Plzeň – Třinec 1:2 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 5:3 (kon.) | K. Vary – Vítkovice 2:3 (kon.)
Kladno – Motor ČB 4:3 (kon.) | Liberec – Litvínov 3:0 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 4:3 (po pr.)
Olomouc – Sparta 4:3 (3:1 po s.n.)
po s.n. (3:1)
HC Olomouc
4:3 (0:0, 0:1, 3:2 - 0:0)
HC Sparta Praha
Neděle 24.10.2021, 17:20 • Zimní stadion Olomouc • Tipsport extraliga • 17. kolo

Z mé strany je to pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. Na počtenou! (20:06:09)

Statistiky

Střely na branku: 32 – 28
    Vyloučení: 5 – 2
    Využití přesilovek: 0 – 0
    Vhazování: 36 – 23

Je dobojováno! Olomouc předvedla famózní obrat a dnes nakonec bere dva body ona! Sparta ještě v 55. minutě vedle 3:0, ale poté znovu zkolabovala. Branky Ondruška, Káni a Krejčího znamenaly, že se nakonec šlo do prodloužení a poté i do nájezdů. V nich Olomouc zvítězila 3:1, rozdílovou trefu si připsal Lukáš Nahodil.

Lukáš NAHODIL - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Olomouc.
    Autorem vítězné branky je LUKÁŠ NAHODIL.

4. série
    3:1
    Michalu Řepíkovi se klička nepovedla. Olomouc vítězí!

4. série
    3:1
    Jan Káňa už mezírku mezi betony našel, takže Olomouc posouvá velmi blízko k zisku dvou bodů.

3. série
    2:1
    Zdeněk Doležal se snažil Lukáše propálit střelou mezi betony. Branku však nedává.

3. série
    2:1
    Lukáš Nahodil nic navymýšlel. Mezi kruhy vypálil a trefil naprosto přesně do horního růžku.

2. série
    1:1
    Roman Horák předvedl své rychlé ruce. Ukázal forehandový blafák, kterým byl úspěšný.

2. série
    1:0
    Petr Kolouch si brankáře Neužila položil, ale gól nedal.

1. série
    1:0
    David Kaše nenašel mezírku v postoji Lukáše. Olomouc po první sérii vede.

1. série
    1:0
    David Krejčí z prvního nájezdu dává gól. Jel velmi pomalu, ale Neužil udělal první pohyb, a tak olomoucký útočník zavěsil.

Samostatné nájezdy začínají.

Před námi jsou nájezdy. Ledová plocha se samozřejmě musí upravit, tudíž začneme tak zhruba za tři minuty.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:45
    Bekhendové zakončení Kašeho brankář Lukáš vyrazil. Domácí se ale i tak ještě neosvobodili.

64:19
    Sparta i po skončení své přesilovky pobývá v útočném pásmu. Olomouc by nutně potřebovala vystřídat.

64:05

63:33
    Na brankovišti domácích operoval Roman Horák, který ale zakončení těsně před Lukášem nezvládl.

63:06
    Řepíkova dělovka trefila nohu Jiřího Ondruška. Vzápětí touš vyhodil přes všechny čáry Vilém Burian.

62:36
    Tvrdá střela hostů z kruhu až do brány nedoputovala. Následně střílel i Tomáš Pavelka, jehož ránu Lukáš zastavil.

62:05
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Jan Lukáš – 2 min., zdržování hry). Trest odpyká Petr Strapáč.

61:53
    Až teď se hosté dostali na kotouč. Hru uklidnil u brány Adam Polášek.

61:15
    Pražané se v prodloužení zatím nedostali k puku. S ním na holi teď kroužil Knotek, ale nikoho k přihrávce nenašel.

60:49
    Nyní už však domácí museli vystřídat, stále však drží puk.

60:22
    Na začátku prodloužení hraje s kotoučem na hokejkách Olomouc. Na ledě je trojice Káňa, Krejčí a Ondrušek.

60:01

Je za námi třetí třetina. V 55. minutě Olomouc prohrávala už 0:3, ale poté během pěti minut dokázala náskok Sparty kompletně smazat. Nejprve snížil Jiří Ondrušek, po něm Jan Káňa a na závěr se trefil David Krejčí. Po třetí třetině tak platí stav 3:3 a my se můžeme těšit na prodloužení.

60:00

59:44
    Závěr třetiny se odehrává v obranném pásmu Olomouce.

