Kadaň – Kolín 1:2 (kon.) | Vsetín – Frýdek-M. 1:5 (kon.) | Poruba 2011 – Havířov 5:4 (1:0 po s.n.)
Vrchlabí – Prostějov 2:6 (kon.) | Litoměřice – Sokolov 4:5 (kon.) | Slavia – Třebíč 2:3 (kon.)
Přerov – Ústí n/L 2:1 (po pr.) | Jihlava – Benátky n/J 4:2 (kon.)

Přerov právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto, Přerov doma zůstává neporažený! Do samostatného úniku na Hamalčíka se dostal JAKUB SVOBODA, který ránou nad lapačku nejenže zapsal druhý gól večera, ale hlavně rozhodl o bonusovém bodu pro domácí. Asistence: J. Herman.
    34:20 Petr PŘINDIŠ - 1:1

34:20
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Tůmu, teď už ale úspěšně, napodobil PETR PŘINDIŠ, který v 35. minutě srovnává! Všechno vzal na sebe už ve vlastním pásmu, ze kterého si udělal výlet za modrou čáru, kde napřáhl a srovnal střelou pod Petráskovu lapačku! Bez asistence.
    14:05 Jakub SVOBODA - 1:0

14:05
    V patnácté minutě přichází první branka dnešního zápasu, kterou zapisují domácí Zubři! JAKUB SVOBODA se ocitl při obléhání ústeckého pásma na postu obránce a viděl před sebou pořádnou skrumáž, která Hamalčíkovi snižovala viditelnost. Chvíli si puk přidržel a nakonec jej poslal prudkou střelou přesně pod horní tyč! Asistence: J. Herman.

Daniel Doležal

Branky a nahrávky: 15. Jakub Svoboda (Herman), 64. Jakub Svoboda (Herman) – 35. Přindiš

HC ZUBR Přerov: Petrásek (Postava) – R. Černý, D. Krenželok, Hamrlík, Hrabal, Seemann, Krisl (C), Ševčík – T. Doležal (A), Pšurný (A), Sebera – M. Kratochvil, Herman, Jakub Svoboda – Matěj Svoboda, F. Dvořák, Matěj Novák – Jan Svoboda, D. Indrák, Dobša.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Hamalčík (L. Cikánek) – J. Drtina (A), Š. Havránek, Trefný, Přindiš, Vladimír Brož (A), L. Chalupa, Záruba – Trávníček (C), Vrdlovec, Štěpán Bláha – M. Tůma, Milfait, Ondřej Bláha – Jouza, T. Čermák, Ouřada – Kulhánek.

Rozhodčí: Čech, Vrba – Hranoš, Kučera