Jekatěrinburg – Ufa 4:3 (po pr.) | Čeljabinsk – Soči 4:2 (kon.) | N.Novgorod – Chabarovsk 2:1 (po pr.)
Jokerit – Petrohrad 5:4 (po pr.) | CSKA Moskva – Vladivostok 2:1 (kon.) | Kunlun – Barys 1:2 (1:2 po s.n.)
CSKA Moskva
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
Admiral Vladivostok
Pátek 15.10.2021, 18:30 • CSKA Arena, Moskva • KHL

59:59
    Tak ještě proběhne jedno buly před Adamem Reidebornem. CSKA je právě sekundu od vítězství a dvou bodů.

58:32
    Hosté se pokusí vyrovnat se šesti hráči v poli.

58:32
    Admral Vladivostok si bere oddechový čas.

57:17
    Hned po buly se ke střele dostal Arťom Garejev, jenž si na pravém kruhu ještě přikleknul. Ale Adam Reideborn na jeho střelu dosáhl.

57:11
    Hodně těžké dvě minuty pro domácí. Michail Grigorenko totiž za brankou zcela jasně podrazil Ševčenka a je vyloučen.

50:41
    Oba dva hráči – John Gilmour i Dmitrij Lugin – dostávají dvě minuty za hrubost.

46:14
    Maxim Sorkin předvedl velmi dobrou akci, když se protáhl po pravé straně před branku Admiralu. Ovšem ani on nedal domácím klid na hokejky a hosté tak stáel ztrácí pouze jednu branku.

35:43
    Další komplikace pro domácí, jelikož Viktor Svedberg dostává dvě minuty za podrážení.
    35:25 Rihards BUKARTS - 2:1

35:25
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    Jenže hra domácích byla nyní až moc lehkovážná. Do protiútoku se tak dostali hosté, Metalnikovovu přihrávku poslal Obidin mezi kruhy na RIHARDSE BUKARTSE, který si připravil puk a poté zamířil kolem Adama Reideborna do sítě. Asistence: Andrej Obidin, Leonid Metalnikov.

30:46
    Další komplikace pro hosty. Danila Palivko vystřelil puk do hlediště a fasuje dvě minuty za zdržování hry.

24:57
    Nicméně přesilová hra Vladivostoku nebude mít dlouhého trvání. Vjačeslav Ušenin je vyloučen za zdržování hry a bude se pokračovat ve tčyřech na obou stranách. Poté začne jednadvacetisekundová přesilovka domácího týmu.

24:31
    Nikita Nestěrov se do statistik zapíše nejen asistencí na první brance, ale nyní také dvěma minutami za podrážení.
    21:34 Andrej SVĚTLAKOV - 2:0

21:34
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Domácí jdou na úvod druhé třetiny do dvoubrankového trháku. Vladivostok totiž propadl ve středním pásmu a domácí se tak dostali do akce dva na jednoho. Puk uzmul na levé straně útočné modré Okulov, který popojel k brance, natahující obránce Metalnikov puk nezblokoval a ANDREJ SVĚTLAKOV nedal zblízka přesouvajícímu se Serebrjakovi žádnou šanci. Asistence: Konstantin Okulov.
    14:37 Maxim SORKIN - 1:0

14:37
    Domácí jdou do vedení. Nestěrov vystihl nepřesnou rozehrávku a dal puk na levou stranu pro Kaměněva, jenž ho přiťukl pro MAXIMA SORKINA. Ten si sjel před branku, zamíchal s pukem a ačkoliv Serebrjakov první střelu kryl, na dorážku stejného hráče už byl krátký. Asistence: Vladislav Kameněv, Nikita Nestěrov.

10:00
    Maxim Matuškin v předbrankovém prostoru zahákoval soupeře a půjde si odsedět dvě minuty. To není pro dosud slušně hrající Admiral dobrá zpráva.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 15. Sorkin (Kameněv), 22. Světlakov (Okulov) – 36. Rihards Bukarts (Obidin, Metalnikov)

CSKA Moskva: Reideborn (Ivan Fedotov) – Gilmour, V. Svedberg, N. Nestěrov, Arťom Sergejev, Lugovjak, M. Ibragimov, Kaliničenko – Andronov (C), P. Karnauchov, Alexandr Popov (A) – M. Guskov, Slepyšev, Grigorenko – S. Plotnikov (A), Sorkin, Okulov – Sošnikov, Světlakov, Poltapov – Kameněv.
    Admiral Vladivostok: Serebrjakov (Sinjagin) – Mozík, Šulák, Metalnikov, Matuškin, Chamidullin, Fazylzjanov, Palivko – Obidin, Kestner, Rihards Bukarts – Lugin (C), A. Garejev, Gračov – A. Manukjan, Arťuchin (A), Sajustov (A) – A. Ševčenko, Vladislav Ušenin, Vjačeslav Ušenin.

Rozhodčí: Sergej Kulakov, Roman Sčenjov – Daniil Zacharov, Alexander Sysujev