59:22
    Lukáš Kucsera zůstal volný na pravém kruhu, odkud ale trefil jen Neužilův beton.
    58:39 David KREJČÍ - 3:3

58:39
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Olomouc se postarala o parádní vyrovnání! Na modré čáře dostal hromadu času a prostoru DAVID KREJČÍ, jenž parádně zavěsil pod horní tyč. Sparta znovu ztratila slibně rozehrané utkání a plecharéna je na nohou. 3:3. Asistence: Jan Káňa a Rostislav Olesz.

58:20
    Zakázané uvolnění Sparty. Přesně sto sekund před koncem třetí periody se bude vhazovat po Neužilově levici.

58:06
    Ohlášeny jsou poslední dvě minuty třetí třetiny. Lukáš za chvíli zamíří na střídačku.
    57:34 Jan KÁŇA - 2:3

57:34
    Olomouc ještě žije! Ondrušek přistrčil na modré čáře kotouč Krejčímu, který krásnou přihrávkou našel na pravém kruhu JANA KÁŇU. Útočník domácích se parádně trefil z voleje. 2:3. Asistence: David Krejčí a Jiří Ondrušek.

57:22
    Domácí trenéři si berou oddechový čas. Lukáš zůstává na střídačce.

57:14
    Ale poměrně dlouho se teď nehrálo, neboť puk byl v obležení několika hráčů v rohu kluziště. Vzápětí ale střílel Klimek, který trefil Neužilovu hruď.

56:42
    Olomouc je jako politá živou vodou. Znovu se snaží v útočné třetině něco vymyslet.
    55:36 Jiří ONDRUŠEK - 1:3

55:36
    Vzápětí přichází snížení domácího celku! Po přihrávce Lukáše Kucsery střílel z levého kruhu JIŘÍ ONDRUŠEK, který našel mezírku u přední tyče. Neužil se k ní nepřitiskl včas. 1:3. Asistence: Lukáš Kucsera.
    54:14 Ladislav ZIKMUND - 0:3

54:14
    Sparta právě vstřelila branku!
    Velké nedorozumění mezi Janem Lukášem a Alexem Rašnerem trestá třetí brankou Sparty LADISLAV ZIKMUND. Lukáš se snažil odhodit puk ze svého brankoviště, ale napálil jen před sebou stojícího hráče, kterým byl právě Zikmund. Kotouč poté přeskočil Lukáše a zapadl až za brankovou čáru. 0:3. Bez asistence.

53:33
    Ondrušek nedokázal zastavit kotouč v útočném pásmu. Vzápětí mohl vpřed Prymula, ale nakonec kotouč jen nahodil do útočné třetiny.

53:08
    Po ofsajdu kohoutů přichází na řadu komerční pauza.

52:49
    Olomouc v tuto chvíli marně dobývá útočné pásmo. Zatím nemůže pořádně získat puk na své hokejky.

51:20
    Po zákroku Jana Lukáše se puk odrazil do hlediště. Sparta má výhodu vhazování v útočném pásmu.

50:56
    Dělovka Tomáše Černého zapadla těsně vedle brankové konstrukce. První formace Hanáků, kterou teď místo Kucsery doplnil Klimek, předvedla solidní nápor.

50:06
    David Krejčí ostře vypálil z pravého křídla, ale trefil pouze masku dnes vynikajícího Neužila.

49:55

49:21
    Hanáci už jsou ve čtyřech. Sparta přesilovku pěti proti třem vůbec nezvládla, ani jednou nevypálila na bránu soupeře.

48:50
    Vilém Burian se dokonce dostal k zakončení, ale přední tyč sparťanské branky asi o metr minul.

48:30
    Jan Knotek srazil křížnou přihrávku hostů do ochranné sítě. Z dvojnásobné početní převahy schází ještě 51 sekund.

48:04
    Sparta má k dispozici dlouhou přesilovku pěti proti třem. Na jejím začátku ale Škůrek vyhodil touš přes všechny čáry.

47:55
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (David Krejčí – 2 min., podrážení).

47:36
    Kaše zůstal volný na pravém kruhu, avšak skákavá přihrávka nakonec přeskočila jeho hůl. Do rozehrávky se tak musel zapojit i Neužil.

47:21
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (David Ostřížek – 2 min., nedovolené bránění).

