K. Vary – Kometa Brno | 5:3 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Olomouc | 0:2 (kon.) |
Philadelphia – Boston | 6:3 (kon.) | | | Vegas – St. Louis | 1:3 (kon.) |
Vítkovice – Vsetín | 0:2 (kon.) | | | Pardubice – Kobra | 10:3 (kon.) | | | Kometa Brno – Třinec | 6:3 (kon.) |
Havířov – Olomouc | 1:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Slavia | 3:2 (po pr.) | | | HC Litvínov – Třemošná | 6:5 (kon.) |
Motor ČB – Sparta | 1:2 (0:1 po s.n.) | | | Jihlava – Technika Brno | 7:2 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Tábor | 5:3 (kon.) |
Poruba – Zlín | 3:6 (kon.) | | | HK MD Šumperk – Přerov | 2:3 (kon.) |
Chabarovsk – Vladivostok | 1:2 (kon.) | | | Jokerit – Magnitogorsk | 4:5 (po pr.) | | | Nižněkamsk – Dynamo Moskva | 0:3 (kon.) |
CSKA Moskva – Ufa | 2:3 (kon.) | | | Petrohrad – Kunlun | 7:0 (kon.) | | | Viťaz – Spartak Moskva | 2:5 (kon.) |
Plzeň – Sparta | 2:1 (kon.) |
HC Slovan – Poprad | 2:1 (kon.) |
konec
HC Litvínov
6:5
(2:0, 3:3, 1:2)
HC Meteor Třemošná
54:17
|
Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Kubový – 2 min., držení).
|
|
31:23
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Dudáček – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
28:49
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Vyhlídal – 2 min., hákování).
|
|
26:15
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Vyhlídal – 2 min., krosček).
|
|
25:49
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Bystřický – 2 min., krosček).
|
|
19:58
|
Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Štulc – 2 min., hrubost).
|
|
14:21
|
Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Štulc – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
13:55
|
Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Čech – 2 min., hákování).
|
Branky a nahrávky:
15. Prokeš (Peroutka, Vyhlídal), 16. Raichl (Horský), 21. Čech (Vyhlídal), 22. Bednařík (Raichl, Horský), 40. Šprynar, 45. Šprynar – 27. Sochor (Černý, Matějka), 31. Matějka (Čech), 34. Sochor (Tran), 45. Komínek (Tolar), 47. Pluhař (Horský)
Rozhodčí: Dyrmšmíd – Galosch, Janíček
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Litvínov:
Balík (Tuhý) – Vyhlídal, Prokeš, Bystřický (C), Kladivo, Dodáček, Soušek – Čech (A), Peroutka, Šprynar, Horský, Raichl, Bednařík, Liška, Ščislák, Tůma, Zikmund, Dufek.
Náhradníci:
Trenér:
HC Meteor Třemošná: Smola (Oršulák) – Štulc, Tolar, Tran (A), Sochor (C), Černý, Hnát – Pluhař, Horský, Komínek, Uhlík (A), Kubový, Živný, Čech, Kačena, Matějka, Matoušek, Hašek.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Meteor Třemošná: Smola (Oršulák) – Štulc, Tolar, Tran (A), Sochor (C), Černý, Hnát – Pluhař, Horský, Komínek, Uhlík (A), Kubový, Živný, Čech, Kačena, Matějka, Matoušek, Hašek.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Dyrmšmíd – Galosch, Janíček
Diváci:
Jakub Štěrba
@sterba19