Nice – Lyon 3:2 (kon.) | Lens – Méty 4:1 (kon.) | Lorient – Bordeaux 1:1 (kon.)
Rennes – Štrasburk 1:0 (kon.) | Remeš – Troyes 1:2 (kon.) | Monaco – Montpellier 3:1 (kon.)
Marseille – PSG 0:0 (kon.)
Olympique Marseille
0:0 (0:0)
Paris Saint-Germain
Neděle 24.10.2021, 20:45 • Orange Vélodrome, Marseille • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 11. kolo

Děkuji za pozornost, přeji dobrou noc a na počtenou. (22:49:09)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 9:3. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 4:4. Fauly: 7:8.

Tak ani druhý poločas žádnou branku nepřinesl, třebaže především domácí k ní byli blízko. PSG hrálo od 57. minuty bez vyloučeného Hakimího, ale Marseille z toho tolik kýžený gól vytěžit nedokázalo, nevyužilo žádnou svoji možnost a početnou fanouškovou návštěvu tak nerozradostnilo. Těšit jej může alespoň fakt, že ani favoritovi žádný zásah nedovolili a obrali jej o dva body.

90+5

90+4
    Zakončení hlavou jednoho z domácích fotbalistů končí nad bránou a to je vše.

90+4
    Thilo Kehrer v poslední chvíli zblokoval letící míč do zámezí a je z toho možná poslední roh Marseille v tomto utkání.

90+3
    Dimitri Payet obehrál Messiho, do šance se následně dostal Pape Gueye, ovšem jeho střela minula levou tyč.

90+2
    Matteo Guendouzi se málem dostal k volnému balónu ve velkém vápně, ale jeden z protihráčů byl přeci jen rychlejší.

90+1
    Rohový kop pro Marseille.

90+1
    Podobně jako v první půli, i tentokrát se nastavuje kvarteto minut.

90+1
    Matteo Guendouzi zatočil svoji střelu přesně do náruče Navase.

90
    Standardka pro domácí po dalším faulu hostujícího celku.

89
    Hosté rozehrávají od své brány, základní hrací doba se chýlí ke konci.

87
    Payet ale trefil hlavu jednoho z hráčů ve zdi, gólmana tak neohrozil.

85
    Žlutou kartu dostává Marquinhos (Paris Saint-Germain FC), zřejmě za poznámky.

85
    Žlutou kartu dostává Danilo Pereira (Paris Saint-Germain FC).

85
    Bude to přímý kop, Keylor Navas si staví zeď a Marseille má dobrou možnost jít pět minut před koncem základní hrací doby do vedení.

84
    Na druhé straně se po faulu na Payeta píská, hosté hodně protestují a poukazují právě na předchozí situaci v hlavním roli s Mbappém, ačkoliv hostující hráč svému pádu docela přidal, u Payeta není co řešit.