46:52
    David Ostřížek zajímavě vypálil z pravé strany. Jeho projektil ale mířil přímo do hrudi Neužila.

45:58
    Filip Chlapík vypálil z levého křídla. Jan Lukáš vyrážečkou bez potíží zakročil.

45:28
    Řezníček nestačil dostoupit prostor u modré čáry, tudíž přihrávka Petra Strapáče šla do míst, kde nikdo nestál.

44:33
    Řepík vyvezl puk z obranného pásma. Je zcela zřejmé, že hosté nechtějí udělat chybu za žádnou cenu.

43:51
    Jiří Ondrušek obkroužil klec hostů, avšak ihned v patách měl bránícího hráče. Kapitán Olomouce se obtočil, ale přes hokejku soupeře střelu nezvládl.

43:30
    Polášek si situaci ve vlastní třetině nekomplikoval. Obloučkem poslal touš na další icing.
    42:29 Roman HORÁK - 0:2

42:29
    Chybu v defenzívě domácích ale potrestal ROMAN HORÁK! Kotouč se odrazil do předbrankového prostoru, kde stál právě Horák úplně sám. Lukáš už ležel na zemi, přičemž útočník Sparty stačil procedit kotouč pod jeho betony. 0:2. Asistence: Michal Řepík a David Kaše.

42:13
    Střela z první v podání Tomáše Dujsíka se od hokejek hostů odrazila do ochranné sítě. Ve třetí části ale Hanáci mají převahu.

41:26
    Sparta se následně provinila zakázaným uvolněním. Znovu se tak bude vhazovat v její obranné třetině.

41:06
    David Ostřížek předvedl pěknou individuální akci. Kotouč si zavezl na střed, odkud rychle vypálil. Neužil však byl připraven.

40:43
    Rána Lukáše Kucsery se od masky hostujícího brankáře odrazila až do hlediště. Vhazovat se bude v útočném pásmu Moravanů.

40:01

Střely na branku po 2. třetině: 16 – 18

Po dvou třetinách vede Sparta na Hané 1:0. O zatím jedinou branku utkání se postaral ve 32. minutě obránce Tomáš Dvořák. Sledujeme zatím vyrovnaný hokej, ale Hanáci znovu ztroskotávají v koncovce. Je ale třeba pochválit oba muže v masce, jak Jana Lukáše, tak také Jakuba Neužila.

40:00

39:29
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat v obranném pásmu Sparty.

39:06
    Po špatné předávce domácích v útočném pásmu se na kotouč dostal Chlapík, jenž pořádně zrychlil. Záhy pálil k zadní tyči, ale Jan Lukáš ramenem skvěle zakročil.

38:26
    Rostislav Olesz obkroužil klec hostů, ale poté nevyprodukoval přesnou přihrávku. Lépe řečeno, hosté mu ji srazili.

37:53
    Jan Buchtele z pravého kruhu jen těsně minul bližší tyč. K druhé brance Pražanů chybělo málo.

37:19
    Petr Kolouch se už vrátil z trestné lavice. Právě on vybízel mezi kruhy Strapáče, jemuž se ale zakončení příliš nepovedlo.

36:49
    Sparta tlačí! Hned dvě střely v řadě vyslal Adam Polášek.

35:56
    Moravčík nabil na levý kruh Michalu Řepíkovi, který ale trefil Davida Škůrka. Následně znovu pálil Řepík, tentokrát zasáhl Lukáš.

35:16
    Lukáš Klimek se hned na začátku oslabení utrhl po levém křídle. Od soupeřů ale prostor k přihrávce před bránu nedostal.

35:02
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Petr Kolouch – 2 min., podrážení).

34:39
    Tomáš Černý svou střelou zápěstím minul klec Sparty. O pár sekund později se hosté z tlaku domácích vymanili.

34:14
    Prymula byl čistým způsobem přiražen k mantinelu. I tak ale stačil vrátit kotouč na svého spoluhráče.

33:35
    Sparta vyrazila do přečíslení, při kterém ale David Kaše nezakončil ideálně. Vzápětí se do šance dostala Olomouc, ale Lukáš Kucsera minul.

32:48
    Pokus Tomáše Dujsíka se od levého betonu Neužila odrazil do předbrankového prostoru. Hosté raději vyhodili na zakázané uvolnění.

