Ottawa – Toronto 3:2 (kon.) | Florida – Pittsburgh 5:4 (po pr.) | Columbus – Arizona 8:2 (kon.)
Buffalo – Montreal 5:1 (kon.) | Carolina – NY Islanders 6:3 (kon.) | NY Rangers – Dallas 2:3 (po pr.)
Detroit – Tampa 6:7 (po pr.) | Nashville – Seattle 3:4 (kon.) | Los Angeles – Vegas 6:2 (kon.)
konec
Nashville Predators
3:4 (1:2, 1:1, 1:1)
Seattle Kraken
Pátek 15.10.2021, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL
Předzápasové kurzy
Partner:
  59:20 Mikael GRANLUND - 3:4
   
  59:20
  Nashville právě vstřelil branku!
  MIKAEL GRANLUND využil nepřehledné situace u levé tyče a dorazil puk za záda ležícího Philippa Grubauera při hře bez brankáře! Asistence: Alexandre Carrier a Filip Forsberg. (stav 3:4)
  58:39 Brandon TANEV - 2:4
   
  58:39
  Tým Seattle právě vstřelil branku!
  Mason Appleton z pravé strany minul prázdnou bránu, BRANDON TANEV ale poté využil zpětné přihrávky Jareda McCanna a z blízkosti přidal pojistku! Gól do prázdné brány a je to 2:4. Asistence: Jared McCann a Mason Appleton.
  29:54 Alexander WENNBERG - 2:3
   
  29:54
  Tým Seattle právě vstřelil branku!
  ALEXANDER WENNBERG si najel na vzdálenější pravé tyči na fantastickou přihrávku od Alexe Barrea-Bouleta z levého kruhu a z blízkosti skóroval do prázdné brány! Parádní práci odvedl také Joonas Donskoi, když v levém rohu udržel pod tlakem kotouč. Asistence: Alex Barre-Boulet.
  24:36 Roman JOSI - 2:2
   
  24:36
  Nashville právě vstřelil branku!
  ROMAN JOSI využil zpětné přihrávky z levé strany, když na ose útočného pásma vypálil bez přípravy od modré čáry a nádhernou bombou vymetl pravý horní roh brány! Domácí Predators vyrovnali v přesilové hře 5 na 3, takže mohou dokonat obrat v běžné početní výhodě. Skóre činí 2:2. Asistence: Filip Forsberg a Matt Duchene.
  17:33 Brandon TANEV - 1:2
   
  17:33
  Tým Seattle právě vstřelil branku!
  BRANDON TANEV si rychle najel u levé tyče na fantastickou zpětnou zadovku od Alexandera Wennberga a z blízkosti v přesilové hře napálil puk bez přípravy do odkryté sítě! Asistence: Alexander Wennberg a Joonas Donskoi. (1:2)
  15:27 Jared MCCANN - 1:1
   
  15:27
  Tým Seattle právě vstřelil branku!
  JARED MCCANN teď využil volného prostoru na levém křídle a téměř od modré čáry puk nahodil směrem na bránu Preds, před kterou se puk od vracejícího se obránce Nashvillu odrazil mimo dosah Juuseho Sarose! Kraken využil historicky první přesilovou hru a vyrovnal skóre utkání na 1:1. Asistence: Mark Giordano a Jordan Eberle.
  03:18 Eeli TOLVANEN - 1:0
   
  03:18
  Nashville právě vstřelil branku!
  EELI TOLVANEN teď využil ihned po vhazování nepozornosti dvojice zadáků Krakenu, když si u levé tyče přikopl bruslí puk na hokejku a poté z velké blízkosti zamířil nad vyrážečkou Philippa Grubauera k přední tyči! Nashville z ničeho nic udeřil a ujal se v úvodu dnešního utkání vedení 1:0! Asistence: Luke Kunin a Mikael Granlund.

  Tomáš Reiner

  Branky a nahrávky: 4. Tolvanen (Kunin, Mikael Granlund), 25. Josi (F. Forsberg, Duchene), 60. Mikael Granlund (A. Carrier, F. Forsberg) – 16. McCann (Giordano, Jordan Eberle), 18. B. Tanev (Wennberg, Donskoi), 30. Wennberg (Barre-Boulet), 59. B. Tanev (McCann, Appleton)


  Nashville Predators: Saros (Rittich) – A. Carrier, Josi (C), P. Myers, Ekholm (A), Fabbro, Harpur – Duchene, Johansen, F. Forsberg – Kunin, Mikael Granlund (A), Tolvanen – Tomasino, C. Glass, Cousins – Jeannot, Sissons, Trenin. Hlavní trenér: John Hynes.
  Seattle Kraken: Grubauer (Driedger) – Giordano (C), Soucy, A. Larsson (A), Oleksiak, Lauzon, Vince Dunn – Jordan Eberle, McCann, Schwartz (A) – Donskoi, Wennberg, Barre-Boulet – Appleton, Geekie, Donato – Bastian, Sheahan, B. Tanev. Hlavní trenér: Dave Hakstol.

  Rozhodčí: Ian Walsh, Pierre Lambert. Čároví: CJ Murray, Libor Suchánek

  Diváci: 17159