Liberec B – Hr. Králové B 3:1 (kon.) | Bohemians B – Přepeře 2:2 (kon.) | Brozany – Dukla B 2:1 (kon.)
SK Sokol Brozany
2:1 (1:1)
FK Dukla Praha B
Neděle 24.10.2021, 14:30 • Brozany • Česká fotbalová liga (B) • 13. kolo

Ve 13. kole byly úspěšnější domácí Brozany. Ty nejprve rychle prohrávaly, ale do konce první půle zvládly vyrovnat a byly lepším týmem. Svoji převahu přetavily na začátku druhé půle v nádhernou branku Výborného, která se nakonec ukázala jako rozdílová. Ačkoliv se Dukla v závěru snažila s utkáním něco udělat, na vytoužené vyrovnání nedosáhla. (16:25:16)

90+2

90+2
    Dukla zkouší cokoliv. Netrefují se však mezi tři tyče.

90
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty.

90
    Střídání v týmu FK Dukla Praha B: ze hřiště odchází Jiří Hudec, přichází Jan Kozojed.

87
    Střídání v týmu SK Sokol Brozany: ze hřiště odchází Chukwuma Chukwudi, přichází Ondřej Kolařík.

86
    Dukla se i v posledních minutách zápasu snaží dorovnat náskok Brozan. Zkouší kombinovat, ale chybí jim střela.

85
    Po nedovoleném zákroku se Dukla chystá rozehrát přímý kop. Míč však netrefil hlavu ani jednoho hráče Dukly a míří zase do autu.

81
    Střídání v týmu FK Dukla Praha B: ze hřiště odchází Matouš Varačka, přichází Jakub Hodek.

81
    Střídání v týmu FK Dukla Praha B: ze hřiště odchází Lukáš Březina, přichází Tomáš Mládek.

80
    Po faulu na Šupa se k balónu postavil Výborný, centrovaný balón ale nenašel žádnou z hlav domácích.

78
    Žlutou kartu dostává David Ludvíček (FK Dukla Praha B).

77
    Kim Seung Bin se snažil prokličkovat do zakončení, ale byl zastaven nedovoleně. Volný přímý kop Dukly mířil mimo.

76
    Dukla to v závěru ještě zkouší, ale nemůže se dostat přes obranu Brozan.

74
    Z rychlého protiútoku utíkal sám na bránu Chukwuma. Jeho střela postrádala přesnost, když trefil gólmana Šťovíčka do hrudi.

73
    Po faulu Studeckého dostala Dukla možnost přímého kopu.

72
    Žlutou kartu dostává Martin Studecký (SK Sokol Brozany).

70
    Brozany chtějí přidat další branku, kombinují na polovině Pražanů. Jejich snaze ale chybí zakončení, ke střele se nikdo neodhodlal.

68
    Střídání v týmu FK Dukla Praha B: ze hřiště odchází Tomáš Křenek, přichází Jakub Štefančin.