32:18
    Sparta i v následném střídání pobývá v útočném pásmu. Zatím tam ale od hráčů v černých dresech mnoho prostoru nedostává.
    31:09 Tomáš DVOŘÁK - 0:1

31:09
    Hosté ale z následné útočné akce střílí první branku utkání! Rána TOMÁŠE DVOŘÁKA z kruhu propadla za záda brankáře Jana Lukáše. Je dost možné, že puk byl ještě mírně tečován, zatím je však trefa připsána sparťanskému obránci. 0:1. Asistence: Zdeněk Doležal a Patrik Prymula.

30:52
    Za sebou máme polovinu základní hrací doby a stále čekáme na úvodní gól. V těchto minutách je lepší Olomouc.

30:12
    Nepřesnou přihrávku Sparty v obranném pásmu mohl potrestat Krejčí. Hvězdnému útočníkovi ale touš přeskočil čepel.

29:22
    Lukáš Kucsera ve středním pásmu pořádně zrychlil. Od modré čáry poté vypálil, ale Jakub Neužil byl znovu úspěšnější.

29:02
    Rána Davida Ostřížka z úhlu skončila na boční síti. Neužil zasahovat nemusel.

28:09
    Rána Michala Kunce pořádně vystrašila Jakuba Neužila, který chvíli nevěděl, kde kotouč má. Vilému Burianovi ale krok k dorážce chyběl, takže halou to jen zahučelo.

27:37
    Krátce po skončení trestu se do zajímavé pozice dostal Filip Chlapík. Zadní tyč olomoucké brány o kousek netrefil.

27:12
    Petr Kolouch nepředal kotouč na levém kruhu. Záhy se k černé gumě dostala Sparta, která okamžitě vyhodila.

26:37
    Krejčí zpoza brány oslovil Jana Káňu, který zakončoval bekhendem. Neužil předvedl další skvělý zákrok, tentokrát ramenem.

26:05
    Olomouc zatím ve svých přesilovkách obtížně přechází útočné pásmo.

25:31
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Adam Polášek – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu).

24:52

24:39
    Lukáš Klimek se objevil úplně sám na pravé straně útočného pásma, ale prudkou pobídku svého kolegy si nepřebral.

24:22
    Teď se už domácím nedaří se usadit v útočné třetině. Sparta se kvalitně brání.

23:31
    David Krejčí se dostal k další ráně z kruhu. Neužil předvedl vynikající zákrok!

23:09
    Rána Davida Krejčího propadla výstrojí Neužila. Brankář hostů ale i tak černou gumu stačil vyrazit.

22:52
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Martin Jandus – 2 min., podrážení).

22:31
    Strapáč byl čistým hitem Filipa Chlapíka zastaven. Vylučovat se nebude, přestože se to domácím fandům samozřejmě nelíbí.

21:56
    Burian si nepřebral kotouč po přihrávce Dujsíka, ani Sparta ale útočnou modrou čáru nepřekonala. Stále platí, že obrany obou celků fungují skvěle.

21:06
    Alex Rašner se málem dostal do samostatného úniku po levém křídle, ale na poslední chvíli byl zastaven Jurčinou.

20:32
    Roman Horák byl obrán o puk Kucserou, ale o pár sekund později se Sparta znovu k hracímu předmětu dostala. Kotouč poslala směrem na Lukáše, který se zákrokem problém neměl.

20:01

Střely na branku po 1. třetině: 6 – 11

Máme za sebou první třetinu, která gól nenabídla. V úvodu měla převahu Sparta, která se dostala do několika šancí. Ty největší měli Horák s Kašem. V závěru periody se ale i Olomouc dostala do tempa a také ona několikrát pořádně prověřila Jakuba Neužila.

20:00

19:51
    V závěru třetiny měla Olomouc obrovský tlak. David Krejčí jen o kousek nedosáhl na vyražený puk po střele Kucsery.

19:22
    Tomáš Dujsík nabil Krejčímu. Zkušený útočník pálil bez přípravy, ale trefil jen před sebou stojícího beka.

18:31
    Ladislav Zikmund nahazoval kotouč z ostrého úhlu k bráně domácích. Jan Lukáš ale touš přikryl.

18:17
    Lukáš Klimek posunul na Petra Koloucha, jehož rána zápěstím zapadla do lapačky Jakuba Neužila.

17:26
    Zatím největší šanci domácích si vytvořil Jan Knotek, který se sice ocitl v samostatném úniku, ale při zakončení byl vyrušen. Neužil poté puk vypíchl.

