Šumperk – Benátky n/J 4:5 (kon.) | Kadaň – Frýdek-M. 1:8 (kon.) | Vsetín – Ústí n/L 3:4 (1:3 po s.n.)
Poruba 2011 – Prostějov 1:5 (kon.) | Přerov – Sokolov 4:2 (kon.) | Vrchlabí – Třebíč 4:2 (kon.)
Litoměřice – Slavia 4:3 (kon.) | Jihlava – Havířov 3:5 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
1:5 (0:2, 1:3, 0:0)
LHK Jestřábi Prostějov
Sobota 16.10.2021, 17:00 • RT TORAX aréna • Chance liga • 12. kolo

55:47
    Domácí Hotěk se dostal do úniku, ale nastřelil jen Bláhu.

53:10
    Současně jsou vyloučeni domácí Bitten na 2+2 minuty za hrubost a hostující Motloch na 2+2 minuty za hrubost. V témže čase je potrestán také hostující Jáchym na 2 minuty za hrubost. TORAX hraje přesilovku 4 na 3.

51:27
    Síly na ledě se srovnávají, hákováním se provinil Guman. Hraje se ve čtyřech na obou stranách.

51:25
    Domácí si zahrají znovu přesilovku, za podrážení bude pykat Jiránek.

45:56
    Přesilovka pro TORAX, za držení je vyloučen hostující Koblížek.

38:29
    Za nesportovní chování bude pykat hostující Motloch.
    34:23 Tomáš JÁCHYM - 1:5

34:23
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Prostějovští se přesunuli do útočného pásma, od kruhu vypálil TOMÁŠ JÁCHYM a s pomocí břevna posílá kotouč za Muštukovse – 1:5. Asistence: Jan Rudovský, Patrik Husák.

29:46
    Současně jsou vyloučeni hostující Švec na dvě minuty za hrubost a domácí Koriakoski na 2+2 minuty, oba za hrubost. Jeden jeho trest odpyká Guman. Hosté hrají přesilovku 5 na 4.
    29:34 Jan KLOZ - 1:4

29:34
    Hosté neváhají a rychle zvyšují další brankou, hned po vhazování poslal Mrázek puk k JANU KLOZOVI, který upravuje stav na 1:4. Asistence: Petr Mrázek, Martin Novák.
    29:22 Jan RUDOVSKÝ - 1:3

29:22
    Hosté přece jen využívají svou přesilovku, nahrávku Jiránka zužitkoval JAN RUDOVSKÝ – 1:3. Asistence: Tomáš Jiránek, Tomáš Jáchym.
    28:29 Radim TOMAN - 1:2

28:29
    Poruba právě vstřelila branku!
    Po hrubce hostů se k puku dostal RADIM TOMAN, který si střihl rychlý sprint k Bláhově kleci a ve vlastním oslabení se nemýlil a snižuje na rozdíl jediné branky – 1:2. Bez asistence.

28:17
    Přesilovku si teď zahrají i hosté, Husa se provinil podrážením.

25:49
    Domácí budou hrát přesilovku, na trestnou lavici usedá hostující Vala.

22:31
    Za sekání je potrestán hostující Dubský.

22:31
    Jako velká voda se k hostující brance přiřítil Vachovec, vypadalo to, že se mu podařilo překonat Bláhu, ale byl faulován a padl na něj, Hra je přerušena.

16:31
    Za držení putuje za katr hostující Babka,
    14:59 Jan RUDOVSKÝ - 0:2

14:59
    Hosté zvyšují svůj náskok, po nahrávce Jiránka zvedá ruce do vzduchu JAN RUDOVSKÝ – 0:2. Asistence: Tomáš Jiránek, Tomáš Jáchym.
    13:34 Martin NOVÁK - 0:1

13:34
    Mrázek se prodral do pásma, ale skončil na ledě, Muštukovs si povyjel z branky, Kloz našel zcela volného MARTINA NOVÁKA, před kterým stále zcela prázdná branka TORAXu a otevírá skóre – 0:1. Asistence: Jan Kloz, Jakub Babka.

08:07
    Do hry naskakuje potrestaný Jenyš a hostující Švec v téže chválí nastřeluje břevno!!

06:07
    Za podržení je vyloučen domácí Jenyš.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 29. R. Toman – 14. Martin Novák (J. Kloz, Babka), 15. Rudovský (Jiránek, T. Jáchym), 30. Rudovský (Jiránek, T. Jáchym), 30. J. Kloz (Mrázek, Martin Novák), 35. T. Jáchym (Rudovský, Husák)

HC RT TORAX Poruba 2011: Muštukovs (Brízgala) – M. Houdek, Szathmáry, T. Voráček (A), Žovinec, Slavík, Husa, Urbanec – Hotěk, Vachovec (C), Korkiakoski – Guman, Bitten, Jenyš – Hrníčko, R. Toman, Gřeš – Brodek.
    LHK Jestřábi Prostějov: Bláha (M. Altrichter) – Zajíc, Motloch, Husák, Klimíček, Babka, Vala – Jiránek (A), T. Jáchym, Rudovský – Martin Novák (C), J. Kloz (A), Mrázek – P. Beránek, Štefka, M. Švec – Dubský, T. Koblížek, Š. Jelínek.

Rozhodčí: Skopal, Pilný – Gančarčík, Hranoš