Jekatěrinburg – Ufa 4:3 (po pr.) | Čeljabinsk – Soči 4:2 (kon.) | N.Novgorod – Chabarovsk 2:1 (po pr.)
Jokerit – Petrohrad 5:4 (po pr.) | CSKA Moskva – Vladivostok 2:1 (kon.) | Kunlun – Barys 1:2 (1:2 po s.n.)
CSKA Moskva
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
Admiral Vladivostok
Pátek 15.10.2021, 18:30 • CSKA Arena, Moskva • KHL

57:11
    Hodně těžké dvě minuty pro domácí. Michail Grigorenko totiž za brankou zcela jasně podrazil Ševčenka a je vyloučen.

50:41
    Oba dva hráči – John Gilmour i Dmitrij Lugin – dostávají dvě minuty za hrubost.

35:43
    Další komplikace pro domácí, jelikož Viktor Svedberg dostává dvě minuty za podrážení.

30:46
    Další komplikace pro hosty. Danila Palivko vystřelil puk do hlediště a fasuje dvě minuty za zdržování hry.

24:57
    Nicméně přesilová hra Vladivostoku nebude mít dlouhého trvání. Vjačeslav Ušenin je vyloučen za zdržování hry a bude se pokračovat ve tčyřech na obou stranách. Poté začne jednadvacetisekundová přesilovka domácího týmu.

24:31
    Nikita Nestěrov se do statistik zapíše nejen asistencí na první brance, ale nyní také dvěma minutami za podrážení.

10:00
    Maxim Matuškin v předbrankovém prostoru zahákoval soupeře a půjde si odsedět dvě minuty. To není pro dosud slušně hrající Admiral dobrá zpráva.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 15. Sorkin (Kameněv), 22. Světlakov (Okulov) – 36. Rihards Bukarts (Obidin, Metalnikov)

CSKA Moskva: Reideborn (Ivan Fedotov) – Gilmour, V. Svedberg, N. Nestěrov, Arťom Sergejev, Lugovjak, M. Ibragimov, Kaliničenko – Andronov (C), P. Karnauchov, Alexandr Popov (A) – M. Guskov, Slepyšev, Grigorenko – S. Plotnikov (A), Sorkin, Okulov – Sošnikov, Světlakov, Poltapov – Kameněv.
    Admiral Vladivostok: Serebrjakov (Sinjagin) – Mozík, Šulák, Metalnikov, Matuškin, Chamidullin, Fazylzjanov, Palivko – Obidin, Kestner, Rihards Bukarts – Lugin (C), A. Garejev, Gračov – A. Manukjan, Arťuchin (A), Sajustov (A) – A. Ševčenko, Vladislav Ušenin, Vjačeslav Ušenin.

Rozhodčí: Sergej Kulakov, Roman Sčenjov – Daniil Zacharov, Alexander Sysujev