Ostrava B – Znojmo 2:4 (kon.) | Olomouc B – Vrchovina 5:1 (kon.) | Slovácko B – D. Benešov 4:0 (kon.)
1.FC Slovácko B
4:0 (2:0)
FC Dolní Benešov
Neděle 17.10.2021, 10:15 • Kunovice - tráva • Moravskoslezská fotbalová liga • 12. kolo

Oba poločasy skončili stejným výsledkem a radost z vítězství tak zůstává v Uherském Hradišti. K dvěma trefám z první půle přibyl gól z 61. minuty, který měl na svědomí Pavel Juroška. Skóre navýšil i střídající David Kratochvíl v 77. minutě. Po většinu zápasu bylo Slovácko herně lepší a vítězství 4:0 jej vyhoupne do vrchní poloviny tabulky.

Z mé strany je to pro dnešek vše, děkuji za přečtení a přeji Vám hezký zbytek víkendu. (12:14:03)

90+1

90+1
    Rozhočí Bebenek nastavuje 1 minutu.

87
    Na hrací ploše nyní nevidíme žádné napadání, hráči obou družstev jsou s výsledkem smíření.

Utkání sleduje 80 diváků.

83
    Střídající Blahuta mohl výsledek trochu zkorigovat. Z deseti metrů trefil pouze brankáře domácích.

79
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Vincour Tomáš, přichází Stojmenov Gorast.

78
    Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Rončka Adam, přichází Latka Petr.
    77. KRATOCHVÍL - 4:0

77
    Tým Slovácko B právě vstřelilo branku! KRATOCHVÍL DAVID si našel míč ve vápně a parádní střelou zvyšuje na 4:0!

76
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Juroška Pavel, přichází Olšanský Radim.

74
    Šašinka se mohl stát dvougólovým střelcem! Po dobré přihrávce běžel sám na brankáře Benešova. Jeho přehození končí vedle branky.

73
    Za taktický faul dostává žlutou kartu střídající Tomáš Gebauer

73
    Na pravé straně chtěl něco vymyslet Bartoš, kombinace Slovácka však končí v zámezí.

69
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Libor Pernica, přichází David Kratochvíl.
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Aleš Kočí, přichází David Pisar.

67
    Míč doletěl k prvnímu bránícímu hráči. Benešov nyní kontroluje hru, ale už není tak aktivní.

66
    Marek Polášek dobře zastavil útok soupeře a nabídl tak spoluhráčům kombinaci u brány soupeře. Z ní vytěžilo Slovácko rohový kop.
    61. JUROŠKA - 3:0

61
    Tým Slovácko B právě vstřelilo branku! Jako by mě PAVEL JUROŠKA slyšel. Po nádherné kombinaci ve vápně zvyšuje vedení svého týmu a o vítězi tohoto utkání je pravděpodobně rozhodnuto. 3:0