16:32
    Olomouc se snažila něco vymyslet v útočné třetině, ale pobídka Michala Kunce směrem k modré čáře přesná nebyla.

15:49
    Jiří Ondrušek zastavil rodící se přečíslení Pražanů, které táhl po levém křídle Jan Buchtele.

15:03
    Domácí už hrají v plném počtu. Z trestné lavice ihned startoval Ostřížek, avšak prudkou přihrávku Rašnera si nezpracoval. Pískáno je tedy zakázané uvolnění.

14:41
    Poláškovu střílenou pobídku se snažil tečovat Chlapík. Na kotouč ale o kousek nedosáhl.

14:18
    Ale teď už ano! Obrovskou příležitost však mezi kruhy neproměnil David Kaše, který nezvedl černou gumu dostatečně vysoko nad beton Jana Lukáše.

13:46
    V obranném pásmu dobře zapracoval i Vilém Burian. Sparta se zatím nemůže dostat do přesilovkového tlaku.

13:17
    Olomouc ihned vyhodila z pásma a poté Krejčí pošetřil cenné sekundy v rohu kluziště.

12:58
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (David Ostřížek – 2 min., podrážení).

12:53
    David Škůrek svůj pokus od modré čáry nemířil vůbec špatně. Neužil však pohotově zakročil vyrážečkou.

12:06
    David Krejčí táhl útočnou akci Olomouce, ale přihrávku na Kucseru hosté přečetli. Záhy byla hra přerušena, takže na řadu přichází komerční pauza.

11:35
    Řepík přes celou šíři útočného pásma nabil Kašemu, jemuž se ale střela vůbec nepovedla. Bývalý útočník Philadelphie zlomil hokejku.

11:08
    Lukáš Kucsera ve vlastní třetině nepřihrál přesně. Sparťané tak nahodili kotouč na Lukášovu klec. Olomoucký brankář hru raději zastavil.

10:34
    Olesz posunul k modré čáře, odkud pálil Tomáš Černý. Ani tento pokus ale až k Neužilovi nedoputoval.

10:05
    Dělovka Filipa Chlapíka byla hokejkou Alexe Rašnera sražena do ochranné sítě. Buly bude provedeno po Lukášově pravici.

09:28
    Po přihrávce zpoza brány se v šanci ocitl Michal Řepík. Kapitán hostů ale prudkou střelou Lukáše nepřekonal.

09:00
    Přihrávku Martina Janduse zakončil před bránou stojící Tomáš Jandus. Jan Lukáš vykopl touš pravým betonem.

08:49
    Po ofsajdu Sparty se bude vhazovat ve střední třetině.

08:07
    Rána Jana Knotka skončila na brusli hostujícího obránce. O chvíli později přišla střela Černého od modré čáry, tu Neužil vyrazil.

07:37
    Nyní se o puk bojuje v obranném pásmu Olomouce.

07:07
    Zakázané uvolnění se nepískalo, neboť domácí Řezníček stačil dojet vyhozený kotouč.

06:35
    Petr Strapáč hledal mezi kruhy Rostislava Olesze, který ale o kotouč přišel. Záhy střílel od modré čáry na druhé straně Milan Jurčina. Slovenský velezkušený obránce ale Lukáše ničím nepřekvapil.

05:31
    S nahozením Pavelky neměl domácí brankář vůbec žádný problém. Puk okamžitě vyrazil na pravou stranu.

04:52
    Oba týmy zatím velmi dobře brání, až tedy na šanci Sparty v úplně prvních sekundách. Nyní Knotek neměl dostatek prostoru, a proto puk jen protečoval k Neužilovi.

04:02
    Jan Káňa byl ve středním pásmu zastaven pozorným Zdeňkem Doležalem, tudíž s útočnou akcí si domácí museli nechat zajít chuť.

03:32
    Akce Pražanů byla zastavena kvůli ofsajdu. Vůbec poprvé v utkání máme hru přerušenou.

03:13
    Adam Polášek uklidnil hru ve vlastním pásmu. Sparta by znovu ráda podnikla něco směrem dopředu.

02:38
    Strapáč vybídl na modré čáře Ondruška, jehož nahození skončilo na bruslích hostujících obránců.

02:07
    Burian byl při své útočné snaze obrán o kotouč Dvořákem. Hosté ale za útočnou modrou čáru nepronikli.

