New Jersey – Chicago 4:3 (po pr.) | Philadelphia – Vancouver 4:5 (0:2 po s.n.) | Anaheim – Minnesota 1:2 (kon.)

Tomáš Tatar (NJD) – 0+1, +1 účast, 2 střely na branku, TM 0, čas na ledě 11:45
    Marián Studenič (NJD) – 0+0, 0 účast, 1 střela na branku, TM 0, čas na ledě 12:08
    Christián Jaroš (NJD) – 0+0, 0 účast, 1 střela na branku, TM 0, čas na ledě 13:04
    Dominik Kubalík (CHI) – 1+0, 0 účast, 1 střela na branku, TM 0, čas na ledě 15:04

1. Jack Hughes (NJD) – 2+0
    2. Dougie Hamilton (NJD) – 1+0
    3. Kirby Dach (CHI) – 1+0 (03:56:09)

Je hotovo! Po dobrém závěru třetí třetiny v podání hosty přišlo prodloužení, které však netrvalo moc dlouho. Na konci první minuty pětiminutovky se kotouče zmocnil Jack Hughes, který nádherným sólem přisoudil Ďáblům bonusový bod za vítězství 4:3.

60:57 Jack HUGHES - 4:3

60:57
    Devils právě vstřelili branku!
    Gól nakonec ze svého prvního útoku v prodloužení střílí domácí! po chybě Kirbyho Dacha se do přečíslení dostali domácí, které naprosto famózním způsobem zakončil JACK HUGHES. Mladý útočník nejprve vykoupal ležícího obránce, následně vymíchal Kevina Lankinena a postrčil kotouč do prázdné brány. Asistence: Ryan Graves.

60:30
    Kotouč je v moci hostujících hokejistů, kteří se do útočného pásma zatím neženou.

60:01

Střely na branku 28-27

60:00
    59:34 Dominik KUBALÍK - 3:3

59:34
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Hosté v poslední minutě srovnávají stav zápasu! U modré čáry kotouč zachytil Seth Jones, který jej předal do mezikruží na Brandona Hagela. Kanadský útočník našel na pravé straně ještě lépe postaveného DOMINIKA KUBALÍKA, který z první vyrovnal skóre zápasu. Asistence: Brandon Hagel a Seth Jones.

59:23
    Domácí hokejisté odpalují kotouč do středního pásma.

58:50
    Dělovka Setha Jonese nebyla přesná, následná střela Patricka Kanea byla naopak zablokována.

58:15
    Kevin Lankinen už je opět na střídačce!

57:50
    Střelu Mariána Studeniče Kevin Lankinen vyrazil do vzduchu, odkud Michael McLeod hrál vysokou holí.

57:02
    Brandon Hagel už se prodíral přes své soupeře, ale Dougie Hamilton jej nakonec zastavil.
    56:07 Kirby DACH - 3:2

56:07
    Hosté přeci jen snižují! Patrick Kane pálil od modré čáry z první, když trefil před bránou stojícího Tylera Johnsona, od jehož zad se kotouč odrazil na hůl KIRBYHO DACHA, která už neměl složitou práci. Asistence: Tyler Johnson a Patrick Kane.

55:19
    Michael McLeod ukořistil kotouč a pokusil se přes celé hřiště trefit odkrytou bránu, ale nepovedlo se mu to.

Tomáš Němčík

Branky a nahrávky: 1. D. Hamilton (Zacha), 38. J. Hughes (Šarangovič, Kuokkanen), 47. A. Johnsson (Mercer, Tatar), 61. J. Hughes (Graves) – 21. DeBrincat (P. Kane, T. Johnson), 57. Dach (T. Johnson, P. Kane), 60. D. Kubalík (Hagel, Seth Jones)

New Jersey Devils: J. Bernier (Wedgewood) – Graves, D. Hamilton (A), Siegenthaler, P. K. Subban, Colton White, Ch. Jaroš – Zacha, N. Hischier (C), Bratt – Kuokkanen, J. Hughes, Šarangovič – A. Johnsson, Mercer, Tatar – Vesey, M. McLeod, Studenič.
    Chicago Blackhawks: Lankinen (M.-A. Fleury) – McCabe, C. Murphy (A), de Haan, Seth Jones, R. Stillman, E. Gustafsson – D. Kubalík, J. Toews (C), Kurashev – DeBrincat, T. Johnson, P. Kane (A) – Borgström, Dach, Hagel – Khaira, Entwistle, Gaudette.

Rozhodčí: Rooney, Pollock – Deschamps, Daisy

Diváci: 16 514