Hr. Králové – Teplice 3:0 (kon.) | Č. Budějovice – Slavia 2:2 (kon.) | Plzeň – Jablonec 5:0 (kon.)
Sparta – Mladá Boleslav 1:0 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
5:0 (2:0)
FK Jablonec
Neděle 24.10.2021, 16:00 • Doosan Arena, Plzeň • FORTUNA:LIGA • 12. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku nedělního večera se s vámi loučím a u dalších přenosů z plzeňské Doosan Arény se opět budu těšit, na shledanou. (17:57:57)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 9:0. Střely mimo: 3:4. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 19:8.

Je dobojováno. Plzeň zcela roznesla na kopytech severočeský Jablonec a po zásluze slaví vysoké vítězství 5:0. Už po prvním poločase vedla Viktoria o dvě branky a v to druhém dala ještě tři. Své první trefy v ročníku zaznamenal Jan Kopic, v každém poločase se trefil jednou.

90+3

90+2
    Lukáš Hejda drží balon u nohy na své polovině hřiště. Fanoušci za dnešní zápas vyprovází svoje svěřence velkým potleskem.

90+1
    Ve druhém poločase hlavní rozhodčí nastaví tři minuty.

90
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Pavel Bucha, přichází Dominik Janošek.
    90. Pavel ŠULC - 5:0

90
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Jablonec si nakonec odveze nepopulárního bůra. Matěj Hybš táhl další rychlý kontr po levé straně, poté v pokutovém území oslovil před zcela prázdnou bránou PAVLA ŠULCE, který tohle už prostě musel dát.

89
    Utkání pomalu směřuje ke svému konci, o vítězi tohoto duelu už je pár minut jasně rozhodnuto.

88
    Pavel Bucha si pomohl rukama ve středu pole proti Tomáši Hübschmanovi, hosté budou rozehrávat.

87
    Dnešní utkání sleduje 7607 diváků.

86
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Tomáš Malínský, přichází Antonín Vaníček.

85
    Plzeňská obrana si nicméně dala pozor a ani tentokrát hosty nepustila k přímé střele na branku.

84
    Jablonec bude mít ojedinělou šanci. Jan Krob bude posílat balon do ohně od rohového praporku,

83
    Bucha hledal na hraně vápna Řezníka, jenomže ten dostal přihrávku až moc na paty.

82
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Jhon Mosquera, přichází Matěj Hybš.

82
    Žlutou kartu dostává Tomáš Malínský (FK Jablonec).

Jakub Štěrba

Hledáme zpravodaje pro tým FK Jablonec. Více informací zde.

Branky: 15. J. Kopic (Mosquera), 18. Beauguel (Řezník), 70. J. Kopic (J. Sýkora), 73. Mosquera, 90. P. Šulc (Hybš)

Karty:   20. M. Havel (PLZ) – 64. Krob (JAB), 82. Malínský (JAB)

FC Viktoria Plzeň: Staněk – Řezník, Pernica, Hejda (C), M. Havel – Bucha (90. Janošek), Kalvach – J. Kopic (76. P. Šulc), J. Sýkora (76. Al. Čermák), Mosquera (82. Hybš) – Beauguel (76. Chorý).
    Náhradníci: A. Hruška – Hybš, Chorý, Al. Čermák, P. Šulc, Kaša, Janošek.

FK Jablonec: Hanuš – Libor Holík, V. Kubista, Zelený, Krob – Malínský (86. Vaníček), Považanec (81. Hübschman), Kratochvíl, Pilař (68. Pleštil) – Čvančara (68. Smejkal), Doležal (C) (81. Nešpor).
    Náhradníci: Vajner – Vaníček, Hübschman, Smejkal, Surzyn, Pleštil, Nešpor.

Rozhodčí: Hrubeš – Hájek, Vodrážka