01:34
    Druhá formace Hanáků už potřebovala vystřídat, tudíž David Ostřížek jen odhodil puk na zadní mantinel.

01:05
    Lukáš Klimek pracoval u mantinelu v útočném pásmu, ale nakonec o kotouč přišel. Teď už hraje zase Sparta.

00:24
    Do obrovské šance hned v úvodu se dostal Roman Horák, jemuž krásně přihrál David Kaše. Sparťanský centr ale o chlup minul Lukášovu klec.

00:01

Oba celky už přijely na led. Olomouc bude hrát v černých dresech, Sparta v bílých.

HC Olomouc: Lukáš (J. Sedláček) – Škůrek, Ondrušek (C), T. Černý, Rašner, Dujsík, Řezníček – Kucsera, David Krejčí (A), J. Káňa – Klimek, J. Knotek (A), Ostřížek – Burian, Nahodil, Kunc – Strapáč, P. Kolouch, Olesz – Navrátil.

HC Sparta Praha: Neužil (Cichoň) – Moravčík, Mikliš, A. Polášek (A), T. Pavelka, Jurčina, Tomáš Dvořák, Tomov, M. Jandus – M. Řepík (C), R. Horák, D. Kaše – Z. Doležal, F. Chlapík, Prymula – J. Konečný, Zikmund, Buchtele (A) – Hašek, T. Jandus.

Rozhodčí: Kika, Stano – Hynek, Axman.
    Trefí se Kaše v Olomouci?

HC OLOMOUC

Hanáci se v extraligové tabulce nachází jen o příčku za Spartou, přičemž na ni ztrácí tři body a mají dva duely k dobru. Svěřenci trenérů Zdeňka Motáka a Jana Tomajka se v posledních kolech trápí v ofenzívě, nicméně kompenzují to naopak velmi kvalitní defenzívou, která je v současné chvíli vůbec nejlepší v celé soutěži. V uplynulých pěti zápasech nastříleli kohouti jen šest branek, přesto jim to stačilo na zisk osmi bodů. Pardubice porazili 1:0 v prodloužení, Litvínov 1:0 v základní hrací době a naposledy zvítězili na ledě Mladé Boleslavi 2:0 po brankách Jana Káni a Davida Krejčího. Právě exbostonský útočník je s bilancí osmi branek a pěti asistencí nejproduktivnějším olomouckým hokejistou.

HC SPARTA PRAHA

Loňský vítěz základní části a zároveň semifinalista sezony 2020/2021 se momentálně pohybuje na šestém místě extraligové tabulky. Sparta má za sebou patnáct duelů, ze kterých vytěžila 27 bodů. Většinu utkání odehrála v domácím prostředí, kde má bilanci šesti výher a čtyř porážek. Venku tak svěřenci trenéra Josefa Jandače odehrají teprve své šesté utkání v sezoně. Pražané by po delší době potřebovali uspět, neboť s Kladnem, Plzní a Pardubicemi v posledních zápasech vytěžili pouhé dva body. Olomouc si dnes bude muset dát pozor především na Erika Thorella s Filipem Chlapíkem. Obě předsezonní sparťanské posily se momentálně drží na čele produktivity soutěže.

Vzájemné zápasy z minulé sezony

Olomouc - Sparta 4:1
    Sparta - Olomouc 7:1
    Olomouc – Sparta 0:3
    Sparta – Olomouc 0:3
    Sparta - Olomouc 3:1 (čtvrtfinále play-off)
    Sparta - Olomouc 2:0 (čtvrtfinále play-off)
    Olomouc – Sparta 2:3 (čtvrtfinále play-off)
    Olomouc – Sparta 0:3 (čtvrtfinále play-off)

Přeji příjemný nedělní večer při sledování textového přenosu z Tipsport extraligy. V rámci 17. kola dnes poprvé v sezoně změří síly hokejisté Olomouce a Sparty. Úvodní buly v olomoucké plecharéně padne v 17:20. Hezkou zábavu!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:20.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 56. Ondrušek (Kucsera), 58. J. Káňa (David Krejčí, Ondrušek), 59. David Krejčí (J. Káňa, Olesz), rozh. náj. Nahodil – 32. Tomáš Dvořák (Z. Doležal, Prymula), 43. R. Horák (M. Řepík, D. Kaše), 55. Zikmund