Hr. Králové B – Velvary 1:1 (kon.) | Dukla B – Teplice B 3:0 (kon.) | Chlumec n/C – Ústí n/O 1:1 (kon.)
Pardubice B – Bohemians B 2:1 (kon.) | Zápy – Jablonec B 0:3 (kon.)
SK Zápy
0:3 (0:1)
FK Jablonec B
Neděle 17.10.2021, 14:30 • SK Zápy - tráva. • Česká fotbalová liga (B) • 12. kolo

Ve druhém poločase už nebude nastavena ani minuta navíc. Celý zápas byl ve vysokém tempu, kdy byli lépe připraveni Jablonečtí a zaslouženě vítězí, připisují si cenné tři body a zároveň se dostávají na první pozici ČFL skupiny B.

Bylo mi potěšením všechny příznivce provést dnešním zápasem a věřím, že se shledáme opět někdy příště.

Pěkný zbytek dne. (16:19:59)

90+1

89
    Střelu Smejkala na poslední chvíli zblokoval Eliáš.

88
    Střídání v týmu FK Jablonec B: ze hřiště odchází Kinčl, přichází Vaníček.

87
    Surzyn si teď výborně poradil s bránícími hráči, ale následnou přihrávku úplně nedomyslel.

85
    Po ostrém faulu se aktuálně na zemi svíjí Torfiq, ovšem zřejmě bude v pořádku.

83
    Hosté už si v klidu hlídají poslední minuty zápasu a nepouští domácí příliš k míči.

81
    Po jasném faulu dostává Jiří Duben naprosto oprávněně žlutou kartu.

81
    Střídání v týmu FK Jablonec B: ze hřiště odchází Haitl, přichází Daníček.

80
    Domácí se dnes již po třetí radovali z branky. Tentokrát ovšem přecházel útočný faul, gól tedy platit nebude.

78
    Jasný faulem se provinil Duben.

76
    Rohový kop domácích dnes už podle očekávání nebyl vůbec nebezpečný.

75
    Po centru Hrona se ke střele dostal Matějka, ovšem jeho střela byla zblokována.

73
    Hráči obou celků teď bojují především ve středu pole.

71
    Dnes velmi aktivní Vaníček byl již po několikáté faulován, uvidíme standartní situaci pro hosty.

69
    Domácí Matějka sice vstřelil branku, ovšem byl jednoznačně v za obranou hostů. Branka tedy uznána není.

67
    Čerstvý Kubů teď předvedl pěkné sólo, po kterém vybojoval pro svůj tým rohový kop.