Jekatěrinburg – Ufa 4:3 (po pr.) | Čeljabinsk – Soči 4:2 (kon.) | N.Novgorod – Chabarovsk 2:1 (po pr.)
Jokerit – Petrohrad 5:4 (po pr.) | CSKA Moskva – Vladivostok 2:1 (kon.) | Kunlun – Barys 1:2 (1:2 po s.n.)
CSKA Moskva
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
Admiral Vladivostok
Pátek 15.10.2021, 18:30 • CSKA Arena, Moskva • KHL

S konstatováním, že CSKA Moskva se doma natrápila na výhru 2:1 nad nejhorším týmem KHL Admiralem Vladivostok, ale bere povinné dva body, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (22:21:45)

Československá stopa v utkání:
    Libor Šulák (VLD): 0+0, 2 střely, čas na ledě 21:55
    Vojtěch Mozík (VLD): 0+0, 0 střel, čas na ledě 16:14.

Bez využití.

Ve třetí třetině už jsme branku neviděli. CSKA Moskva tak vítězí nad Admiralem Vladivostok 2:1, když se v 15. minutě trefil Maxim Sorkin a za sedm minut na něj navázal Andrej Světlakov. Poté začali hrát domácí lehkovážně a Admiral toho využil ke snížení na 1:2 zásluhou Rihardse Bukartse. Následnou přesilovku, stejně jako další šance, už ale hosté nevyužili a gól nepadl ani při jejich závěrečné hře bez gólmana – 2:1.

59:59
    Tak ještě proběhne jedno buly před Adamem Reidebornem. CSKA je právě sekundu od vítězství a dvou bodů.

59:42
    Domácím se podařilo poslat puk o kousek za obrannou modrou do středního pásma. Hosté mají poslední sekundy času.

59:15
    Po zakázaném uvolnění CSKA se puk stěhuje opět před Adama Reideborna.

59:09
    CSKA Moskva hraje v plném počtu.

58:57
    Adam Reideborn se poslední sekundy má co ohánět. Rána Joshe Kestnera z vrcholu pravého kruhu byla nebezpečná, neviděl na ní, ale dokázal jí vyrazit.

58:37
    Další buly již hosté vyhráli a kombinují v útočném pásmu.

58:34
    Buly se bude opakovat, čas bude následně o dvě sekundy pozdržen.

58:32
    Hosté se pokusí vyrovnat se šesti hráči v poli.

58:32
    Admral Vladivostok si bere oddechový čas.

58:32
    Adam Reideborn kryl ostrou střelu z pravé strany, přerušuje hru a následovat asi bude odvolání branáře hostí.

58:26
    Stejně tak jako nyní.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a po závaru před brankou CSKA se domácí osvobozují.

57:17
    Hned po buly se ke střele dostal Arťom Garejev, jenž si na pravém kruhu ještě přikleknul. Ale Adam Reideborn na jeho střelu dosáhl.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 15. Sorkin (Kameněv), 22. Světlakov (Okulov) – 36. Rihards Bukarts (Obidin, Metalnikov)

CSKA Moskva: Reideborn (Ivan Fedotov) – Gilmour, V. Svedberg, N. Nestěrov, Arťom Sergejev, Lugovjak, M. Ibragimov, Kaliničenko – Andronov (C), P. Karnauchov, Alexandr Popov (A) – M. Guskov, Slepyšev, Grigorenko – S. Plotnikov (A), Sorkin, Okulov – Sošnikov, Světlakov, Poltapov – Kameněv.
    Admiral Vladivostok: Serebrjakov (Sinjagin) – Mozík, Šulák, Metalnikov, Matuškin, Chamidullin, Fazylzjanov, Palivko – Obidin, Kestner, Rihards Bukarts – Lugin (C), A. Garejev, Gračov – A. Manukjan, Arťuchin (A), Sajustov (A) – A. Ševčenko, Vladislav Ušenin, Vjačeslav Ušenin.

Rozhodčí: Sergej Kulakov, Roman Sčenjov – Daniil Zacharov, Alexander Sysujev