Šumperk – Benátky n/J | 4:5 (kon.) | | | Kadaň – Frýdek-M. | 1:8 (kon.) | | | Vsetín – Ústí n/L | 3:4 (1:3 po s.n.) |
Poruba 2011 – Prostějov | 1:5 (kon.) | | | Přerov – Sokolov | 4:2 (kon.) | | | Vrchlabí – Třebíč | 4:2 (kon.) |
Litoměřice – Slavia | 4:3 (kon.) | | | Jihlava – Havířov | 3:5 (kon.) |
New Jersey – Chicago | 4:3 (po pr.) | | | Philadelphia – Vancouver | 4:5 (0:2 po s.n.) | | | Anaheim – Minnesota | 1:2 (kon.) |
Buffalo – Arizona | 2:1 (2:1 po s.n.) |
Přerov – Kometa Brno | 3:8 (kon.) | | | Olomouc – HK MD Šumperk | 0:4 (kon.) | | | Třemošná – Hvězda Praha | 1:6 (kon.) |
Technika Brno – Havlíčkův Brod | 3:5 (kon.) | | | K. Vary – Kladno | 6:2 (kon.) | | | Plzeň – HC Litvínov | 4:3 (po pr.) |
Třinec – Poruba | 4:2 (kon.) | | | Slavia – Jihlava | 0:5 (kon.) | | | Tábor – Motor ČB | 0:3 (kon.) |
PZ Kladno – Chomutov | 1:10 (kon.) | | | Zlín – Vítkovice | 4:3 (kon.) | | | Sparta – Pardubice | 4:2 (kon.) |
Liberec – Mladá Boleslav | 1:3 (kon.) | | | Kobra – Mountfield HK | 1:6 (kon.) | | | Havířov – Vsetín | 2:5 (kon.) |
Čerepovec – Nižněkamsk | 6:5 (po pr.) | | | Omsk – Novosibirsk | 4:3 (kon.) | | | Viťaz – Riga | 3:4 (po pr.) |
Val. Meziříčí – SHK Hodonín | 3:0 (kon.) | | | Kopřivnice – Vel. Meziříčí | 3:5 (kon.) | | | Hronov – Mostečtí Lvi | 5:6 (kon.) |
Letňany – Dvůr Králové n. L. | 9:2 (kon.) | | | Písek – Cheb | 4:2 (kon.) | | | Žďár n/S – Nový Jičín | 1:3 (kon.) |
Klatovy – Příbram | 3:2 (po pr.) | | | Kometa Brno B – Opava | 3:4 (kon.) | | | Děčín – Nová Paka | 3:5 (kon.) |
Jablonec n/N – Bílina | 4:3 (po pr.) | | | Řisuty – Havlíčkův Brod | 2:1 (kon.) | | | Tábor – Kobra | 6:5 (3:1 po s.n.) |
Třinec – Liberec | 7:3 (kon.) | | | Chomutov – Motor ČB | 7:6 (4:3 po s.n.) | | | Zlín – Olomouc | 4:2 (kon.) |
Jihlava – Plzeň | 2:4 (kon.) | | | Kladno – Mountfield HK | 0:6 (kon.) | | | HC Litvínov – Salzburg | 7:0 (kon.) |
Kometa Brno – Vítkovice | 3:2 (kon.) | | | Sparta – Pardubice | 4:3 (kon.) | | | Havířov – Mladá Boleslav | 3:2 (3:0 po s.n.) |
Slavia – K. Vary | 3:4 (kon.) |
Mladá Boleslav B – Poděbrady | 2:5 (kon.) |
Poběžovice – AHC Dynamo | 7:2 (kon.) | | | HC Vizi – Tomahawk | 9:1 (kon.) |
UK Kings Prague – VUT Cavaliers Brno | 5:1 (kon.) |
Roudnice – Chomutov | 5:10 (kon.) |
Pelhřimov – Ledeč n. S. | 6:2 (kon.) |
konec
HC Litvínov
7:0
(3:0, 1:0, 3:0)
EC Red Bull Salzburg
55:06
|
Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Stiegler – 2 min., krosček).
|
|
46:10
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Vopat – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
43:15
|
Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Winkelmann – 2 min., podrážení).
|
|
38:56
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Kadár – 2 min., podrážení).
|
|
31:38
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Slavík – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
29:01
|
Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Weber – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
28:52
|
Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Winkelmann – 2 min., podrážení).
|
|
25:19
|
Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Eckl – 2 min., podrážení).
|
|
10:40
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Baláž – 2 min., držení).
|
|
05:13
|
Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Eckl – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
04:29
|
Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Kerber – 2 min., příliš mnoho hráčů).
|
|
00:51
|
Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Rafalski – 2 min., držení).
|
Branky a nahrávky:
12. Stehlík (Slavík), 13. Danielčák (Stehlík, Slavík), 20. Slavík (Stehlík, Danielčák), 31. Danielčák (Dej, Fišer), 44. Vopat (Slavík, Stehlík), 58. Fišer (Danielčák, Háva), 59. Danielčák (Slavík)
Rozhodčí: Čáp – Votrubec, Povová
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Litvínov:
Čermák (Ešler) – Hocelík, Háva, Baláž, Kadár, Kroupa, Hák, Werner – Danielčák, Slavík (A), Stehlík (C), Skuhrovec, Vopat, Fišer (A), Dej, Postl, Beran, Bár.
Náhradníci:
Trenér:
EC Red Bull Salzburg: Clara (Wolf) – Rafalski, Sinn (C), Weber (A), Kerber (A), Hübner, Winkelmann, Kirchebner – Sumpf, Jelavic, Eckl, Stiegler, Bürgelt, Mackner, Vinzens.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
EC Red Bull Salzburg: Clara (Wolf) – Rafalski, Sinn (C), Weber (A), Kerber (A), Hübner, Winkelmann, Kirchebner – Sumpf, Jelavic, Eckl, Stiegler, Bürgelt, Mackner, Vinzens.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Čáp – Votrubec, Povová
Diváci:
Lukáš Bolech