Hranice – Nové Veselí 25:29 (kon.) | SHC Maloměřice – Zubří 29:34 (kon.) | Lovosice – Jičín 34:28 (kon.)
Plzeň – Královo Pole 36:23 (kon.)
TJ Cement Hranice
25:29 (11:10)
TJ Sokol Nové Veselí
Sobota 23.10.2021, 10:00 • SH Žáčkova, Hranice • Chance Extraliga mužů • 8. kolo

TJ Cement Hranice – TJ Sokol Nové Veselí 25:29 (11:10)
    Nejvíce branek: P. Magrla 7/6, Zbránek 4, Pinkas 3 – Halíček 9, Dodica 6, Burnazović 5/2. Rozhodčí: Pavel Blánar, Jiří Opava. Sedmimetrové hody: 7/6 – 2/2. Vyloučení: 4:4. ČK: Dodica (NVE). (11:32:35)

Druhý poločas nabídl úplně jiný obraz hry. Parádní, vyrovnaná, atraktivní a ofenzivní házená, která prostě bavila. Prvních patnáct minut měly Hranice mírně navrch, pak ale přišla parádní pasáž soupeře, který skóroval čtyřikrát po sobě a obrátil stav, kdy prohrával o jednu branku ve stav, kdy měl rázem třígólový náskok. Ten si držel až do konce a nakonec vyhrává o čtyři branky.

Konec zápasu. (25:29)
    60
    Nakonec je to ale právě Veselí, kdo ještě přidává gól. Robert Halíček ukončuje zápas svou devátou brankou a celkově dvacátou devátou brankou svého týmu. (25:29)

60
    Peter Kostka ještě probere se svými svěřenci strategii na poslední desítky sekund. Hosté jsou už ale extrémně blízko výhře. (25:28)

59
    hranický útok dvakrát po sobě skončil pouze na brankáři hostů a to už je asi rozhodující moment. (25:28)
    59
    Robert Halíček však okamžitě kontruje. Přesto, že byl držen a tahán za dres, dokázal soupeřovu gólmanu prostřelit míč mezi nohama. (25:28)
    58
    Ze sedmičky se opět prosadil Petr Magrla jedná se o jeho už šestou branku ze sedmimetrových hodů v utkání. (25:27)
    57
    Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Jan Zbránek). (24:27)
    57
    Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Anur Burnazović). (23:27)
    56
    Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Luděk Piwko). (23:26)
    55
    Domácí nevyužili útok a do toho tak mohlo jít Nové Veselí. Robert Halíček se trefil po sedmé a v nejdůležitější části zápasu zvýšil na rozdíl čtyř branek. (22:26)

55
    Peter Kostka si vyžádal oddechový čas a musí se svěřenci probrat taktiku na zbytek zápasu bez Dodicy. (22:25)

54
    Komplikace pro hosty. Roman Dodica dostal červenou kartu a Nové Veselí se tak bez něj bude muset obejít, což může být citelná ztráta. (22:25)
    52
    Pátá branka Romana Dodicy v utkání! Taktéž kanonýr hlavně posledních minut. (22:25)
    52
    Jaroslav Fulneček snižuje na rozdíl dvou branek. (22:24)
    51
    Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Roman Dodica). (21:24)
    50
    David Lefan se parádně rozstřílel a drží Hranice v nadějích na body. Jedná se o jeho třetí branku v posledních minutách. (21:23)
    50
    Do konce zbývá posledních deset minut a Nové Veselí si stále drží dvoubrankový odstup. Roman Dodica se prosadil po čtvrté v utkání. (20:23)