Nový Jičín – Val. Meziříčí 4:7 (kon.) | SHK Hodonín – Žďár n/S 4:6 (kon.) | Vel. Meziříčí – Kometa Brno B 4:3 (kon.)
Mostečtí Lvi – Letňany 1:9 (kon.) | Nová Paka – Jablonec n/N 1:2 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Hronov 1:2 (kon.)
Cheb – Klatovy 0:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Tábor 1:6 (kon.) | Opava – Kopřivnice 0:4 (kon.)
Příbram – Písek 4:1 (kon.) | Řisuty – Kobra 3:8 (kon.)
HK Nový Jičín
4:7 (1:3, 2:1, 1:3)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Středa 20.10.2021, 18:00 • ZS Nový Jičín • 2. liga skupina Východ • 9. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Sportu zdar a hokeji zvlášť!
    Vítám Vás u utkání, na které se zvlášť těším. Očekávám totiž skvělý hokej se spoustou soubojů a že zřejmě bude od podlahy, o to se asi nemusí nikdo obávat.
    ValMez je totiž prozatím jediný tým, který Ďáblům v letošním ročníku II. ligy uštědřil porážku. Navíc nastřílel Ďáblům potupných 9 branek. Určitě si bude na domácí věřit a chce si odvézt 3 body. V tabulce je na 3. místě a ztrácí 5 bodů na vedoucího ligy.
    A tím jsou právě Ďáblové, kteří jsou v euforii. Vyhřívají se osamoceně na prvním místě a na prvním místě zůstanou i dnes, i kdyby s Bobry prohráli. To ale nechtějí nikterak dopustit a určitě jdou do utkání s jasným záměrem a tím jsou beze sporu všechny body ValMez chtějí poslat domů s prázdnou.
    Celým utkáním Vás budu provázet já, Bob, a společně s Vámi, kdo sledujete onlajny se těším na kvalitní hokej !!

00:01

00:01
    Do branky domácích nastupuje Galuška, v brance hostů je Slovák.

00:39
    Oba týmy začínají vzájemným ofsaidem.

01:17
    Vhazovat se bude v obraném pásmu Bobrů.

02:07
    Štefka vyslal bombu, ale lapačka Slováka byla připravena.

02:51
    Galuška si tento zákrok za rámeček nedá, puk mu po střele LUKÁŠE FINSTERLEHO propadl za záda a Valašské Meziříčí se raduje!

04:14
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Galuška opět chybuje a Valašské Meziříčí zvyšuje velmi lehce na 2:0 po brance JIŘÍHO GOIŠE!

05:00
    Také domácí se dostali do šance, ale Slovák byl opět pozorný.

07:21
    Káňa vyslal střelu do pravého horního koutku branky, ale Slovákova vyrážečka byla fantastická.

08:21
    Galuška tentokrát skvěle zasahuje a puk ukrývá pod lapačkou.

09:01
    A ValMez měl namazáno na další gól, kdy před útočníkem Bobrů zela prázdná brána!

09:30
    Ďáblové jsou jako opaření, ale bojují. Blízko brance byl nyní Lehečka, ale zaúřadovaly Slovákovy betony.

12:10
    Flok udělal chybu na útočné modré, ale Bobři z toho nic nevytěžili.

12:31
    Bobři byli tak dotěrní, že posunuli Galuškovu branku.

13:08
    Štefka se díval Slovákovi do očí, ale trefil jen jeho hruď.

13:12
    U mantinelu si počínal Weintritt nedovoleně a Ďáblové mají přesilovku.

15:20
    Štefka je při chuti, ale jeho střela jen prošla brankovištěm. ValMez přežil přesilovku bez újmy.

17:12
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ZDENĚK. Fantastickou hokejovou chvíli nám připravil Zdeněk, který si pohrál s celou Bobří obranou a její hráz zbořil přesnou střelou do pravého horního růžku!

18:26
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (2 min.). Stejně nedovoleně si u mantinelu počínal i Kleiner a dává tak příležitost Bobrům ukázat své přednosti v přesilovce.

