Ottawa – Toronto 3:2 (kon.) | Florida – Pittsburgh 5:4 (po pr.) | Columbus – Arizona 8:2 (kon.)
Buffalo – Montreal 5:1 (kon.) | Carolina – NY Islanders 6:3 (kon.) | NY Rangers – Dallas 2:3 (po pr.)
Detroit – Tampa 6:7 (po pr.) | Nashville – Seattle 3:4 (kon.) | Los Angeles – Vegas 6:2 (kon.)
po prodl.
Detroit Red Wings
6:7 (1:0, 3:3, 2:3 - 0:1)
Tampa Bay Lightning
Pátek 15.10.2021, 01:30 • Little Caesars Arena, Detroit • NHL
Předzápasové kurzy
Partner:
  62:43 Ondřej PALÁT - 6:7
   
  62:43
  Tampa právě vstřelila branku!
  Obrat je definitivně dokonán! ONDŘEJ PALÁT si sjel před brankoviště na přihrávku Hedmana a pohodlně nasměroval kotouč do odkryté klece. Asistence: Victor Hedman a Brayden Point.
  57:41 Alex KILLORN - 6:6
   
  57:41
  Tampa právě vstřelila branku!
  V Detroitu je srovnáno! Nedeljkovic se vydal rozehrávat za branku, nicméně tento tah mu nevyšel, kotouč se dostal k Hedmanovi, jenž ho vrátil před branku na hůl ALEXE KILLORNA a ten ho dopravil do sítě. Asistence: Victor Hedman.
  56:25 Nikita KUČEROV - 6:5
   
  56:25
  Tampa právě vstřelila branku!
  Přesilová hra je využita a Tampa ztrácí nyní již pouze jeden gól! Hedman našel na pravém kruhu NIKITU KUČEROVA a ten se střelou z první nemýlil. Asistence: Victor Hedman a Steven Stamkos.
  53:43 Ross COLTON - 6:4
   
  53:43
  Tampa právě vstřelila branku!
  Krátce po přesilové hře se podařilo Tampě dostat kotouč do branky. Pohotovost před brankovištěm ukázal ROSS COLTON, který střelou bekhendem překonal Nedeljkovice. Asistence: Erik Černák.
  47:10 Vladislav NAMĚSTNIKOV - 6:3
   
  47:10
  Detroit právě vstřelil branku!
  Red Wings se znovu radují. Rasmussen z úhlu nahodil kotouč na branku, Vasilevskij jej vyrazil pouze před sebe a dojíždějící VLADISLAV NAMĚSTNIKOV dokázal puk dorazit do branky. Asistence: Michael Rasmussen a Nick Leddy.
  44:35 Tyler BERTUZZI - 5:3
   
  44:35
  Detroit právě vstřelil branku!
  Domácí po ubráněném oslabení odskakují Tampě znovu na rozdíl dvou branek. TYLER BERTUZZI se vrátil z trestné lavice, dojel si v útočném pásmu kotouč, dostal se před branku a prostřelil Vasilevského. Útočník Red Wings si připisuje čtvrtý gól v dnešním zápase. Asistence: Danny DeKeyser a Moritz Seider.
  36:31 Steven STAMKOS - 4:3
   
  36:31
  Tampa právě vstřelila branku!
  STEVEN STAMKOS během krátké chvíle přidává druhou trefu a Detroit již vede pouze o jeden gól. Kapitán Tampy vystřelil z levého kruhu a trefil se přesně k tyčce. Asistence: Michail Sergačjov a Nikita Kučerov.
  35:19 Steven STAMKOS - 4:2
   
  35:19
  Tampa právě vstřelila branku!
  Tampa v početní výhodně snižuje na rozdíl dvou gólů. Kučerov oslovil mezi kruhy STEVENA STAMKOSE a ten se střelou z první nemýlil. Asistence: Nikita Kučerov a Michail Sergačjov.
  32:29 Tyler BERTUZZI - 4:1
   
  32:29
  Detroit právě vstřelil branku!
  Přesilová hra je využita a čepice létají na led! Detroit se prezentoval skvělou kombinací, kterou začal Raymond. Mladý švéd oslovil Fabbriho, který pohotově přenesl hru na TYLERA BERTUZZIHO a ten již věděl, jak mířit. Asistence: Robby Fabbri a Lucas Raymond.
  28:08 Ondřej PALÁT - 3:1
   
  28:08
  Tampa právě vstřelila branku!
  Hokejisté Tampy však na třetí inkasovaný gól dokázali najít rychle odpověď. Hedman pěkným pasem v útočném pásmu našel ONDŘEJE PALÁTA a ten z pravého kruhu prostřelil Nedejlkovice. Asistence: Victor Hedman a Nikita Kučerov.
  27:52 Tyler BERTUZZI - 3:0
   
  27:52
  Detroit právě vstřelil branku!
  Krátce po skončení přesilové hry se domácí přecejen prosazují! Erne z mezikruží trefil tyčku, puk si však našel TYLER BERTUZZI a pohotově jej uklidil do branky. Asistence: Adam Erne a Gustav Lindström.
  20:18 Tyler BERTUZZI - 2:0
   
  20:18
  Detroit právě vstřelil branku!
  Nádherná individuální akce TYLERA BERTUZZIHO. Útočník Red Wings dostal kotouč ve středním pásmu do jízdy, následně se krásně uvolnil přes Sergačjova a přesnou střelou překonal i Vasilevského. Asistence: Nick Leddy a Moritz Seider.
  14:00 Dylan LARKIN - 1:0
   
  14:00
  Detroit právě vstřelil branku!
  Domácí se dostávají do vedení! Střela Fabbriho z levého kruhu propadla Vasilevskému za záda, čehož dokázal využít pohotový DYLAN LARKIN, jenž rychle uklidil kotouč do sítě. Asistence: Robby Fabbri a Filip Zadina.

  Jan Šlapáček

  Branky a nahrávky: 14. Dylan Larkin (Fabbri, Zadina), 21. Bertuzzi (Leddy, Seider), 28. Bertuzzi (Erne, G. Lindström), 33. Bertuzzi (Fabbri, L. Raymond), 45. Bertuzzi (DeKeyser, Seider), 48. Naměstnikov (M. Rasmussen, Leddy) – 29. Palát (Hedman, Kučerov), 36. Stamkos (Kučerov, Sergačjov), 37. Stamkos (Sergačjov, Kučerov), 54. Colton (Černák), 57. Kučerov (Hedman, Stamkos), 58. Killorn (Hedman), 63. Palát (Hedman, B. Point)


  Detroit Red Wings: Nedeljkovic (Greiss) – DeKeyser (A), Hronek, Leddy, Seider, M. Staal (A), G. Lindström – Bertuzzi, Dylan Larkin (C), L. Raymond – Fabbri, P. Suter, Zadina – Naměstnikov, M. Rasmussen, Erne – Givani Smith, Stephens, Gagner.
  Tampa Bay Lightning: Andrej Vasilevskij (B. Elliott) – Hedman (A), Rutta, Černák, McDonagh, Sergačjov, Šustr – Palát, B. Point, Kučerov (A) – Killorn, Cirelli, Stamkos – Maroon, Colton, Perry – M. Joseph, Bellemare, Raddysh.

  Rozhodčí: Dwyer, Furlatt – Pancich, Kelly

  Diváci: 19 515