Riders Univerzita Pardubice – BO Ostrava 3:6 (kon.) | Black Dogs Budweis – HC MUNI 1:2 (kon.) | North wings Ústí – UK Kings Prague 7:6 (kon.)
Black Dogs Budweis
1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
HC MUNI
Pondělí 18.10.2021, 18:15 • Hokejová hala Pouzar, České Budějovice • Univerzitní liga ledního hokeje • 4. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Na počtenou příště! (20:23:08)

Dohráno! Budějovicím obrovský nápor ve třetí třetině nepomohl, Brno se díky fantastickému výkonu Petra Kovala udrželo ve vedení až do samotného konce základní hrací doby a slaví zisk tří bodů! Black Dogs dnes byli v první a třetí třetině jednoznačně lepším týmem, doplatili však na svou nízkou produktivitu.

59:49
    České Budějovice drží hru v útočném pásmu, jejich nápor ale ke střelám nevede. Je konec!

59:16
    Jeden z hostů se dostal do vzdálenosti dvou metrů od prázdné klece, do které ale kvůli dobré práci vracejícího se soka nezvládl zakončit!

58:49
    Ivo Svoboda se do své ho brankoviště už nevrací, Budějovice hrají vabank! Šest na pět!

58:49
    Oddechový čas pro hosty.

58:49
    Masarykova univerzita vyhodila puk za soupeřova gólmana, po icingu se bude vhazovat v její zóně.

58:33
    Prášek po pravé straně najel až přímo před brankoviště, Koval byl ale i tentokrát ve střehu.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:58
    Vochozka sbírá vyhozený puk ve svém obranném pásmu, Jihočeši budou muset začít od začátku.

57:27
    Dvě a půl minuty do konce základní hrací doby, Masaryčka zpevnila obranu a hraje zodpovědně.

56:58
    Hraje se nahoru dolu, Budějovicím se nyní nedaří se na delší dobu usadit před Petrem Kovalem.

56:39
    Ondřej Háněl chtěl rozhodnout o výhře hostů z pravého kruhu, odkud ale zasáhl jen plexisklo.

55:39
    Po střele Petra Boušky byla k vidění ještě nepříjemná dorážka, Koval si ale poradil s obojím.

54:58
    Kovalova branka je znovu pod velkým tlakem, domácí si jsou evidentně vědomi, jak závažná je situace.

54:18
    Černým psům na vyrovnání zbývá už jen něco přes pět minut. Uvidíme, zda ještě duel zdramatizují.

53:40
    Ani toto přečíslení Brna neskončilo gólem, vracející se protihráč totiž Matova odzbrojil!

52:53
    Aleš Krtek z modré čáry jen orazítkoval mantinel na Kovalem, hosté po delší době míří do útoku.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 2. Vochozka (Hrůša, Tejko) – 22. Háněl (Štrauch), 40. Bednařík

Black Dogs Budweis: I. Svoboda (Dvořák) – Grauer, Kohút, Bouška, Hrůša, Krtek, D. Svoboda, Kubeš – Přívozník, Pinkas, Bahula, Šafář, Prokop, Kaisler, Kronus, Rolínek, Dvořák, Tejko, Prášek, Vochozka (A), Šuhaj (C).
    HC MUNI: Koval (Holub) – Surán, Bazala, Kučera, Bláha, Bednařík, Grman, Uhříček – Pavel (C), Bartkovský, Stodůlka, Háněl, Jakubec (A), Matov, Drlík, Svatuška, Strakoš, Voříšek, Štrauch (A), Aulehla.

Rozhodčí: Jílek – Kreuzer, Polonyi.