Kralupy n. Vltavou – Písek 2:7 (kon.) | Ústí n/L – Kobra 1:2 (po pr.) | Warriors Brno – Poruba 2011 0:2 (kon.)
Vsetín – Technika Brno 3:12 (kon.) | Chrudim – Havlíčkův Brod 3:2 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
1:2 (0:0, 0:0, 1:1 - 0:1)
HC Kobra Praha
Pátek 22.10.2021, 19:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Liga juniorů • 11. kolo

Konec zápasu. (21:09:48)

63:29
    Kobra právě vstřelila branku!
    Vítězný gól zapsal PATRIK BAUER, který dokázal dorážkou překonat již ležícího Štěpku – 1:2! Asistence: Viktor Štípek.

63:05
    Velká mela před Ilievem, na zemi skončilo několik hráčů, rozhodčí hru přerušuje.

62:30
    Ribarovski si opět vylámal zuby na Štěpkovi, ten se roztáhl tak, že by se za to ani Dominik Hašek stydět nemusel.

62:05
    Ozvala se siréna, rozhodčí musel hru přerušit, vhazování ve středovém kruhu.

61:35
    Svach ujel svým strážcům, zakončil ale hodně nad.

60:37
    Další hezké sólo Špačka, tentokrát ale Ilieva nepřekonal.

60:02
    Vhazování pro ústecké.

60:01

Máme tu prodloužení, hraje se tři na tři pět minut.

Ve třetí třetině jsme se dočkali prvních branek. Nejprve poslal Slovan do vedení Špaček, dvě minuty před koncem ale vyrovnal Červenka a poslal tak utkání do prodloužení.

60:00

59:59
    Poslední vhazování před Štěpkou.

59:30
    Ústí se nedostalo před bránu soupeře, vypadá to, že se bude prodlužovat.

58:41
    Icing domácích.

58:24
    Ofsajd Kobry.

57:53
    Krásnou přesilovkovou akci zakončil do odkryté brány osamocený JAKUB ČERVENKA a vyrovnal skóre utkání – 1:1!. Asistence: Viktor Štípek a Jáchym Čermák.

57:33
    Puk končí v ochranné síti, vhazování před ústeckou bránou.

Jan Koudelka

Branky a nahrávky: 47. Špaček (Bár, Kredl) – 58. Červenka (Štípek, Čermák), 64. Bauer (Štípek)

HC Slovan Ústí nad Labem: Štěpka (Tuček) – Martínek, Filip, Vlach, Polata, Hynek, Bartoň, Česnohlídek – Macek, Bár, Tot, Kušej, Kredl, Koval, Gašpar, Špaček, Puczek
    HC Kobra Praha: Iliev (Peyerl) – Svach, Cichoň, Skorčík, Šesták, Bečvařík, Červenka, Vinš, Stejskal – Svoboda, Štípek, Čermák, Černý, Judiak, Rejna, Ribarovski, Senčák, Bauer

Rozhodčí: Žižka – Beneš, Povová