Innsbruck – Znojmo 2:1 (kon.)
HC TWK Innsbruck
2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
HC LERAM Orli Znojmo
Sobota 23.10.2021, 17:30 • Tiroler Wasserkraft Arena • bet-at-home ICE Hockey League • 12. kolo

Jeden gól v závěru zápasu tak Znojmu na body nestačil, radovat se dnes naopak bude dvojice bývalých hráčů Orlů – Jan Lattner a Antonín Bořuta, kteří dnes pomohli zastavit palebnou sílu českého celku. (19:38:23)

Je dobojováno, tři body zůstavají v Tyrolsku. Znojmo dnes bohužel tahalo za kratší konec a kontaktní branka přišla příliš pozdě. Nicméně výborný výkon dnes předvedl Dominik Groh, který zlikvidoval několik dalších vyložených šancí domácích, zejména řadu brejků.

59:53
    Icing Znojma...

59:30
    Němec sice vyhrál buly, ale následně ztratil kotouč a následoval útok domácích a pokus trefit práznou bránu, ale těsně vedle.

59:24
    Pokus domácích přes celé hriště končí pouze na zakázaném uvolnění.

58:56
    Znojmo zkusí štěstí v šesti, Groh odjel na střídačku!

58:56
    Další přerušení, puk vyletěl mimo hrací plochu. Buly bude následovat v útočné třetině Orlů.

Orli právě vstřelili branku!
    Je to tam, bude drama!? Luciani vypálil od modré, McCollum jeho střelu vyrazil do strany až k mantinelu, odkud tvrdě vypálil ADAM SEDLÁK a vykřesal Znojmu naději na srovnání. Asistence: Anthony Luciani, Ryan Culkin.

54:55
    Pět minut a pět sekund do konce, moderátor v aréně Innsbrucku burcuje fanoušky. Vhazovat se bude před jejich brankářem.

54:23
    Šance na druhé straně, ale střela z mezikruží našla své místo ve výstroji připraveného Groha.

53:30
    Haman zachytil pokus o vyhození puku, Znojmo tak stále drží pásmo.

53:00
    Vhazovat se bude znovu před bránou domácích, icing. Sedm minut do konce, Znojmo musí vstřelit kontaktní gól!

52:17
    Byli jsme svědky další střely Znojma, tentokrát z mezikruží, což už je podstatně slibnější místo pro skórování, ale i tak si strážce rakouské branky dokázal poradit.

51:43
    Svobodova střela ze středního pásma sice skončila získáním útočného pásma po McCollumově přerušení, ale z takové dálky dnes gól určitě nepadne...

51:24
    Hra se kouskuje, další přerušení – ofsajd Innsbrucku.

Tomáš Teplý

Branky a nahrávky: 10. Leavens (McGauley), 30. Magwood – 57. Sedlák (Luciani, Culkin)

HC TWK Innsbruck: McCollum (Swette) – Bourque, Messner, Lattner, Betker, Jakubitzka, Bořuta – Magwood, Huntebrinker, Ulmer – Bär, McGauley, Leavens – Paulweber, Mader, Feldner – Muigg, Hackl, Winkler
    HC LERAM Orli Znojmo: Groh (Kantor) – Culkin, Sedlák, Younan, Southorn, Tejnor, Bartko, Stránský, Haman – Němec, Zubov, Svoboda – Kvasnica, Brittain, Fejes – Luciani, Prokeš, Gorčík – Oščádal, Matuš, Köver

Rozhodčí: Ofner, Rezek – Mantovani, Miklic