Šumperk – Benátky n/J 4:5 (kon.) | Kadaň – Frýdek-M. 1:8 (kon.) | Vsetín – Ústí n/L 3:4 (1:3 po s.n.)
Poruba 2011 – Prostějov 1:5 (kon.) | Přerov – Sokolov 4:2 (kon.) | Vrchlabí – Třebíč 4:2 (kon.)
Litoměřice – Slavia 4:3 (kon.) | Jihlava – Havířov 3:5 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
4:3 (1:3, 2:0, 1:0)
HC Slavia Praha
Sobota 16.10.2021, 17:00 • Kalich Arena, Litoměřice • Chance liga • 12. kolo

Z Kalich Areny je to vše a u dalších přenosů na shledanou. (19:26:37)

Je konec! Stadion po skvělém obratu vítězí i po sedmé v řadě za tři body. Slavia sice skvěle začala a po první třetině vedla o dva góly, to však bylo z její strany vše. V závěru dokonal obrat při přesilovce pěti pro třem Roman Přikryl, pro kterého to byl první gól za Stadion.

59:32
    Slavia to zkouší v šesti!
    57:55 Roman PŘIKRYL - 4:3

57:55
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Stadion využívá dvojnásobnou přesilovku a dvě minuty před koncem jde do vedení! Holý přihrál Kadlecovi, který z hranice brankoviště našel křižnou přihrávkou úplně volného ROMANA PŘIKRYLA, který neměl problém trefit odkrytou branku. Asistence: Martin Kadlec a Jan Holý.

57:12
    Oddechový čas pro domácí.

57:12
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Martin Ondráček – 2 min., sekání).

57:01
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Robin Všetečka – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

55:46
    Černohorský nepochopitelně minul puk a dal velkou šanci Barákovi, který v dobré pozici přestřelil.

55:18
    Procházkův pokus z pravého kruhu Michajlov vyrazil do ochranné sítě.

54:07
    Hovorkovu střelu z mezikruží Král ukryl ve své výstroji a vůbec není spokojený s výrokem čárových rozhodčí ohledně neodpískání zakázaného uvolnění.

53:35

52:37
    Sihvonenovi rána nevyšla a Slavia vyhazuje.

51:59
    Urbanovu střelu z pravého kruhu vyrazil Michajlov do rohu kluziště.

Dnešní utkání sleduje 1210 diváků.

51:35
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Daniel Krejčí – 2 min., držení).

50:40
    Domácí si sice vypracovali velký tlak, žádná střela však na hostující branku nepřišla.

Filip Hulín

Branky a nahrávky: 14. Pajer (Koláček), 23. Sihvonen (J. Holý, R. Přikryl), 35. O. Procházka (M. Kadlec, P. Marcel), 58. R. Přikryl (M. Kadlec, J. Holý) – 7. T. Knotek (P. Machač, Michnáč), 18. T. Knotek (Daniel Krejčí), 20. T. Pšenička (R. Havel)

HC Stadion Litoměřice: Tomáš Král (Sklíba) – P. Marcel, Pinkas, Výtisk (C), J. Holý, Jebavý, Černohorský – Válek, R. Přikryl, Sihvonen – O. Procházka, J. Jícha, M. Kadlec – T. Urban, Koláček, Pajer – Rouha, Berka, Smola.
    HC Slavia Praha: M. Michajlov (R. Málek) – Daniel Krejčí, Kadeřávek, Barák, Veber, T. Duda, R. Havel, Mikuláš Hovorka – T. Knotek, P. Machač, Michnáč – Poletín (A), Žejdl, Kružík – R. Všetečka, Vlček, M. Ondráček – J. Doležal (C), T. Pšenička, Šteiner.

Rozhodčí: Petružálek, Kostourek – Kreuzer, Dědek