Salzburg – Zlín 3:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 8:4 (kon.) | Liberec – Pardubice 4:3 (kon.)
Vítkovice – Slavia 4:1 (kon.) | Motor ČB – Kometa Brno 2:0 (kon.) | Havířov – HC Litvínov 1:4 (kon.)
K. Vary – Kladno 6:1 (kon.) | Olomouc – Jihlava 3:6 (kon.) | Třinec – Chomutov 10:3 (kon.)
AZ Havířov
1:4 (0:1, 0:2, 1:1)
HC Litvínov
Pátek 22.10.2021, 17:00 • Gascontrol Aréna, Havířov • DHL Extraliga juniorů • 12. kolo

Ve třetí třetině došlo už jen ke kosmetické změně skóre, zaslouženě vyhrál Litvínov. To je ode mne pro dnešek vše, těším se u dalších onlajnů. (19:00:21)

59:19
    Ještě se ke střele dostal domácí Horváth, ale jeho střelu z pravého kruhu zastavila Čermákova vyrážečka.

58:34
    Utkání se už v podstatě dohrává, nejsou k vidění šance.

56:02
    Litvínov se osvobodil.

54:57
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Hák – 2 min., držení).

54:45
    Hostující Dej vyslal střelu z pravého kruhu, ale jen do připraveného Zlatnického.

53:33
    Zlatnický zastavil nahozený puk a raději jej přikryl, vhazuje se po levici domácího gólmana.

52:19
    Probíhá nezáživná pasáž hry, ani jeden z týmů se nemůže usadit v útočném pásmu.

48:52
    AZetu nevyšla dlouhá rozehrávka, je z toho zakázané uvolnění.

46:32
    Havířov právě vstřelil branku!
    AZ přesilovku využil, když FILIP BYČKOV nadvakrát přehodil Čermáka. Asistence: David Pastor a Daniel Hledík.

46:05
    Hraje se 5 na 4.

44:47
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Baláž – 2 min., podrážení).

44:05
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (Byčkov – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Dej – 2 min., hrubost).

43:56
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Skuhrovcovo nahození tečoval před Zlatnickým JAKUB HÁK. Asistence: David Skuhrovec a Prokop Limanovský.

42:04
    Zakázané uvolnění Litvínova.

40:01

Ve druhé třetině měli více ze hry hosté, kteří navýšili svůj náskok a ještě některé příležitosti neproměnili. Šance měli i domácí hráči, ale Čermák je stoprocentní a vypadá to, že si Litvínov jde pro tři body. Ale ještě nás čeká třetí třetina. Ta začne asi v 18:29.

40:00

Petr Miklas

Branky a nahrávky: 47. Byčkov (Pastor, Hledík) – 19. Kroupa (Slavík, Vopat), 22. Slavík (Stehlík), 28. Stehlík (Slavík, Danielčák), 44. Hák (Skuhrovec, Limanovský)

AZ Havířov: Zlatnický (Nowak) – Kremnický, Bílek, Kubíček "A", Zavřel, Kyselý, Fědor, Kočí "A" – Bochorishvili, Mastič, Horváth, Pastor, Valach, Becher, Byčkov "C", Špaček, Hledík, Bárta
    HC Litvínov: Čermák (Ešler) – Baláž, Kadár, Hocelík, Hák, Kroupa, Werner, Kuchař – Postl, Danielčák, Stehlík "C", Beran, Vopat, Limanovský "A", Dej, Kočárek, Skuhrovec, Slavík "A"

Rozhodčí: Koziol – Hlavatý, Hranoš