19:01
    Autorem branky je STANISLAV BÁCHOR, který využívá po parádní akci Bobrů přesilovku. Asistence: Ďurkáč a Goiš.

20:00

První třetina byla rozhodně poznamenána dvěma nejistými zákroky domácího gólmana Galušky, po kterých padly první dva góly Bobrů. Ďáblové po chvíli nejistoty se však dostali zpět do tempa a dokázali parádní akcí Zdeňka skórovat. Bobři však ukázali svou sílu v přesilovce a svou šanci zakončili třetí brankou v síti Galušky. Do kabin tak odcházejí spokojenější rozhodně Bobři.
    Sledujeme však velmi kvalitní hokej, kdy domácí pálí jednu šanci za druhou a rozhodně neřekli poslední slovo. Těšíme se, spolu s Vámi, na druhou třetinu.

20:01

20:37
    Domácí se hned pustili do útočení a Bobři se osvobozují zakázaným uvolněním.

20:56
    Ďáblové ihned po vhazování střílejí druhou branku!

21:39
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Andris – 2 min., příliš mnoho hráčů).

21:49
    O další šanci Ďáblů se postarala hráčská lavice a 6 hráčů Bobrů na ledě. Ďáblové mají přesilovku.

23:39
    Přesilovka domácích byla velmi neefektivní a nepřesná, Bobři ji bez větších problémů přežili.

24:40
    Káňa se po chybě hostující obrany dostal do samostatného nájezdu, ale nedal!

26:01
    Na druhé straně si samostatný nájezd Urbance vychutnal Galuška, který tentokrát fantastickou vyrážečkou nedovolil puku zapadnout do horního pravého růžku !

26:15
    A opět exceluje Galuška, který lapačkou bere 100 procentní šanci Podešvovi.

28:20
    Káňa se Zdeňkem mohli zakončil ale proti byl zase Slovák!

29:04
    Galuškova lapačka chytá bombu Urbancovi. a zápas graduje! Šance na obou stranách, ale gólmani mají v této třetině fantastickou formu!!!

29:51
    A je vyrovnáno střela Hladiše prošla brankovištěm ke Gabauerovi a ten, z téměř nemožného úhlu, střílí do prázdné branky Bobrů!

31:58
    Rozhodčí nejprve rozpažuje, ale poté trestá za vysokou hůl domácího hráče a za krvavé zranění mu uděluje další 2 minuty.

34:15
    Galuška chytá další šanci Bobrů.

34:59
    Flok dostal bombu do brusle a odvrací tak nebezpečí.

36:00
    Domácí se 4 minuty ubránili, ale pár sekund po konci přesilovky je opět vyloučen domácí hráč za krošček.

36:32
    Další přesilovku už Ďáblové nepřežili a Bobři opět vedou.

38:53
    Ďáblové se usadili před Slovákem a chtějí vyrovnat. Bobři jsou zatím pozorní.

39:44
    Střela od modré a opět skvělá lapačka Slováka!

40:00

Viděli jsme fantastickou druhou třetinu, kdy šance střídala šanci. V tomto úseku utkání byli lepší Ďáblové, ale stále prohrávají o jednu branku. Oba gólmani předváděli fantastické zákroky a proto padly v této třetině pouze 3 góly. Oba celky hrají náročný, rychlý hokej. Na druhé straně vidíme férovost. Bobři mají smrtelné přesilovky. Tohle si musí Ďáblové zapamatovat. V této třetině sice vydrželi v oslabení 4 minuty ale z následující již inkasovali po pár vteřinách.
    Jsme zvědaví, co nám ukáže třetí třetina. Oba celky již ví, že mají na tři body a Bobři jsou k nim blíž....

40:01

40:18
    A je to tady, rozhodující třetina nám začíná.

40:49
    První zásah má za sebou Slovák.

42:07
    Bobři se usadili ve třetině domácích a chtějí rozhodnout. Skvělý zákrok lapačkou má za sebou i Galuška!

