Brno – Vyškov 2:2 (kon.) | Ústí n. L. – Vlašim 2:1 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
2:2 (1:0)
MFK Vyškov
Pátek 15.10.2021, 17:00 • Městský fotbalový stadion Srbská, Brno • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 11. kolo

Skvělé jihomoravské derby je za námi a body se dnes na Srbské dělí. Domácí vstupovali do druhé půle s jednobrankovým náskokem, který dlouho strážili, ale hosté přispěchali z ničeho nic s vyrovnáním, když se prosadil střídající Marek Vintr. Následné minuty byly hodně vyrovnané a už to vypadalo, že hosté dokonce budou brát tři body. Pět minut před koncem totiž Vyškov vybojoval penaltu a do vedení poslal Trousilovu družinu opět Marek Vintr. Utkání však nakonec skončilo spravedlivou remízu, když na 2:2 vyrovnal v 90. minutě hlavou střídající Lukáš Rogožan. (18:59:05)

90+5

90+4
    V poslední akci duelu vyslal Ševčíkem parádní centr na penaltu, kde se jeden z domácích dostal k hlavičce, ale poslal ji doprostřed branky.

90+3
    Štěpánek se pokusil za obranu vysunout Jambora, Floder byl u míče o něco rychleji a sebral jej do své moci. Poslední útok rozjíždí domácí.

90+2
    V útoku jsou opět fotbalisté Vyškova, kteří kombinují a šetří cenné sekundy.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty.

90
    Brno právě vstřelilo branku!
    Domácí vyrovnávají a fantastické utkání pokračuje. Na Fouskův centr z přímého kopu si naběhl LUKÁŠ ROGOŽAN a ve své druholigové premiéře skvěle trknul míč hlavou k bližší tyči, kam se Šustr natahoval marně – 2:2.

90
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Patrik Slaměna, přichází Pavel Simr.

90
    Žlutou kartu dostává Michal Klesa (MFK Vyškov).

90
    Vyškov už pouze brání v hlubokém bloku a je stále blíže naprosto senzačnímu vítězství.

89
    Penalty se nyní po závaru ve vápně dožadovali znovu domácí, ale ti budou moci pokračovat v kombinaci.

88
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Jiří Texl, přichází Jakub Černín.
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Jan Moravec, přichází Martin Sedlák.

87
    Rozehrávky se chopil opět Ševčík, ale rozehrávka mu nevyšla podle představ a míč poslal nad branku.

86
    Navíc budou rozehrávat přímý kop z velmi nadějné pozice.

85
    Domácí už musejí vrhnout všechny zbytky sil dopředu a jsou opět nastěhováni na polovině soupeře.

84
    MFK Vyškov právě vstřelil branku!
    Hosté jsou blízko senzační výhře! K penaltě se postavil MAREK VINTR, který poslal Flodera k opačné tyči a odšpuntoval obrovskou radost na straně Vyškova – 1:2.