Watford – Liverpool 0:5 (kon.) | Aston Villa – Wolverhampton 2:3 (kon.) | Leicester – Manchester Utd. 4:2 (kon.)
Manchester City – Burnley 2:0 (kon.) | Norwich – Brighton 0:0 (kon.) | Southampton – Leeds 1:0 (kon.)
Brentford – Chelsea 0:1 (kon.)
Aston Villa FC
2:3 (0:0)
Wolverhampton Wanderers
Sobota 16.10.2021, 16:00 • Villa Park, Birmingham • Anglická Premier League • 8. kolo
    90+5. Rúben NEVES - 2:3

90+5
    Wolves právě vstřelili branku!
    Neskutečné! RÚBEN NEVES se postavil k přímému kopu, který po teči ve zdi skončil až v síti! Wolves na začátku 80. minuty prohrávali 0:2, ale nakonec berou všechny tři body!
    85. Conor COADY - 2:2

85
    Po rohovém kopu nejprve trefil Kilman břevno. Závar ale pokračoval, Dendoncker poslal míč do ohně, kde se nejrychleji zorientoval CONOR COADY a vyrovnal!
    80. Romain SAÏSS - 2:1

80
    Podence nejprve několikrát mizerně odcentroval, pak se ale uvolnil do pokutového území, odkud z první našel ROMAINA SAISSE, který ve skluzu skóroval!
    68. John MCGINN - 2:0

68
    Aston Villa právě vstřelila branku!
    Watkins využil hrozivé chyby v záloze Wolves a pokusil se vystřelit. Jeho ránu ještě hosté zablokovali, odražený míč ovšem napálil JOHN MCGINN neomylně do rohu brány!
    48. Danny INGS - 1:0

48
    První šance druhé půle končí v síti. McGinn se na pravém křídle odpoutal od Saisse a nacentroval přesně na hlavu přibíhajícího DANNYHO INGSE, jenž míč uklidil do rohu brány!

Václav Baumann

Branky: 48. Ings (J. McGinn), 68. J. McGinn – 80. Saïss (Podence), 85. Coady (Dendoncker), 90+5. Neves

Karty:   61. Mings (ASV), 82. Watkins (ASV) – 52. Neves (WOS), 86. Coady (WOS), 88. Dendoncker (WOS)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 7:3. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 8:17.
    Aston Villa FC: E. Martínez – Konsa, Tuanzebe, Mings (C) – Cash (79. Young), J. McGinn, Buendía (74. J. Ramsey), Douglas Luiz (67. Nakamba), Targett – Watkins, Ings.
    Náhradníci: Steer – M. Sanson, Young, Nakamba, El Ghazi, Hause, Philogene-Bidace, C. Archer, J. Ramsey.

Wolverhampton Wanderers: J. Sá – Kilman, Coady (C), Saïss – N. Semedo, Neves, Dendoncker, Moutinho (74. F. Silva), Marçal (74. Podence) – Traoré, Hwang Hi-čchan (87. Jiménez).
    Náhradníci: Moulden, Ruddy – Hoever, Aït-Nouri, Jiménez, Podence, Boly, F. Silva, Cundle.

Rozhodčí: Oliver – Burt, Bennett