Bratislava Capitals – Salzburg 0:1 (po pr.)
iClinic Bratislava Capitals
0:1 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1)
EC Red Bull Salzburg
sk Úterý 19.10.2021, 19:15 • Štadión Ondreja Nepelu • bet-at-home ICE Hockey League

Salzburg víťazí nad Capitals 1:0 po predĺžení. (21:24:33)

60:20
    Tím Salzburg práve strelil gól!
    Hneď po dvadsiatich sekundách predĺženia je o víťazovi dnešného stretnutia rozhodnuté. Dvaja domáci hráči sa zrazili, prišli o puk, TERRENCE BRENNAN išiel sám na bránu a po bekhendovom blafáku zavesil pod hornú žŕdku.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V riadnom hracom čase nepadol ani jeden gól, o tri minúty sa začne predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

Oddychový čas hostí.

59:52
    Po zakázanom uvoľnení ešte vhadzovanie pred Barošom.

58:49
    Stále sa hrá v obrannej tretine Capitals, Salzburg ťaží z presilovkového tlaku.

57:50
    Domáci prežili oslabenie o dvoch hráčov bez inkasovaného gólu.

57:25
    Domáci sú už štyria, no v zovretí súpera.

57:15
    Brennan strieľal príklepom z prvej, pred Barošom prekorčuľoval hráč, no domáci brankár puk našťastie chytil.

57:04
    Veľký tlak Salzburgu, neskóroval Brennan, následne ani Järvinen. Potom puk poskakoval pred bránkovou čiarou, domáci sa zázrakom ubránili!

56:23
    Baroš úspešný, no jeho spoluhráčom sa nepodarilo vyhodiť puk.

Oddychový čas domácich.

55:48
    Vylúčenie v tíme iClinic Bratislava Capitals (Carson – 2 min., hákovanie).

55:47
    Baroš kryl dve strely hostí, no domáci sa budú brániť v trojici..

55:09
    Vylúčenie v tíme iClinic Bratislava Capitals (Faith – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

54:18
    M. Huber v snahe poslať puk do stredného pásma, ho poslal na vlastnú striedačku. Nasleduje reklamná prestávka.