43:24
    Vypadalo to na úmyslný ofsajd Bobrů, ale rozhodčí odpouští. I přesto se Ďáblové dostali ke střele na Slováka.

44:36
    Tomeček namazal, ale soupeře dostihl a šanci mu sebral.

46:11
    Jenáček nedovoleně držel a rozhodčí dával Ďáblům výhodu. V té opět exceloval Slovák, který ramenem vyrážel umístěnou střelu domácích.

46:48
    Bobři hrají dobře i v oslabení.

47:29
    Na ledě se přiostřuje a Kafka si to chtěl rozdal s Apolenářem. Ten ho odmítl a odjíždí na střídačku.

48:14
    Je po přesilovce, síly na ledě jsou vyrovnány.

49:44
    Lehečka měl šanci skórovat, ale soupeř mu v poslední chvíli zdvihl hůl.

50:33
    Bobři zvyšují svůj náskok po parádní souhře. Křivohlávek vyhrál osobní souboj před brankou a pak již to bylo pro Bobry jednoduché.

51:08
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (2 min.).

51:44
    Ďáblové mají šanci ještě s utkáním něco udělat, zvlášť když mají přesilovou hru.

52:29
    V oslabení ujeli Bobři domácí obraně a opět jsme viděli vynikající hokejovou souhru. Zdá se, že je o utkání rozhodnuto.

52:56
    Dnes tedy vidíme HOKEJ. Naději střílíĎáblům Káňa!

54:32
    Galuška chytá vysoký kotouč do lapačky, chce rozehrál, ale nemá komu. Píská se.

55:59
    Bobři brání a vyrážejí k nebezpečným protiútokům. Navíc Váňa nezužitkoval vyloženou šanci Ďáblů.

57:41
    Ďáblové zazmatkovali v obraně a Bobři je málem opět potrestali.

58:00
    Uvidíme trestné střílení Bobrů!

58:00
    Z trestného střílení definitivně rozhoduje zápas Urbanec, který si z Galuškou pohrál, rozhýbal ho a bezpečně zavěsil.

58:57
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Gebauer – 2 min., podrážení). Veškerou snahu Ďáblů ukončil Gebauer....

Skvělý hokej se hrál dnes v Novém Jičíně! Ďáblové bojovali a makali jako psi, na ValMez však nestačili. Ten trestal a trestal a trestal. Každá chybička domácích byla potrestána. Ďáblové asi nebudou s Bobry kamarádit. Ve dvou utkáních od nich dostali neuvěřitelných 16 branek ! Hokej to byla ale skvělý a Bobři si po zásluze odvážejí všechny body.
    Jsem moc a moc zvědavý na další souboj těchto týmů, protože dnes oba celky předvedly skvělý výkon.
    Z hostů bych dnes vyzvedl Finsterleho a Apolenáře, z domácích byl dnes hodně vidět Lehečka. Mužem zápasu je určitě Slovák. (20:18:57)

Bob

Branky a nahrávky: 18. Zdeněk, 21. VÁŇA (Maliník), 30. GEBAUER (Hladiš, Kořenek), 53. KÁŇA (Lehečka, Flok) – 3. Finsterle (Andris), 5. GOIŠ, 20. BÁCHOR (Ďurkáč, Goiš), 37. KŘIVOHLÁVEK (Mošnička), 51. FINSTERLE (Křivohlávek, Andris), 53. APOLENÁŘ (Finsterle), 58. URBANEC (TS)

HK Nový Jičín: Galuška, Švančara – Hladiš, Kuboš, Kleiner, Tomeček, Váňa, Kožený, Hruška – Flok, Poruba, Maliník, Lehečka, Zdeněk, Kafka, Sluštík, Gebauer, Štefka, Káňa, Pecha, Kořenek
    HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák, Netolička – Ďurkáč, Jenáček, Kamas, Vosátko, Báchor, Weintrirr, Mošnička – Křivohlávek, Vavřík, Apolenář, Stodůlka, Andris, Goiš, Kuchařík, Finsterle, Podešva, Urbanec

Rozhodčí: Václav Šutara – Kořístka – Veselý