galuzin (A), Tomášek – A. Gorškov (A), Nikolišin, V. Butuzov – Fajzullin, Lenc, Šarov – Alexejev, A. Kuzněcov, Archipov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Gofman, Romasko – Viljugin, Šalagin
Diváci: 480
Vojtěch Adamek